Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 02.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано01.09.04 15:26



Сега май пак е време да се обърнеш накъдето духа вятъра

Какво трябва да означава това?



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано01.09.04 16:13



Аз пък искам да си губя времето с теб. Днес просто не съм настроен за друго, освен да си губя времето.
А и в главата ти са такива конспирации, че аз вече нямам търпение да пуснеш поредната серия от шпионската сапунена опера.
Честно казано изобщо не ме интересува твоята неприязън. Нито твоята омраза. Нито имам намерение да балансирам отношения с хора, които винаги са анти. Мога да се забавлявам понякога, но няма да си дам много зор.
Що се отнася до платноходката - всяко нещо си има причина и бих тръгнал да ти я обяснявам,ако не се съмнявах, че злобата е унищожила възможността ти да разсъждаваш логически. Поне това се вижда в постингите ти.
Освен това не ми дава сърце да ти взема възможността да подмяташ разни неща,която явно ти прави удоволствие. Не ми дава сърце да взема сладоледа от детската ръчица...



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.09.04 20:11



Приньо го остави, той вижда заговори и амбиции навсякъде. Освен това той ще каже че има дискриминация само ако го бият и псуват на педераст и го гонят оттук до градчето в което се е родил, покрит с катран и овалян в пера... В други случаи за него няма дискриминация.

Това, което съм ти казал за случая е съвсем вярно. Имаше момчета, които правиха секс и които не бяха от нашите. Те си отидоха и повече сигурно няма да се върнат, а може би пак ще отидат, не знам. Важното е че изгониха цялата група, включително и Приньо, независимо че той никога не е правил нищо непрестойно там и то защо? Защото е гей, ето защо... На една конференция за закона за дискриминацията, лекторът/впрочем важна клечка в СУ/ каза, че за да търси човек защита на честта и достойнството си, първо трябва да ги осъзнае като ценност. Аз ги осъзнавам, други не...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.09.04 20:16



Аз по скоро си мисля, че ще се получи обратния ефект - ако Куиър спечели делото, много хора ще свържат победата с Джемини, просто защото те са с 13 годишна история. Лошо няма - това дело не го водим за слава, нито за реклама. Не ми се плаща за него, нито имам някакви амбиции/понеже Приньо така е кръстил тука темата, може би ще е добре да ми каже за какви амбиции става дума, щото аз не се сещам/. Аз просто имам твърде силно развито чувство за справедливос и знам само това - изгониха гей момчета, които не са правили нищо лошо, заради други гей момчета, които са се чукали под душовете. Единственото общо между двете групи е сексуалната им ориентация... Ще ми се да спечелим делото, но не съм убеден, защото съдът е съставен от хетеро мъже и жени, всичките до един завършили СУ. В тази връзка симпатиите няма да са в наша полза. Как обаче ще се уважавам, ако когато ме ритат, аз си трая?! Понякога врагът е твърде силен, за да го победиш, но ако не опиташ, няма как да разбереш дали наистина е така, или СТРАХЪТ ти те държи в духовно робство...

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: prinyo]  
Автор DAEMON ()
Публикувано02.09.04 12:23



Налага се да се съглася с Приньо че работа има много и за всички. Затова да се захващаме да си я вършим, а не да пишем фермани по форумите как другите (които по презумпция трябва да са ни партньори) не я вършат.

Добре че този форум се чете от ограничен кръг хора, щото имам чувството че почнахме да се излагаме с постоянните разтягания на локуми за това кой е по-по-най. Да се надяваме, че като почнат реалните действия на новите и обновените ЛГБТ организации скептиците като Приньо ще намаляват с всеки изминал ден.

Айде на работа, че времето лети....



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: prinyo]  
Автор eлия ()
Публикувано02.09.04 21:26



Момче... какво имаш намерение да правиш лично ти.. какво мнение имаш лично ти... какво отношение имаш лично ти... това вече не е важно...
Щом си в УС на Джемини твоите постъпки, мнения, изказвания, позиции и прочие... или липсата на такива... рефлектират пряко на организацията която представляваш. Ти си лице на тази претенциозна организация и трябва да покриваш тези претенции...и туй то... свиквай с това... Ако искаш де... Ако не - ще ме улесниш...

Що се отнася до отношения разни, то аз не мога да си позволя лукса да имам отношение към всеки човек.. това е губене на време и разпиляване на усилия. Отношения към теб имам сега, защото си представител на управата на Джемини и ще те гледам под лупа... ще ползвам казани от теб думи, заети позиции, споделени мнения и прочие като такива на човек от управителния съвет на Джемини.

Сам виждаш че в момента нито имам отношение към Тито примерно..или към Торпила или съм Иво... или към Декстър... или към който и да било от изпадналите в забвение бивши управници на Джемини... Така и когато на свой ред ти изпаднеш в същото забвение и към теб пак няма да имам отношение. Дотогава ти си Джемини заедно с другите там****... и имам намерение да ползвам това.

Свиквай... защото нещата няма да остават винаги във форума...

