Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 16.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Явно нямаме...права!  
Автор snobar (Fucker League)
Публикувано26.05.04 15:31



Машината за педализация яко действа.

П.П. Към модераторчето - поне кажи що заключваш??

П.П.П. Обръщам се в среден род, щото тук половете не са ви ясно изразени!

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Явно нямаме...права! [re: snobar]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано27.05.04 19:14



Иползвам случая да ти напомня, че всяко търпение си има край. Не обичам да се намесвам в ролята на модератор тук, защото това е свободен форум за изразяване на всякакво мнение и както стана ясно, на адекватни отговори на негативно отношение.

Това, обаче не означава, че този клуб ще бъде говорилня за обмяна на обиди и епитети към когото и да било, към ЛГБТ като цяло и подмятането на намеци и цинични изказвания.

Надявам се да прочетеш между редовете. Съветвам те да прочетеш и инфото за клуба и правилата в него, което освен всичко друго, но ще ти отговори и на въпроса защо заключвам теми.

.....and let the sun shine....


Тема Re: Явно нямаме...права! [re: soldier of fortune]  
АвторEvian (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 00:36



Snobar, аз също не съм с хомосексуална ориентация,обаче не си позволявам да обиждам ЛГБТ,а по-скоро ми се иска да са по-малко хората като теб с явно изразена хомофобия.Интересно защо се ''изявяваш'' точно тук...



Тема Re: Явно нямаме...права! [re: soldier of fortune]  
Автор snobar (Fucker League)
Публикувано28.05.04 17:56



След като не искаш клуб ЛГБТ да става говорилня горещо ти препоръчвам да баннеш Никамка

П.П. Ако си тази солджър за която те мисля ти препоръчвам наистина да не се намесваш по този начин като мод в тема като моята, в която нямаше причина за заключване! Гледкай си Джемини или там както ви се казва организацията

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Явно нямаме...права! [re: Evian]  
Автор snobar (Fucker League)
Публикувано28.05.04 17:58



И интересно защо спрямо някои си позволявам да се *изявявам*

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Явно нямаме...права! [re: snobar]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано29.05.04 09:58



Но отношението ти към "някои" го изразяваш като отношение към всички, които пишат в този клуб. Солджър ти каза - клубът не е създаден, за да се сипят обиди срещу ЛГБТ общността. Ако искаш, можеш да дискутираш и да и изявяваш позицията си, че няма права, но не е редно да обиждаш и нападаш. Ако имаш неща за изясняване с Никам, има бележки.

IMAGINE...


Тема Re: Явно нямаме...права! [re: Acey]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано30.05.04 00:40



Добрият познат ми от някъде анонимен стил...Все пак искам да напомня че събираме доброволци за серията атентати така че... действие действи!



Тема Re: Явно нямаме...права! [re: Acey]  
Автор snobar (Fucker League)
Публикувано31.05.04 17:19



не ставай смешно! как ще съм влюбен в педал

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: Явно нямаме...права! [re: Nikam]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано31.05.04 21:10



Автоеротоман не означава човек, който обича да прави секс в кола. Автоеротиката се отнася до мастурбацията, т.е., до самоеротичните преживявания. Автоеротоманл: човек, който обича да мастурбира (предполагам като основно сексуално преживяване, не просто ей така)



Тема Re: Явно нямаме...права! [re: Nikam]  
Автор snobar (Fucker League)
Публикувано01.06.04 15:29



ако си мислиш, че с тази софистика която вкарваш в действие, когато нямаш какво да кажеш си много интересен, жестоко се лъжеш

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.