Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 22.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема за мъжете  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.06.04 09:49



мой приятел (твърдо хетеросексуален) ми каза, че жените не сме можели да правим орална любов. разбрал го, когато случайно бил с един гей. каза ми буквално следното: "не си падам по гейове, но това момче ме направи луд. правили са ми орална любов професионалистки, жена ми е също много добра, защото много ме обича, но никоя не може да се сравни с този гей ". помолих го да ми обясни какво точно е особеното на мъжката орална любов, той се чуди, чуди и каза, че не може да обясни, но просто е така. и се засмя, казвайки, че вероятно господ е направил жените за да правят нормална любов, тъй като ги е предвидил да раждат, а понеже мъжете не трябва да раждат, им е дал способността да правят истинска орална любов.

как мислите вие, така ли е?

IMAGINE...


Тема Re: за мъжетенови [re: eлия]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано07.06.04 13:15



Това е най-доброто есе по темата, което някога съм Чел :) !

По3драв!



Тема Re: за мъжете [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано07.06.04 13:18



хехех, и аз му казах, че май се лъже за "твърдата си" хетересексуалност, ама той подскочи като ужилен и взе да ми обяснява, че ако бил хомосексуален, щял самият той да иска да го прави, обаче той не искал и такива подобни бла-бла

ааа, забравих, като ми разказваше как е станало (ама му беше гот да ми го разказва ), обясни, че оня сам му разкопчал панталона и така нататък. били на някакъв купон, мят човек се понапил и полегнал, онова момче легнало до него и така малко по-малко... моят приятел каза, че ако не бил пиян, нямало да допусне да се случи, но сега не съжалявал. притеснявал се обаче, че това момче ще иска да се виждат пак и не знае какво да прави и как да се държи, защото казва, че момчето е много възпитано и не иска да се държи гадно с него.

IMAGINE...


Тема Re: за мъжете [re: Джeйн]  
Автор mizrahi (непознат )
Публикувано07.06.04 18:37



Абе какво да ви кажа, аз съм за тезата, че важно е желанието а не полът. Правили са ми свирки и жени и мъже и е имало гей мъже, които са правили много "дървени" свирки и жени, които са се справяли супер и обратното...
От друга страна обаче, вярно е, че мъжете се раждат научени на тези работи, защото колкото съм имал вземане-даване с "хетеро" момчета, първата им свирка в живота си беше доста качествена :)))



Тема Re: за мъжете [re: Джeйн]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.06.04 00:26



Каквото мислех да кажа - казали са го по-добре от мен. Нека поне ви разкажа един виц за който се сетих докато четях за омекналата хетеросексуалност на познатия на Джейн.

На самотен остров се спасяват двама корабокрушенци. След няколко седмици единият казва на другия:
-Дай да те е...
другия отказвал ама първия бил много настоятелен и непрекъснато повтарял:
-Хайде, хайде, от един път не се става хомосексуалист.
Накрая другия се съгласил.
Минало време. На първия мак му се приискало и историята се повторила.
Когато историята започнала за трети път втория попитал първия с плах тон:
-А от колко пъти се става хомосексуалист?...


ще полетиш ли с мен


Тема защо мъжете правят най-добро фелацио [re: Джeйн]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.06.04 10:58



снощи един астролог ми го обясни - ми ного е просто и нема никво отношение към астрологията:

кой най-добре познава мъжкия пенис и знае как мъжкия пенис може да получи най-голямо удоволствие?

ами естествено носителят на пенис. т.е., само един мъж знае най-добре какво наистина ще направи удоволствие на друг мъж. той се знае себе си и затова знае другия мъж. аналогично според моя приятел стои и въпросът с женската орална любов. само една жена може да "излиже" друга прекрасно, така както никой мъж не би могъл.

IMAGINE...


Тема Re: за мъжете [re: Джeйн]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано09.06.04 13:39



първо мисля, че твоя приятел не е хетеро...и второ аз лично не обичам толкова оралната, има къде къде други по-интересни неща

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: за мъжетенови [re: eлия]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано10.06.04 14:33



познатият и си е направо педал

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: за мъжетенови [re: eлия]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано10.06.04 18:29



направо требва да им резнат паците

Който иска - търси начин, който не иска - търси причина!


Тема Re: за мъжете [re: snobar]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано11.06.04 04:04



нещата са много "плаващи". може да не ти харесва защто до сега не си попадал на жена която да прави както трябва.Много познати хетеро са ми са се оплаквали от това.Не си ли е то мъж да пипне, да знае какво и как прави...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.