Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 28.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: .....нови [re: eлия]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано30.07.04 19:58



Не, аз питах за конкретен пример. Не чета българската преса и до мен не е достигнало нищо.
Сега по педофилията. Ако мъж прави секс с момченца това значи, че е педофил, а не хомосексуален. По същата логика ако педофил прави секс с момиченце, това не го прави хетеросексуален. Или? Хората които правят секс с деца са педофили, не са асексуални, не са хетеросексуални, не са хомосексуални, а педофили. Харесват деца. За да си хетеросексуален трябва да харесваш хора от другия пол, ако харесваш деца от другия пол си педофил... така и с "хомосексуалната" педофилия.
Само не ми казвай, тоя педофил, за който ми говориш е гей само защото го е направил с момченце. Имал ли е хомосекксуални връзки с мъж? Точно тая разлика обясняваше Деси на секретаря на МВР. На теб не ти ли е ясна?



Тема Re: .....нови [re: eлия]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано30.07.04 20:01



Пулбикациите за НЛО сигурно са повече...
Какво пише в тези публикации? Прати ми ги да ги видя. Колко публикации за "хетеросексуална" педофилия има?



Тема Re: .....нови [re: eлия]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано30.07.04 20:03



Изнасилването е вид малтретиране, както и побоя, обидите, гоненето от заведения...



Тема Re: .....нови [re: Jupiter]  
Автор eлия ()
Публикувано30.07.04 23:59



О... за хетеросексуална педофилия са повече. Споко...
Някои от публикациите цитирах в предишните дебати. А случаите за учителя педофил, който примамва момченца ученици от Пловдив дори по телевизията даваха... И някакъв варненец... Просто си далеч от българската преса... Наскоро даже на Бургас му пуснах нов случай... в Адам и Адам... и така.
Или за един дето от гарата в София ги събира и им дава храна срещу секс услуги... и така нататък... доста бяха... имаше и един чичко от някакво село, дето им давал каручка ли...нещо там да карат за да ги опипва... и такива разни... доста са.. постоянно нещо се пише...

Редактирано от eлия на 31.07.04 00:00.



Тема Re: Черното е бяло !нови [re: eлия]  
Автор peter25 (хашлак, ама не)
Публикувано31.07.04 10:36



Елия , предполагам знаеш, че пчелите виждат в още една област на спектъра, в която ние хората не виждаме- ултравиолетовата.
Предполагам също , че ако пчелите можеха да говорят, щеше да им е много трудно да ни убедят нас- хората в истинността на това, което виждат.

По повод един скорошен разговор, провел се в Бургас се замислих за следното : в последните няколко години съм се запознал вероятно с над 500 или 600 гей и бисексуални мъже / за злобничките подмятания, които очаквам, ще уточня , че далеч не съм правил секс с всички тях /. Това са били основно срещи, на които съм задавал "неудобни въпроси", нямащи нищо общо с местонахождението на "терена" . Това са били срещи с женени мъже с деца, мъже със "сериозни гаджета"- мъже, търсещи "нещо за разнообразие" и какви ли още не . Това не са били срещи "само за секс", а срещи с хора, които за себе си в интернет или посредством наши общи познати твърдят , че отстояват определени ценности / не отричам, че съм имал срещи само за секс - отново за онези, който ще ме обвинят, че проповядвам морал - те не влизат в тези числа обаче/.
Предполагам ти имаш най-малкото също толкова познати хомосексуални мъже, като в над 90% те ще са различни от тези, които аз познавам. Простата сметка показва, че общо вероятно познаваме над 1000 гей мъже.
Важно е и това, че с теб нямаме обща социална среда, което предполага, че хората, които познаваме са много различни помежду си. Държа да подчертая , че и за двама ни тези запознанства са лични и когато говорим за нещо, ние имаме предвид КОНКРЕТНИ хора.

Та - някак си крайно нелогично ми изглежда и двамата с теб да сме наблюдавали едни и същи явления измежду толкова много хора и те да НЕ са верни, да не са "представителни", дотолкова, че почти всички в този клуб да отричат категорично съществуването им. Единственото нещо, което ти не си споменала е, че повечето от тези хора НЕ са казали на родителите, че са гей, защото "това не било тяхна работа", а това е един аспект , който влачи след себе си много повече последици, отколкото на пръв поглед изглежда.

Откъс от един филм наскоро ми направи впечатление, без да бъда вярващ :
- Добре, ти твърдиш, че Господ има. Като го има , нека той в момента да направи някакво чудо, за да ми докаже съществуването си.
- Не разбираш ли, че силата Му не се крие в това какво Той може да направи, а в това какво вярваш ТИ, че Той може да направи. Ако не вярваш в Него , и в най-голямото чудо на света би намерил логично обяснение, ако достатъчно силно напрегнеш съзнанието си.

Ако ние самите не повярваме в себе си виждайки НАИСТИНА себе си , а не това, което ни се иска да виждаме в нас и това, което другите ни казват, че би било добре да виждаме в нас , никога няма да можем да повярваме, че ЗАСЛУЖАВАМЕ да живеем "като нормални хора" и че можем да бъдем "обичани" не само за една вечер, а обичани наистина - без да ни е срам да показваме обичта си или да се налага да я защитаваме .

Дотогава все ще виждаме в черно-бяло , а животът ни ще преминава ей-така , безцветно - като на полет на пчела с извадени очи над пъстрата поляна от житейските радости.

