Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 25.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: е, хайде поспрете сенови [re: Jupiter]  
Автор prinyo ()
Публикувано13.08.04 03:34



Тази е малко стара.... От преди година - две.
Снимки има тук -


Тези дни ще има и още снимки на същия адрес.



Тема Re: Медали за нашите на Еврогеймс 2004нови [re: Jupiter]  
Автор prinyo ()
Публикувано13.08.04 03:36



Никъде не съм свързал еволюцията със смяната на поколенията.... Не ме използвай като огледало за да спориш със себе си.



Тема Е, хайде без лъжи...нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано13.08.04 03:46



Защото и ти ми повярвай... нито едно от момичетата не е с толкова доходна професия, колкото всяко от момчетата, за които знам че са били на игрите...

Разбирам настроението ти, но има разлика между хвърлянето на кал и откровените лъжи.
Някои от момчетата, които бяха в Мюнхен са безработни, други са с по 250 - 300 лева заплата. При осигурените условия - безплатен път - до и в Мюнхен, безплатно настаняване и за 5-е нощи, безплатна храна, както и дневни пари, някои от тях си изкараха чудесно с около 50 евро. Говоря за 5 дни в един от най-скъпите градове на Германия
Изопачавай нещата както си искаш, тълкувай превратно думите на хората,прави си негативните манипулации,, но поне не лъжи,моля!



Тема Re: е, хайде поспрете сенови [re: prinyo]  
Автор eлия ()
Публикувано13.08.04 05:10



И какво точно са изгубили да те попитам?
Какъв проблем техен виждаш точно?

Нали се сещаш, че ако там бяха заминали момичета изпратени със мое съдействие... и имена щяха да имат... и лица... и интервюта... и 100 неща...
Така че не ми обяснявай кой губи...защото не виждам никаква загуба или пък полза от едно анонимно участие на неизвестен български отбор някъде в Германия...

Хайде да ви видя като толкова има полза и печалба... вие какво ще извлечете като дивиденти за общността от това... много ми е интересно.

Губещи били момичетата, че не участвали в Мюнхен... е аз пък ти казвам, че нищо не са изгубили. Гарантирам ти и това, че никакви техни проблеми няма да имат.

И пожелания за успех не са нужни.. честна дума... успехи жъна далеч преди да съм подозирала дори за твоето съществуване. Преди да има Тангра, преди да се появи Куиър, преди Аксиня да влезе в Джемини... и прочие... Разбирам тези твои думи да ги чуя от Генко или от Деси или от Моника или от Недред... ама ти оня ден се пръкна, вчера попадна в офиса на Джемини... спретна един преврат със Станислав да отнемете Тангра от Куиър с парите на един немец... направи едно турне из страната с Деси и Аксиня и се взе за Орел и фактор... Ама забрави, че има и рак и щука... и други фактори...
По-полека малко... що е време... все е пред теб... така само ще прегориш...

Редактирано от eлия на 13.08.04 05:14.



Тема Re: Медали за нашите на Еврогеймс 2004нови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано13.08.04 07:49



Ти утре ще искаш всички в спортен клуб Тангра да играят с екипи с надпис "Аз съм Гей!" Още нещо?!?



Тема Re: Медали за нашите на Еврогеймс 2004нови [re: eлия]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано13.08.04 11:10



По въпроса за цената и кой колко пари взима е въпрос на личен избор и кариера. Само не ми казвай, че жените в България взимат по-малко пари от мъжете само защото са жени - това можеш да го разправяш не феминистките и разни там джендърки.
За историята - като искаш да пишеш история и да трупаш архиви, защо не отрази българското участие на сайта си? Явно защото смяташ, че е недостойно да влезе в аналите на българската гей история....еми много хубаво, значи си супер престрастна и аз няма да чета "твоята" история...

