Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 30.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Малка книжка за тебнови  
Автор musha-busha ()
Публикувано25.06.04 00:42



От дълго време натякваме на всички за една книжка, Малката книжка за теб. Малката книжка вече е готова и скоро ще я видим всички, само че с друг дизайн, из цяла България. Понеже искаме да ти е лесно и удобно, ето и Малката книжка в е-вариант, с гей-френдли интерфейс и балансирана цветова гама.

Ето от

ще разбереш как да стигнеш до пестеливо подбраната информация, която така простичко ти предлагаме.

Чакаме отзиви за книжката и за новия вид на сайта Крещялката е за всички!

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.

Тема Re: Малка книжка за тебнови [re: musha-busha]  
Автор bitter (пелин ;)
Публикувано28.06.04 15:59



Хубаво е...
Само ако може някъде едно бутонче да се сложи за затваряне на прозореца след като приключи четенето...защото иначе само Ctrl+Alt+Del върши работа.
Поне на мен



Тема Re: Малка книжка за тебнови [re: bitter]  
Автор musha-busha ()
Публикувано28.06.04 16:17



Ако знаеш как да сложа бутончето, адски много ще ми помогнеш. Иначе с Esc излизаш от full screen и можеш спокойно да затвориш. Обаче си е играчка...

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.


Тема Re: Малка книжка за тебнови [re: musha-busha]  
Автор bitter (пелин ;)
Публикувано28.06.04 16:33



За съжаление не знам.
Не може ли просто да не се отваря на целия екран?
Това са дребни неща и не толкова важни всъщност



Тема Re: Малка книжка за тебнови [re: musha-busha]  
Автор dete (вълк)
Публикувано29.06.04 23:53



Да, много добре изглежда. А кога ще се пусне 'в обръщение' и как ще се разпространява?

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Малка книжка за теб [re: dete]  
Автор musha-busha ()
Публикувано30.06.04 12:02



Радвам се, че ти харесва

Тази, която ще се разпространява, изглежда малко по-различно и ще бъде пусната на два транша, първо около 8ми юли из цяла Бг. Част от нея ще се разпространява от нашите партньори Fame cards, които я направиха, а другата част е отговорност на Джемини и нейните членове - пращаме из цяла България на наши членове и на доброволци. Една част ще отидат за друго предназначение, което сега подготвяме, но не искам да говоря сега за него, нека стане

Ако искаш да помогнеш за разпространението (ама че сложна и масова дума), пусни ми мейл, ще ти кажа каква е идеята.

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.


Тема Re: Малка книжка за тебнови [re: musha-busha]  
Автор dete (вълк)
Публикувано03.07.04 02:55



Ами аз съм ти отговорила на писмото за обучението на лидери, отговори там. Аз съм little mimi...

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.