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Абе, не можете ли поне веднъжнови [re: musha-busha]  
Автор Meчkaдapя (aka Jockey)
Публикувано31.07.04 10:59



да се концентрирате върху общия ни проблем и върху общия ни враг (хомофобията), а не да се хапете един-друг?
Предпочитам всичките ми приятели да са развратни, отколкото такива които плюят срещу общността. Така нищо не постигате. Все едно някой циганин да излезе и да се развика пред другите: "Прости сме и затова е добре да ни тъпчат".
Прощавай, Елия, но независимо от сексуалното си поведение, аз съм човек, гражданин на тази държава, член на това общество и си имам права, които никой няма право да нарушава. Също си е мое право да спя с когото и колкото пъти искам. ТОВА НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ОСНОВА ЗА ДИСКРИМИНАЦИЯ!
И най-смешното е, че хетеросексуалните също са толкова развратни. Просто хората си имат нужди, инстинкти и трябва да си ги задоволяват, независимо от сексуалността.
Въобще добре беше предния път като спорихме по тези въпроси да беше се опитала да вникнеш в това което другите ти казаха. Защото явно никакви бележки не си си извадила.

И между другото щеше да забележиш, че имам връзка от 3 години и половина (много повече от твоята), а най-близките ми приятели са две двойки - от 2,5 години и от 10 години. Сред другите ми познати има една двойка от 3 години, една от 2 години, една от 1,5 години, една от 15 години (не съм изтървал десетична запетая!) и нямам приятел, който да няма връзка просто защото не иска.
Нали не очакваш да се натоварим всички на един автобус, да дойдем в София, че да ни видиш и да кажеш "Евалла"?! Като не ти харесва личният живот на познатите ти момчета, смени си познатите!

И под никакъв предлог не ме убеждавай че банда фашизоидни хомофоби са прави да сеят омраза срещу нас, независимо на каква пропаганда е облегната.

...don't you want somebody to love... don't you need somebody to love


Тема Re: .....нови [re: eлия]  
Автор Boian (ветеран)
Публикувано31.07.04 19:51



Това, което май Юпитер се опита да ти каже е, че например един мъж може да е хетеросексуален в ежедневните си сексуални контакти, но да избира за жертви момченца. В тази насока двете сексуалности са в опозиция. Това е не само възможно, а и сравнително често срещано.

Да те питам термина гей-педофилия ти къде си го срещала? Щото аз не съм.
Ако педофилията е болест, която е разпостранена равномерно в/у всички хора, то е нормално да се очакват около 10% ЛГБТ педофили. Факт е обаче, че процентът е далеч по-малък. При употребата на термин от типа гей-педофилия се предполага, че двете понятия могат да бъдат свързани. Ясно е, че те са индиректно свързани поради това, че всички имаме сексуалности. Обаче по-различна ли е педофилията на гейовете спрямо тази на хетеросексуалните? Все едно да говорим за гей-убийствата, т.е. убийствата, които се извършват от гейове....

Ти също така знаеш, че сексуалното поведение е различно от сексуалната ориентация. Та дори и с примера за учителя от Пловдив, защо се смята, че той е гей? Защо ти смяташ, че той е гей? Имаш ли преки познания по случая или просто следиш медиите. Ако е второто, защо мислиш, че медиите са отразили всичко безпристрастно? Или мислиш ли, че е така?

Сега помисли и как би реагирал клуба Ева и Ева ако аз отидох там и отворих тема за посещенията на мирето и педофилия. Не мислиш ли, че това е също толкова обидно и несериозно както и твоите писания за гей-педофилите?

Аз почвам да се питам защо отвори тази тема за педофилията пак.

За протокола... Критикуваше ме как съм давал чуждоземски примери. И как примерите за жени педофили били несъстоятелни, щото не били от България. Ами Елия, несъстоятелни са тогава и твоите примери за гей-спортисти, гей-певци, гей-музика. За гей-кино да не говорим.



Тема Re: Абе, не можете ли поне веднъжнови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.08.04 20:20



и разбира се нещата се завъртяха отново до това, как ти не си казала нещо, а просто не си срещала подобен случай и това е достатъчно миродавно, за да НЕ ти промени мнението, защото ти си най-големият експерт. На моменти дори се чудя дали наистина не искаш да ни убедиш, че наистина сме такива, каквито ни изкара - педофили и развратници, които искат да се изкарат света вода ненапита. Моля те не популяризирай грешните си лични мнения, ако обичаш! Елия не мислиш ли, че си достатъчно закостеняла и всъшност не ти се иска да повярваш в обратното, тъпчейки на едно и също място по един и същ въпрос?



Тема Re: .....нови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.08.04 20:22



Факти и аргументи, Художествена измислица. Елия фимът е по истински случай, не се излагай



Тема Re: .....нови [re: eлия]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано01.08.04 20:41



ами много просто аз ще ти кажа. единият фактор, заради който хората често изравняват хомосексуализма с педофилията са авторите на статиите, които често не са много наясно с това, което пишат и за да направят новината по злободневна определят извършителят като гей. Отдавна понятието педофилия е отделено от понятието хомосексуален. След като си достатъчно заинтересована по темата, може да се обърнеш към Джемини и да ги попиташ за някои работи свързани с мониторинг-а на медиите. Ооо извинявай, забравих че ти си на нож с тях и подобен акт би бил под нивото ти...
В един филм по дискавъри,за сексуалните ориентации, попаднах на част на момент от проучване, направено сред задържани мъже педофили, гаврили се с момченца, които не се определят като хомосексуални. Тях не ги привлича полът, а възрастта. Но ти си върла феминистка и за теб всичко мъжко, е неугледно и долно. Дори форумът на страницата ти е модифициран така ,че "определя" всички посетители като жени, нищо че мъжкият род е господстващ в б-ския език. Пример: Вчера в форума имаше 3 регистрирани и 1 нерегистрирана посетителки/нерегистрираната бях АЗ/

Редактирано от BBourgas на 01.08.04 20:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.