Страхливец ли наличаш някой, който е отишъл на игрите и е играл, спечелил медал, участвал е със собственото си име.... Еврогеймс бяха отразени подобаващо от европейските медии, дори БТВ ако не се лъжа излъчи кадри от откриването, на които беше показана българската група. Така че за какво криене и страх ми говориш. Ако използвам твоята логика следва да те обвиня тебе и твоето обкръжение, че сте страхливки, защото даже не сте си направили труда да потърсите информация и да се запишете за игрите.... Иначе ако го бяхте направили щяхте голям медиен бум да направите като се върнете, да бе! Друго не разбирам, за какво ти е спортен клуб на лесбийките и бисексуалните жени като необходимо условие да участвате. И понеже ми бодеш очите с този Цветелин Рангелов (за който аз нищо не съм чувал колкото и шум да е вдигнал когато е спечелил медал), да те запитам аз той от кой спортен клуб беше изпратен на игрите в Сидни? Така че хайде да не се плюем повече за това кой го е страх.... Истината е, че никое поколение не може да надскочи времето, в което живее. Но винаги има пионери, които ще съгледат Земята на Обещанията и ако ние сме готови - аз и ти, ще тръгнем с тях... (това последното го написах, защото знам че ще те издразни и ще почнеш да ми обясняваш, че страхливците от Мюнхен не са никакви пионери -хахахах)



Тема Re: е, хайде поспрете сенови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано13.08.04 12:21



Когато злобата измести негативизма, нещата стават съвсем неуправляеми. Какво да се прави...
Направо ми се вдигна самочувствието като прочетох писаниците ти за всички неща,които съм бил направил през последните няколко месеца. Съдейки по идеята за преврат и кражба на Тангра ми е ясно кой ти е наприказвал тези неща.
Но когато този някой се опита да ме излъже 5 пъти за 20 минути в ICQ безуспешно - защото аз все пак знам фактите, а на другия ден тръгне да разказва че съм интригант, то аз вече знам за ккакво става дума.Твоя работа си е на какво и защо вярваш. Но все си мисля, че първо трябва да разбереш фактите преди далансираш дочути от някого обвинения.
Аз нямам желание да съм някакъв фактор,което за теб е неясно, предполагам. Просто на 30 години изведнъж да реша че искам да си загърбя работата заради някаквиорганизационни неща не е в стила ми. Това,което правя е да помагам на тези,които наистина вършат работа. В момента това са Джемини и Тангра.



Тема Re: е, хайде поспрете сенови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано13.08.04 13:28



Не квалифицирам теб,а позицията ти в момента. Както съм казвал много пъти - уважавам и теб и това, което си направила до сега. Просто в последната седмица се проявяваш малко неочаквано за мен.
Що се отнася за позицита - прочети цялата гигантска дискусия за Тангра и ще видиш какво съм писал и какво а ми отговаряли. Смятам, че след подобен прочит ще спреш да говориш за преврат и кражба. Отново се надявам всеки да си даде сметка за чия кауза и интереси залага авторитета си, изграждан изключително с лични усилия. И се надявам, че ще разсъждаваме логично, а не емоционално.



Тема Re: Медали за нашите на Еврогеймс 2004нови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано13.08.04 13:43



Всъщност не ми е ясно кой точно не ти е далинформация. Знам, че от мен например не си ми я искала. Сега ще приема, че си ми я поискала и ще ти я дам:
Медалистите - Станислав Димитров - сребърен медал бягане 100 метра и сребърен медал триатлон. Латинотанци - Ивайло Кръстев и Калин Младенов спечелиха третото място в категорията на най-добрите. Албена Атанасова и Антон Константинов взеха бронза в танците на инвалидна количка.
Снимки има в сайта на Тангра. Сега събирам снимми правени и от другите и ги обработвам, така че галерията ще стане по-богата много скоро.



Тема Re: е, хайде поспрете сенови [re: eлия]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано13.08.04 14:37



Бе верно ти си свръх човек, Uebermensch ала Хитлер.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.