Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 25.09.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...  
Автор netKo ()
Публикувано16.08.04 09:30



... става ясно от анонса на:



Засега няма никаква информация за съботното ОС на сайта на Джемини.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't

Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.08.04 12:13



И не само Павлин, а още Свилен, Иван и Вили.
Предполагам, че ще се появи по-подробно инфо в сайта на Джемини за събранието



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор netKo ()
Публикувано16.08.04 15:48



Е, написах го за теб, защото другите не са познати на повечето хора тук. Т.е. новината за мен, а считам и за повечето тук, е именно твоето избиране в УС на Джемини.

Разбира се, ще се радвам(е) да се запознаем и с останалите виртуално или на живо.

Гледам, че на сайта на Джемини е повторена информацията от момчето.ком, т.е. няма детайли за останалите членове на УС.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't


Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 17:17



ти нали си имаш Queer Bulgaria, какво те интерсува какво става в Джемини?
И още нещо - кой е в УС, и кой не е, не е ли работа само на членовете на организацията?
И защо си посочил точно него? Трябва ли да го промотираш по форумите?
Не е ли това изнасяне на лична информация против волята на някого! Ти поиска ли разрешение от него самият да го лепиш като афиш по форуми? А от организацията? Нямам спомен да си назначаван за PR в Джемини!
Просто питам!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 17:22



В отговор на:

Т.е. новината за мен, а считам и за повечето тук, е именно твоето избиране в УС на Джемини.



Що си мислиш, че това е топ-новина?
Не виждам никаква сензация в случая.
Сензациите се четат на страниците на Вашата частна организация "Queer Bulgaria", която отново ще бъде първа с първата по рода си библиографска справка!
Вероятно, след някоя друга година на сайта ви ще прочетем, че сте и първата гей-лесбиан организация в България.
Нищо се не знае!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.08.04 19:21



Еее Никам, много остър език отново. Не разбирам на какво се дължи агресията ти.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 19:50



Ще помоля да не бъда използван като инструмент в някакви битки и нападки.
Избраните в УС стават публични личности и не е необходимо да бъдат питани за подобни неща. Още повече пък организацията. Тя сама е длъжна да изнесе някакво количество публична информация. Съжалявам, че това все още не е станало, тъй акто иам куп неща за вършене в момента, но съм сигурен, че в следващите дни в сайта на Джемини ще има кратко представяне на новите попълнения на борда.
В това отношение написаното от netko е напълно правилно и изразеното от него очакване е напълно коректно.
Начинът по който е формулиран постингът му е също нормален - казва, че човек, пишещ във форума е влязъл в УС на Джемини. Ако беше ти, то тогава заглавието би било, че Никам е в новия УС... Просто това е постинг във форум с акцент върху нещо, свързано с форума. Не става дума за топ новина, а за контекст.
И ми се иска никой да не използва мен или Джемини като инструмент за оплювки. Но това, разбира се, е само желание.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 20:17



А защо смяташ, че нещо е насочено към теб?
И що смяташ, че някой те ползва, а също и организацията?




Редактирано от Nikam на 18.08.04 20:32.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 20:20



Избощо езикът ми не е остър!
Винаги имам позиция и мнение, от които не смятам да се деля!
Не смятам , че е редно да се обсъди появата на определено лице в УС, под такава форма.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.08.04 20:35



Напротив, е остър! Още повече, че в темата на Нетко не се засяга твоето име по никакъв начин, а ти наместваш проблема с библиографския проект. Не съм запознат с проблема-може ти да си прав, може куиър, но е грешно да се нахвърляш така, само защото е член на Куиър.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 20:50



Темата за библиографията, беше само един пример за сравнение!
И то ползван съвсем удачно.
Аз ясно знам защо, а и нетко и сие, не са чак толкова глупави, че да не могат да се сетят!

Куиър изобщо не са прави, за доста от нещата!
подавах многократни сигнали, но всичко остана глас в пустинята!
Ясно е, че така е удобно!
И Бургас, въпрос към теб - щом ме порицаваш мен, ти като какъв се намесваш в темата?



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.08.04 20:56



Намесвам се в защита на Нетко и Приньо от Никам. Шегувам се. Просто си чеша езика с теб



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 21:01



Щом си чешеш език с мен - става!
Но , що ли ми мирише на принйова защита?
Шегувам се!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 22:32



Приньова защита от какво?


