Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 26.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Off t. - Boianнови [re: Boian]  
Автор Kpeнвиpшa (член)
Публикувано13.06.04 01:23



Истината е, че българските лекари ги гълтат като топъл хляб и в Щатите, и в Германия, Дания, Швейцария и т.н. Една от предпоставките за това, че се ползват с уважение и бързо се издигат в йерархията е именно латинският език. Дори медицинските ни сестри събират очите на колегите си в чужобина точно с това, помагайки на местните (американски, немски и пр.) лекари, които пък са научени да си служат не с латински, а с майчиния си език. Тъй че аз бих повярвал на опонента ти за представката - дори единствено затова, че е получил образование и практикува в България (ако е така).



Тема Re: Off t. - Boianнови [re: Kpeнвиpшa]  
Автор Boian (ветеран)
Публикувано13.06.04 08:58



той може много да знае, но в случая не е прав. авто в латинския не може да идва от автомобил, най-малкото щото латинския е бил мъртъв език когато са направили автомобила.

А авторитета не се гради само с кетап.



Тема aaaaaaaнови [re: mizrahi]  
Автор Skywalker (Rainmaker)
Публикувано15.06.04 21:33



това беше гнусно!

Имаш предвид да му лапа пишката и такива подобни гнусотийки нали[повръщам]???


печелиш 2-ра награда за гнусотия след Никам

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ



Тема Жените са гнусни?нови [re: Skywalker]  
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано16.06.04 00:03



Имаш предвид да му лапа пишката и такива подобни гнусотийки нали[повръщам]

Значи жените и те са гнусни.
Щото повечето от тях лапат пишки.... така излиза по твоята логика.
Значи и ти си гнусен - щото имаш пишка, пък и тя трябва да е гнусна - нали е гнусно да ти я лапат.

Много ми е смешно до какви парадоксални заявления може да доведе хомофобията.
Хетеро мъжете в стремежа си да обрисуват гей-секса в най-черни краски сами себе си чернят. Чувал съм какви ли не "проблясъци" - коло било гнусно да се лапа пенис, колко гнусно и мръсно било да се чука мъж, колко било гадно да целуваш мъж. Излиза, че мъжете трябва да са много гнусни създания, за да е толкова гадно да се докосваш до тях. А жените вероятно са много извратени, за да го правят.
Все едно пикаят срещу вятъра.
Аз пък съм на мнение, че мъжът (симпатичният) е нещо особено красиво, великолепно и очарователно, създадено за любов.

N.B: Заглавието на постинга ми е логическа проекция на написаното от Skywalker и съвсем не представлява моето лично мнение за жените. Моите уважения към дамите в клуба.

От мъжа можеш да купиш няколко инча пенис, но нито секунда любов


Тема Re: aaaaaaaнови [re: Skywalker]  
Автор dete (вълк)
Публикувано16.06.04 01:51



Имаш предвид да му лапа пишката и такива подобни

Е, вече имаме напредък... вече знаем основното в оралния секс между мъже! Добре го даваш, гоу-гоу!

За БЪЛГАРИ ЮНАЦИ те подкрепяме всички, мисля :) Ех, дано, дано!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Какво дано?нови [re: dete]  
Автор Skywalker (Rainmaker)
Публикувано16.06.04 18:03



Дано не изкарат Бербатов пак толкова рано ли?

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ



Тема Re: Жените са гнусни?нови [re: Jockey]  
Автор Skywalker (Rainmaker)
Публикувано16.06.04 18:11



Значи жените и те са гнусни.
Щото повечето от тях лапат пишки.... така излиза по твоята логика.
- kъде си учил логика? Самоук ли си?

Едно от най-хубавите неща в свирката /за мен/ е когато ДЕВОЙЧЕТО докато работи те гледа в очите, а ти виждаш едно красиво лице (без брада и мустаци). Затова казах, че е гнусно. Предлагаха на Снобар да прави секс с момчеБльок. Е за мен това е по-гнусно от яденето на червей примерно.

