Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 23.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 20:50



Темата за библиографията, беше само един пример за сравнение!
И то ползван съвсем удачно.
Аз ясно знам защо, а и нетко и сие, не са чак толкова глупави, че да не могат да се сетят!

Куиър изобщо не са прави, за доста от нещата!
подавах многократни сигнали, но всичко остана глас в пустинята!
Ясно е, че така е удобно!
И Бургас, въпрос към теб - щом ме порицаваш мен, ти като какъв се намесваш в темата?



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано18.08.04 20:56



Намесвам се в защита на Нетко и Приньо от Никам. Шегувам се. Просто си чеша езика с теб



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: BBourgas]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 21:01



Щом си чешеш език с мен - става!
Но , що ли ми мирише на принйова защита?
Шегувам се!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 22:32



Приньова защита от какво?


Обсъждането на членове на борда на една публична организация може да става по всякакъв начин. Добре дошъл в демокрацията!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано18.08.04 22:51



Ха-ха-ха!
Аз съм в демокрацията доста отдавна!
Да ти припомням ли някои неща, или да запазя добрия тон?
Например:
1/Когато аз преди време, зададох въпроси, за една публична организация, да не ти казвам в стила на демокрацията, какво ми отговорИХТЕ, вкл. и твоя милост! Вярно е, че не беше съвсем скоро, а малко по-отдавна, но панта рей, са казали ония древните глави. Вероятно това касае и хората...

2/.......Хайде, наистина в стила на Демокрацията, да замълча!

p.s. Демокрацията има едно чудесно свойство, или характеристика - Свободата да имаш собствено мнение, да не променяш никога своите правилни възгледи, и когато поемеш един път да го следваш, а не да се носиш, като черупка в планинска рекичка, т.е. накъдето задуха вятърът!
Млъквам!

Редактирано от Nikam на 18.08.04 22:53.



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.08.04 23:08



Подхвърлянето на недомлъвки няма нищо общо с демокрация. Нито има нещо общо с добрия тон. Ако има нещо в моето поведение, което ти е нясно и смущаващо, би било да попиташ направо, вместо да подмяташ половинчати намеци!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор netKo ()
Публикувано19.08.04 00:00



Радвам се, че Павлин е приел постинга ми съвсем нормално. Не съм се и съмнявал - вижте подписа в моите постинги.

Видях оня ден, че никой тук не беше казал нищо за миналото ОС на Джемини и реших да го анонсирам аз (както казва Павлин, това е публична информация на една демократична организация), и понеже информацията беше доста оскъдна, единственият интересен факт за мен беше именно изборът на Павлин в УС (предвид публичността на Павлин тук и неизвестността на другите тук; предвид факта, че Павлин е собственик на един от водещите български гей сайтове; предвид коментарите и анализите на Павлин относно Джемини в близкото минало). Само анонс, нищо повече.

Радвам се, че въпреки (необяснимата поне за мен) позиция на някои хора тук, аз съм в много добри отношения с Павлин, Аксиния, Десислава и фактът, че работим по различни неща, с ралични хора не променя и няма да промени нашите добри отношения.

А аз и другите от Куиър се интересуваме и ще продължаваме да се интересуваме от Джемини, дори защото повечето от нас по един или друг начин по едно или друго време са били членове и са работили за Джемини.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't


Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор netKo ()
Публикувано19.08.04 00:04



Всъщност, извинение дължа, че съм пропуснал да го поздравя за избора му. Поздравления!

Уверен съм, че имтелигентността, аналитичното мислене, умението да комуникира, инициативността, ползотворната критичност и т.н. на Павлин ще бъдат от голяма полза за Джемини.

There are only 10 types of people in this world: those who understand binary and those who don't


Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: prinyo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.08.04 02:15



Няма недомлъвки.
Каквото имах да изразявам, аз го написах в онази тема.
Винаги съм бил откровен и съм казвал всичко направо, никога не съм спестявал нищо, на никого! И смятам, четака е редно!
Аз съм последният човек, който ще си служи с недомлъвки!



Тема Re: Павлин е в новия Управителен съвет на Джемини...нови [re: netKo]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано19.08.04 02:23



>>>А аз и другите от Куиър се интересуваме и ще продължаваме да се интересуваме от Джемини, дори защото повечето от нас по един или друг начин по едно или друго време са били членове и са работили за Джемини.

Интересното е, защо напуснахте Джемини, след като толкова сте обичали тази организация, че сте и работили в нейна полза?
така или иначе, си почнал да казваш истини - довърши тогава?
Един човек, отдаден на идея, кауза, съмишленици, не напуска една организация, която се бори за правото на живот на хората, а продължава напред, на цената на всичко! А вие, какво сте направили?
Аз не си оставям болните насред половината лечение, въпреки да знам, че може да умрат след минута, ден или два! Аз съм с тях докрая!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.