Обсъждането на членове на борда на една публична организация може да става по всякакъв начин. Добре дошъл в демокрацията!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 22:51



Ха-ха-ха!
Аз съм в демокрацията доста отдавна!
Да ти припомням ли някои неща, или да запазя добрия тон?
Например:
1/Когато аз преди време, зададох въпроси, за една публична организация, да не ти казвам в стила на демокрацията, какво ми отговорИХТЕ, вкл. и твоя милост! Вярно е, че не беше съвсем скоро, а малко по-отдавна, но панта рей, са казали ония древните глави. Вероятно това касае и хората...

2/.......Хайде, наистина в стила на Демокрацията, да замълча!

p.s. Демокрацията има едно чудесно свойство, или характеристика - Свободата да имаш собствено мнение, да не променяш никога своите правилни възгледи, и когато поемеш един път да го следваш, а не да се носиш, като черупка в планинска рекичка, т.е. накъдето задуха вятърът!
Млъквам!

Редактирано от Nikam на 18.08.04 22:53.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 23:08



Подхвърлянето на недомлъвки няма нищо общо с демокрация. Нито има нещо общо с добрия тон. Ако има нещо в моето поведение, което ти е нясно и смущаващо, би било да попиташ направо, вместо да подмяташ половинчати намеци!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор netKo ()
Публикувано19.08.04 00:00



Радвам се, че Павлин е приел постинга ми съвсем нормално. Не съм се и съмнявал - вижте подписа в моите постинги.

Видях оня ден, че никой тук не беше казал нищо за миналото ОС на Джемини и реших да го анонсирам аз (както казва Павлин, това е публична информация на една демократична организация), и понеже информацията беше доста оскъдна, единственият интересен факт за мен беше именно изборът на Павлин в УС (предвид публичността на Павлин тук и неизвестността на другите тук; предвид факта, че Павлин е собственик на един от водещите български гей сайтове; предвид коментарите и анализите на Павлин относно Джемини в близкото минало). Само анонс, нищо повече.

Радвам се, че въпреки (необяснимата поне за мен) позиция на някои хора тук, аз съм в много добри отношения с Павлин, Аксиния, Десислава и фактът, че работим по различни неща, с ралични хора не променя и няма да промени нашите добри отношения.

А аз и другите от Куиър се интересуваме и ще продължаваме да се интересуваме от Джемини, дори защото повечето от нас по един или друг начин по едно или друго време са били членове и са работили за Джемини.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't


Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор netKo ()
Публикувано19.08.04 00:04



Всъщност, извинение дължа, че съм пропуснал да го поздравя за избора му. Поздравления!

Уверен съм, че имтелигентността, аналитичното мислене, умението да комуникира, инициативността, ползотворната критичност и т.н. на Павлин ще бъдат от голяма полза за Джемини.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't


Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.08.04 02:15



Няма недомлъвки.
Каквото имах да изразявам, аз го написах в онази тема.
Винаги съм бил откровен и съм казвал всичко направо, никога не съм спестявал нищо, на никого! И смятам, четака е редно!
Аз съм последният човек, който ще си служи с недомлъвки!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.08.04 02:23



>>>А аз и другите от Куиър се интересуваме и ще продължаваме да се интересуваме от Джемини, дори защото повечето от нас по един или друг начин по едно или друго време са били членове и са работили за Джемини.

Интересното е, защо напуснахте Джемини, след като толкова сте обичали тази организация, че сте и работили в нейна полза?
така или иначе, си почнал да казваш истини - довърши тогава?
Един човек, отдаден на идея, кауза, съмишленици, не напуска една организация, която се бори за правото на живот на хората, а продължава напред, на цената на всичко! А вие, какво сте направили?
Аз не си оставям болните насред половината лечение, въпреки да знам, че може да умрат след минута, ден или два! Аз съм с тях докрая!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор prinyo ()
Публикувано19.08.04 13:27




Благодаря за поздравленията и оценката!

Надявам се, че ще намерим най-добрите начини да работим всички заедно, чрез сътрудничество, а не конфронтация, за подобряване на ситуацията в България.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано19.08.04 13:30



Няма недомлъвки.
Хайде, наистина в стила на Демокрацията, да замълча!

Два цитата от твои мнения, които силно си противоречат. Да не говорим, че вторият е безсмислен. Демокрацията няма нищо общо с мълчанието, дори напротив!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.08.04 23:07



Винаги съм казвал, че нещо извадено от контекста, се тълкува така, както е изгодно на посочващият го.
Двете изречения са си съвсем на място, и са логично свързани и последователни, но за съответното развитие на диалога.

Изобщо не съм съгласен, че Демокрацията не е свързана с мълчание!Има философи, които ще развият това твърдение перфектно.
Апропо, Сотирия Вагияникопулу, има перфектна работа, относно демокрацията и процесите на замълчаването, премълчаването и прочие. Чел съм я преди 3 или 4 години. В момента не е при мен, но при първа възможност, преведа и цитирам няколко нейни твърдения относно проблема.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.08.04 13:35



Сигурен съм, че четеш много философия.
Прекалено много, дори...



