Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 20.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...  
Автор netKo ()
Публикувано16.08.04 09:30



... става ясно от анонса на:



Засега няма никаква информация за съботното ОС на сайта на Джемини.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't

Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.08.04 12:13



И не само Павлин, а още Свилен, Иван и Вили.
Предполагам, че ще се появи по-подробно инфо в сайта на Джемини за събранието



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор netKo ()
Публикувано16.08.04 15:48



Е, написах го за теб, защото другите не са познати на повечето хора тук. Т.е. новината за мен, а считам и за повечето тук, е именно твоето избиране в УС на Джемини.

Разбира се, ще се радвам(е) да се запознаем и с останалите виртуално или на живо.

Гледам, че на сайта на Джемини е повторена информацията от момчето.ком, т.е. няма детайли за останалите членове на УС.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't


Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 17:17



ти нали си имаш Queer Bulgaria, какво те интерсува какво става в Джемини?
И още нещо - кой е в УС, и кой не е, не е ли работа само на членовете на организацията?
И защо си посочил точно него? Трябва ли да го промотираш по форумите?
Не е ли това изнасяне на лична информация против волята на някого! Ти поиска ли разрешение от него самият да го лепиш като афиш по форуми? А от организацията? Нямам спомен да си назначаван за PR в Джемини!
Просто питам!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 17:22



В отговор на:

Т.е. новината за мен, а считам и за повечето тук, е именно твоето избиране в УС на Джемини.



Що си мислиш, че това е топ-новина?
Не виждам никаква сензация в случая.
Сензациите се четат на страниците на Вашата частна организация "Queer Bulgaria", която отново ще бъде първа с първата по рода си библиографска справка!
Вероятно, след някоя друга година на сайта ви ще прочетем, че сте и първата гей-лесбиан организация в България.
Нищо се не знае!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.08.04 19:21



Еее Никам, много остър език отново. Не разбирам на какво се дължи агресията ти.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 19:50



Ще помоля да не бъда използван като инструмент в някакви битки и нападки.
Избраните в УС стават публични личности и не е необходимо да бъдат питани за подобни неща. Още повече пък организацията. Тя сама е длъжна да изнесе някакво количество публична информация. Съжалявам, че това все още не е станало, тъй акто иам куп неща за вършене в момента, но съм сигурен, че в следващите дни в сайта на Джемини ще има кратко представяне на новите попълнения на борда.
В това отношение написаното от netko е напълно правилно и изразеното от него очакване е напълно коректно.
Начинът по който е формулиран постингът му е също нормален - казва, че човек, пишещ във форума е влязъл в УС на Джемини. Ако беше ти, то тогава заглавието би било, че Никам е в новия УС... Просто това е постинг във форум с акцент върху нещо, свързано с форума. Не става дума за топ новина, а за контекст.
И ми се иска никой да не използва мен или Джемини като инструмент за оплювки. Но това, разбира се, е само желание.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 20:17



А защо смяташ, че нещо е насочено към теб?
И що смяташ, че някой те ползва, а също и организацията?




Редактирано от Nikam на 18.08.04 20:32.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 20:20



Избощо езикът ми не е остър!
Винаги имам позиция и мнение, от които не смятам да се деля!
Не смятам , че е редно да се обсъди появата на определено лице в УС, под такава форма.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.08.04 20:35



Напротив, е остър! Още повече, че в темата на Нетко не се засяга твоето име по никакъв начин, а ти наместваш проблема с библиографския проект. Не съм запознат с проблема-може ти да си прав, може куиър, но е грешно да се нахвърляш така, само защото е член на Куиър.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.