Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 01.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Лошата рекламанови  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.05.04 12:55



Какво ще кажете за лошпата реклама, която ни правят някои индивиди, не говоря само за интернет, а и за живота по принцип. Как да се преборим с това?
Говоря за хората които се опитват да извлекът активи от това че са или че имитират че са гей... Говоря за гей хората, които забравят че трябва да сме съпричастни към хората едни към други независимо от сексуалната им ориентация и третират другите като отрепки, дори и да са добронамерени. Говоря за хората които се забравят в стремежите си, самовлюбените и егоистично настроени към околните хомосексуалисти. Говоря и за хората, които в стремежа си да ни популяризират и да направят нещо добро , правят точно обратно. Говоря за хората които абсолютизират хомосексуализма и го мислят за нещо необикновено, гордеейки се с това.

Примери ли? Ето ви един от сайта гей-българия:

От както на нашата планета съществува живот, оттогава гей-общността е част от човечеството! Гей-обществото всъщност е не само част от еволюцията на сексуалността, но и резултат от процесите на израстване и развитие на цивилизацията! Днес, в началото на Двадесет и първи век, гей-общността е почти 50% от населението на земята, а не както се смяташе в миналото - 5-10%. Следователно, това прави гей-обществото равнопоставен и равноправен жител на нашата планета, с всички произтичащи от това задължения. Разликата е само в обекта на сексуалност, което е съвсем нормално, тъй като, за да има човешка раса и разум, то уеднаквяването би следвало да липсва. Не трябва да забравяме, че сексуалността бива два основни типа: 1. Хомосексуална - т.е.имам предпочитания към същия пол и 2. Хетеросексуална - с предпочитания към противоположния пол. Вторият тип сексуалност е заложена по-cкоро в основите на възпроизводството или репродукцията на човеците, поради възможността на женският индивид да износва плод, като му доставя необходимите за неговото развитие условия и вещества. Напоследък доста често се среща и т.нар. бисексуален тип на поведение, който се счита за отклонениe от нормата на сексуалността. В редица медицински школи, бисексуалността се разглежда като полово заболяване от психо-емоционален тип. Т.е. бисексуалността е патология на сексуалността и тя не може да бъде норма. Тя е равностойна на неориентираността и несъвършенството. Разбира се, редно е на такива хора, от бисексуален тип, да им се окаже помощ, за осъзнаване на сексуалните им предпочитания, за да не се задълбочава психопатологията на самозаблудата и неориентираността. Като цяло, бисексуалната общност от мъжете е с предпочитание към своя собствен пол, но поради обстоятелствата на обществото и налаганите им, изкуствено създавани норми и ограничения, те със страх показват любовта си към собствения пол, и го прикриват чрез връзка със срещуположен обект по пол - жена. Това допълнително задълбочава техните страдания, което в крайна сметка завършва с определен тип раздяла със съществото от противоположния пол и връщане на предпочитението към собствения пол. Доказателство за това е, че същите тези бисексуални мъже, започват да търсят близостта на собственият пол, и то достаактивно, като в крайна сметка са готови на всичко, само и само, да имат до себе си, при това верен, мъж. Това е така, тъй като всичко което ни е заложено в гените, колкото и да е потискано, в крайна сметка се проявява и ние не можем да избягаме от себе си. Ето защо е редно да бъдем себе си и да не се страхуваме от това, което природата е решила да бъдем.

e?

Редактирано от BBourgas на 16.05.04 13:07.



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Nikam]  
Автор dete (вълк)
Публикувано16.05.04 14:19



Разликата между 'гордост' и 'срам' е огромна! Което обаче не значи, че са антоними. Познавам хора, които не се гордеят, че са хетеросексуални, което значи ли, че се срамуват от това???
Светът не е черно-бял, пич... тая дъга не е да веем знамена!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Лошата рекламанови [re: Nikam]  
Автор musha-busha ()
Публикувано16.05.04 14:48



Между това да се гордееш, че си хомосексуален и това да се срамуваш от това няма еднозначен знак - или, или. Има и средно положение, в което просто приемаш, че си гей и това е ок за теб.
На мен ми звучи малко смешно да се гордея, че съм лесбийка... Или да се гордееш, че си хетеро...

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.


Тема Re: Лошата рекламанови [re: Nikam]  
Автор dete (вълк)
Публикувано16.05.04 16:31



Де съзря чувство на срам в постинга на Бургас? Той се обяви против 'Аз съм гей и се гордея, мрете хетеро-гадини! Гей-рулс!', пък ти веднага мина на 'Как ни тъ и беши срам!'

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Лошата рекламанови [re: Nikam]  
Автор musha-busha ()
Публикувано16.05.04 16:40



Е за това иде реч...как разбра, че Bbourgas се срамува??
Това пък и в крайна сметка си е въпрос на личен избор и не може да отсечеш веднъж завинаги, те хората, които се срамуват заради едно или друго нещо, са "неприемливи".
+ това не смятам, че чак пък трябва да съм горда със сексуалната си ориентация, това ми звучи абсурдно меко казано. Мога да съм горда от това, че не се срамувам от нея, но чак пък да вирна глава заради това, че жена ми ме привлича...

Внимание! Имам мнение и не ме е страх да го използвам.


Тема Re: Лошата рекламанови [re: BBourgas]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 10:03



Бургасе, винаги е имало хора, които са се опитвали да стигнат до слънцето стъпвайки по главите на другите. И убеждавайки ги, че това е за тяхно добро.

Подобни изцепки има и при хетеро и при хомосексуалните. Но забелязвам, в това което си пуснал смели опити Само дето не е спомената и евгениката ама сигурно някъде и за нея са казали.

А как се борят нямам идея. Подобни хора са оправни, нахални и речовити. Способни са да запалят къщата на съседа за да си опекат прасето и после да му обясняват, че така му били изгонили бълхите от юргана

Важното е да не им се връзва човек. Който може да мисли ще разбере. Пък който не може, няма начин да го накараш. Еволюция му е майката Ако искаш погледни в темата ми за дискриминацията Никам какво е направил 70% от хетеросексуалните



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано17.05.04 14:31



Това, че не се гордея, не означава че се срамувам. Защо пък да се гордея със сексуалната си орентация?!? С какво съм по различен от хетеросексуалните, че да се гордея с това че съм хомосексуален? Нещо не разбирам. Някой ще ми обясни ли?



Тема Re: Лошата рекламанови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано17.05.04 14:53



Какво питаше че не мога да се сетя?



Тема Може ли аз да пробвам?нови [re: BBourgas]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано17.05.04 16:33



Когато човек няма с какво да се гордее, той си намира. За него е естествено а за другите странно, тъй като те не са наясно с вътрешната му логика.

Аз например се гордея с това, че съм добър специалист и това се признава от хората, с които работя. Но и през ум не би ми минало да се гордея с това, че съм хетеросексуален. Това е даденост. Все едно да се гордея с това, че имам два крака или две уши.



Тема Типичен примернови [re: BBourgas]  
Автор snobar (играч)
Публикувано17.05.04 17:37



за лоша реклама е Никамчо...
За всичките негативи спрямо вас (конкретно тук в клубовете) е виновен той, с наглото си, противно поведение...и някои други, но той е ненадминат.
Е затова на такива като него им викаме педали, а на другите гей!

...и твойта майка също!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.