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано20.08.04 17:36



Както винаги - сгреши!
През живота си съм прочел 5 философски книги:
- като ученик, по задължение, четох философия, щото трябваше да я уча;
- като студент - щото към история на медицината, имаше изискване на професор Миладин АПостолов, да изчетем 2 монографии;
- като човек - едната вече я посочих, по-горе, и то защото там имаше глава за демократичното разбиране на сексуалността
- и втората, беше свързана с тълкуването на живота, през погледа на съвременните филосови и психолози.
Следователно, това са необходими книги, а не празнословия!
Ако ти беше прочел поне 2 от тия книги, нямаше да ми отговаряш с подобно изречение.
А философията е добра наука и за нея се иска доста разум, да бъде асимилирана и възпроизвеждана на място.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.08.04 23:41



Както винаги - сгреши!
За мен е удоволствие и честда бъда оплюван от един от двамата,които чрез неадекватното си поведение успяват да се скарат по различно време с всички във форума. Не знам какво пише в няколкото патологични книги, които си прочел, но премълчаването и подмятането не са част от демокрацията, а от интригарството.
Разбира се, че се изисква умствен потенциал за да се разбере и използва на място философията. Като един от дългогодишните читатели на често несвързаните ти постинги си мисля, че имаш силен комплекс в тази насока.
Така или иначе последните ти постинги отновво обезсмислиха желанието ми да те възприемам насериозно.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано22.08.04 09:56



1/ Интересно ми е да знам, кой е вторият, с който се е скарал с целия форум?
Аз не съм се карал с никого, освен с 2-3 ма, което е мое лично право.

2/ Ти защо смяташ, че твоето поведение е най-адекватното на земята? И в какво се изразява твоята адекватност? И в какво се изразява нашата неадекватност?

3/ С какво право, ти определяш тези книги като патологични? Патологичността е медицинска категория, и се изискват достатъчно познания, за да определиш тази категория като такава! Известно е, че ти нямаш такива познания, следователно с какво право ще определяш една книга като патологична? Няма патологична книга, защото това не е морбидна единица.
Имаш ли философска и психологическа грамотност, за да твърдиш, че умове като Кант, Фройд, Сартр, Фуко са ненормални? Хора, които са посветили живота си на описанието на живота в неговата нематериална област не са патологични случаи, а достойни за уважение учени, от които се учат поколения хора, от както са създали своите научни трудове!

4/ Не подмятам, и не премълчавам нищо! Не спестявам на никого това, което мисля за него! Както писах вече, каквото имаше да го кажа, аз съм го изразил в съответната тема. Архивите са живи, няма да ровя, да си губя времето. Радостен съм обаче, че не съм късопаметен!

5/ моите постинги са съвсем свързани и с достатъчна логическа последователност. Това, че някой си не може да схване за какво иде реч в тях, показва единствено и само IQ-то на този човек. Вероятно, същото това същество, не е достатъчно образовано, не е развило достатъчно мисловната си и аналитична активност на мозъка, не е тренирало ревербериращите си кръгове в мозъка, които са субкомпоненти на паметта, за да анализира и асимилира изразените събития, не само като буквалитети, но и като компоненти на основата на минал и преживян опит.

6/ Когато човек пише някакъв постинг, той не може да има комплекс относно несвързаността и алогитета. Може да има комплекс въз основа и основно на физически данни от тялото му, и някои производни характеристики. Следователно и тук не улучи, защото аз такива нямам.

7/ И първите, и средните и предпоследните и последните ми постинги, доказват едно - имам позиция, която няма да сменя, за да се харесам на някого, или за да почивам на лаврите от нещо. Аз съм аз - със свой собствен характер, мисъл, разум и способност да оцелявам във всяка една ситуация, благодарение на разум и почтенност. Нямам нужда някой да ме възприема насериозно. Който трябва го прави и съответно получава същото отношение.
Ето защо, накрая ще завърша с една брилянтна мисъл на Оскар Уайлд: "Той би бил най-приятният човек, ако не казваше винаги истината"!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано22.08.04 19:18




Да те бях помолил нямаше да го напишеш толкова добре.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано23.08.04 08:39







Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор musha-busha ()
Публикувано25.08.04 18:18



Извинявам се, че чак сега пускаме подробното инфо за Временния управителен съвет на Джемини, защото държахме да има снимка на всеки член на Управителния съвет.

Ето тук

и тук със снимките

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.