Не съм хомофоб, но ми писна да ми обясняват как е редно да си педал. И че жените се чукат само когато се правят деца. Онези изроди мюсюлманите разсъждават по-същия начин.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ



Тема Re: Жените са гнусни?нови [re: Skywalker]  
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано16.06.04 18:46



Аха - гнусните педали, изродите-мюсюлмани... май добивам представа що за човек си.
Всичко което по нещо се различава от образа ти в огледалото не си струва да го има, нали :)

От мъжа можеш да купиш няколко инча пенис, но нито секунда любов


Тема Виж сиянови [re: Jockey]  
Автор Skywalker (Rainmaker)
Публикувано16.06.04 19:10



казах ти, че нямам нищо против вас, стига да не ме учите как да живея. Как било по-добре да си п***л /виждам се обиждате от думата педал/, как Исус е бил *****. Почвам да си мисля нямаше ли да е по-добре и Адам да беше педал. Поне нямаше да седим тук и да бръщолевим щуротии.


Отиди поживей малко в ислямска държава и пак пиши тук какво ти е мнението. Може пък и да ти хареса. Там жените ги нямат за нищо и хомосексуалноста се толерира мощно.

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ



Тема Re: Виж сиянови [re: Skywalker]  
Автор Jockey (мечкадаря)
Публикувано16.06.04 23:12



И аз нямам нищо против теб, нито против когото и да било, само защото сексуалността или религията или етносът му са различни от моите.
Мога да имам против даден човек, ако с нещо ме е обидил или наранил, но не мога да мразя цяла общност.
Да, за мен е по-добре да съм п***л и за това съм; за теб е по-добре да не си и за това не си. Ти харесваш жени (защото нямат бради и мустаци), а аз харесвам мъже (защото имат такива). Но не виждам защо един на друг трябва да ни влиза в работата кой какво точно харесва. Нали всеки живее за себе си, собствения си живот.
И ако бъдеш честен и се огледаш малко, ще забележиш, че в повечето случаи нас някой се опитва да ни поучава как да живеем, какъв секс можем и какъв не можем да правим, защото еди кое и еди кое не било нормално, било извратено и гнусно.
Да, не ти е приятно някой да те учи как да живееш. Точно тази цел са имали и темите, които са ти направили впечатление. Те имат ироничен смисъл, не представят реалните вижданията на авторите си, а просто целят да покажат колко е абсурдно и неприятно някой да те учи на морал.
Исус аз не го познавам, не зная какви предпочитания е имал, но темата за него наистина ме накара да се посмея. Не бива да приемаш всичко насериозно.

С едно изречение, не ви отива точно на вас, хетеросексуалните да ни се правите на жертви, защото не ние ходим по клубовете да сипем квалификации, провокации и категоризации по адрес на вас и сексуалността ви.
Да, може да е лошо в ислямските държави (не съм бил), но какво общо има това с личните качества на човека. И комунистическите държави бяха нещо ужасно, но значи ли това че и ние сме изроди, след като сме живели в такава?

Дай пак нещо да те питам за мъжете и красотата. Каза, че било отвратително мъж да ти прави свирка, щото имал брада и мустаци и затова бил грозен. Ти вероятно също (би могъл да) имаш брада и мустаци. Значи ли, че се намираш за грозен?
Много ми е любопитно това - хетеросексуалните мъже наистина ли не оценяват красотата у други мъже? Нямам предвид в сексуален смисъл, а чисто естетически. Не забелязваш ли разлика в хората които познаваш - някои не ги ли оценяваш като по-симпатични от други. Примерно ако видиш момче с приятна външност, поддържано, с добро тяло... не смяташ ли, че е симпатично? Не ти ли е приятно да общуваш с по-добре изглеждащи момчета?
Аз от жени сексуално изобщо не се интересувам, но все пак мога да кажа коя ми се вижда красива и коя не, забелязвам красотата, когато я видя.
Ако не си способен да оцениш красотата на един мъж, не мислиш ли че това е резултат от втълпените ти предразсъдъци и клишета - че мъжете не бива да се харесват и да се намират за красиви.
Интересно ми е щото ако питаш 5-6 годишни момченца кой от приятелите им е хубав и кой не, те открито започват да обясняват, но в по-късна възраст отказват да отговорят на подобен въпрос. Казват, че не могат да определят кое момче е хубаво. Това си е явна последица от хомофобското възпитание, ширещо се в повечето семейства.

От мъжа можеш да купиш няколко инча пенис, но нито секунда любов



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.