Причините да насочваш платната си според вятъра естествено че има.. то оставяше и да няма.... Само че май причината е в старата приказка "По-добре пръв на село..отколкото..." как беше там...
Момчетата от Куиър се притесняват да ти го кажат... но аз нямам от какво да се притеснявам... никога не съм имала нищо общо като дейности с теб за да ме възпират скрупули... Затова ще го кажа...
Приньо...каквото и да кажеш... каквото и да направиш... колкото и време да мине... ти ще си останеш завинаги човек, който плюл там където е лизал, и лизал после там, където е плюл преди това. При това даже не изпитваш неудобство, а и се гордееш с унизителното си положение.
Каквото и добро да стане в Джемини - заслугата ще е на Деси и Аксиня... ти си поредния пълнеж там... такива като теб са минали много през Джемини и много ще минат. Така че давай сега, защото това ще ти остане... докато си на власт там. В това е основната разлика между мен и теб... че ти паразитираш на гърба на структури към които да се прикрепиш за да се чуе, че те има и името ти се знае заради връзката ти с тези структури... а аз създавам такива структури, които развивам и пак си оставам независима.
Тези неща не ти ги казвам с лошо.. а по майчински загрижена... за да си готов за утрешния ден, когато поемеш и ти пътя на плеядята попиляли се Бог знае къде управници на Джемини...

**** Под "другите там" имам предвид новите. За стойностите на Аксиня и Деси нямам забележки... те са се доказали.

Редактирано от eлия на 02.09.04 22:15.



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано02.09.04 21:38



Абе, честно казано и Приньо не е толкова предпазлив, колкото се опитва да се изкара. Само не знам защо винаги защитава възможно най пасивната позиция, а в същото време е гей активист и има гейски сайт ?!

Накъдето и да погледнеш, все Чудеса ще видиш...


Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано02.09.04 23:07



Това че не реагирам на простотията ти не означава, че имаш някакво право да ми заповядваш. Всички знаят,че си злобна, така че аз мога само да благодаря за рекламата, която ми направи с последните си няколко постинга.
Както вече казах обаче, не ме интересува нито какво мислиш,нито какво те интересува.
С други хора в този форум може и да имам принципни спорове, но никой от тях не може да се изроди в подобна злоба, която изля в последнитеси постинги.Ужасно много миприличаш на Ам-Гъл, само не мога да разбера което точно Скъпоценно ти откраднах, че се разсъска така.
Та с другите може и даимам принципни спорове, но оставам с уважение към тях, защото те са сред малкото хора, които карат нещата да се случва. Ти си единствената,която кара нещата да не се случват - например лесбийките на EuroGames.
Имам силна венерическа болест по отношение на това какво ти се струва, какво мислиш и какво възнамеряваш да използваш.
Вече казах, че постингите ми тук са лични и не засягат никого. Обясних и защо е така. Това, че за твоите интриги това не е изгодно - ти си опитна интригантка, ще измислиш нещо.
Опитите ти да ми правиш анализ са толкова абсурдни, че няма смисъл да ги коментирам.За пореден път говориш за неща, които не можеш да знаеш, тъй като не си присъствала дори. Нито дори можеш да знаеш защо съм направил едно или друго нещо.
Все пак този стил на поведение ми е ясен - прехвърляш на другите това, което ти би направила, защото просто такова ти е мисленето.
Но катогледам как си надула вентилатора с лайната,май повече ти е отчаянието. ам-гъл, ам-гъл...



П.С. Това, че ме сравняваш с някои хора и говориш, че съм искал да се свързва името ми с някакви организации,както и брътвежите за пълнеж в Джемини ги отдавам на факта, че злобата е заслепила напълно възможностите ти за мислене.
Та за разлика от тези, дето били изгрели и изчезнали, аз не съм чакал нкоя организация, за да се появя в публичното пространство. И плащам от джоба си трите домейна и хостинга на втория по популярност гей сайт на български от доста време. Сайт, целящ да повдигне самочувствието и самоуважениетона всеки гей,както и да помага за подобряването на имиджа ни в обществото. И не съм чакал Тангра или Джемини да ме изкарат на някаква позиция. Каквото съм постигнал съм го постигнал сам. Това, че сега омагам на тези две организации се дължи на преценката ми, че мога да съм им полезен. Когато реша, че вече няма смисъл - ще се оттегля. Но както не съм дошъл от нищото, така и няма да отида там. Бих ти обяснил и промяната в позицията ми към Джемини, но няма смисъл.

Редактирано от prinyo на 02.09.04 23:57.



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано03.09.04 09:30



И те квооооо?
Господарите ми имам предвид. Я раздуй нещо повече за тях...
Днес наистина се събуждам с настроение. Постините ти стават все по-сапунени и всепо-малко смислени. Но поне е интересно.
За да не се ласкаеш излишно - венеричната болежка означава "през оная работа ми е".


P.S. Ам-гъл са звуците, които издаваш без да се усещаш и осъзнаваш. Заслушай се довечера ...

Редактирано от prinyo на 03.09.04 11:39.



Тема Re: Болните амбиции са пагубнинови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано03.09.04 18:41



Елия, що за болен ум може да изпише такива глупости! Не се взимаш насериозно нали?
И понеже ти също си лидер на структура, да разбирам ли, че това, което си изписала тук е официалната позиция на структурата, която оглавяваш! Щом за Приньо е така, значи и за тебе ще е по твоята логика?! Или се лъжа?!
Не мога да разбера защо Джемени и хората, които сега доброволстват там трява да бъдат опозорявани - май ти трябва изкупителна жертва като оправдание на твоето и на организацията ти безсилие да адресираш LGBT проблемите. Като си толкова горда и независима я кажи кво си направила за LGBT или аре поне за лесбийките??? Май само си чешеш езика тук и се правиш на умна.... ама не си, защото човек не съди за някого по това какви са му предшествениците - това го правихме по комунистическо време и виж докъде го докарахме. Ама ти май живееш още в това време.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.