Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 05.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Лошата рекламанови [re: BBourgas]  
Автор mizrahi (непознат )
Публикувано22.05.04 12:36



Написаното в статията е пълна глупост и отразява виждането на едно от крайните гей-движения на запад, които смятат, че хетеросексуалността е извращение, а бисексуалните са просто страхливци, на които не им стиска да кажат че всъщност искат мъж.
Да ама не. Аз познавам няколко бисексуални и мога да ви кажа, че при тях влечението съществува в различно време с еднаква сила и към двата пола. В това няма нищо лошо...
За тези, които все пак мислят по друг начин ще им напомня - Не всички хубави момчета са гей /за съжаление/...



Тема Re: Лошата рекламанови [re: mizrahi]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано22.05.04 17:20



не всички хубави момчета са гей, но част от тях са склонни към преориентиране. Всичко е въпрос на късмет...
[източник]собствен опит[/източник]






Тема нямало бифобия, а?нови [re: BBourgas]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано23.05.04 01:52



една медийна активистка ме надъвка, че говоря за бифобия сред лесбийската общност, а аз я срещам непрекъснато. сега виждам, че гей обществото открито си я декларира.

от straight не съм имала негативно отношение заради сексуалната си ориентация, докато от лесбийки.... уффф

изглежда наистина straight са по-толерантни към нас, отколкото хомосексуалните

IMAGINE...


Тема КПД на мозъка = 0%нови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано23.05.04 14:26



общо използвани думи - 56

от тях

- изразяващи агресия - 56
- по същество - 0

----------
КПД на мозъка = 0%

IMAGINE...


Тема Re: нямало бифобия, а?нови [re: Nikam]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано23.05.04 15:25



по темата за бифобията писах достатъчно в друг клуб и не ми се иска тук да повтарям, защото това вече стана повод за неконтролируемото невъзпитано поведение на един юзър. опасявам се, че ако напиша и тук мнението си, той ще направи и тук същото, тъй като емоционалната му реакция доминира над интелектуалната.

мисля, че при твоите връзки с бисексуални проблемът е бил преди всичко в тяхната личност - какъв тип бисексуални са, защото има описани поне няколко разновидности според влечението, поведението, лайфстайла и др. също така нещата опират и до силата на чувствата между вас (доколко е любов и доколко секс). много често подобно поведение имат и хетеросексуални жетети мъже към любовниците си жени.

при връзките си с хомосексуални жени обикновено съм имала проблеми с тях, поради това, че не приемат влечението ми към мъже, въпреки че когато съм била с жена не съм имала връзка с мъж. изключение е един случай, когато са запознахме с жената, а аз имах вече приятел, но коректно й казах това още в началото и тя заяви, че няма нищо против. в останалите случаи дори невинно мое изказване, че ми харесва даден мъж, предизвикваше неодобрителни реакции. ето един направо смешен пример: седим с приятелката ми в едно гей заведение и виждам бармана, който е с много ниско смъкнати джинси така че се виждат прашките му. момчето беше с прекрасно тяло и не се стърпях да й кажа: "гледай какъв мъж!" тя знаеше много добре, че не бих й изневерила с мъж (както и с жена) и че барманът е гей. обаче не спря да мърмори как може да харесвам някакъв си мъж. да беше чул тона, с който казваше "някакъв си мъж". докато мъжете, с които съм имала връзка винаги са приемали спокойно увлеченията ми по жени.

IMAGINE...


Тема Re: Лошата рекламанови [re: BBourgas]  
Автор Kpъr (влез)
Публикувано23.05.04 18:07



лоша реклама - няма такова нещо. Всяка реклама е добра.

малко разсъждения, без примерни -
ако се показваш пред всички такъв какъвто си, дори да си тъп или досаден, това е по-добре, защото така те приемат такъв какъвто си,

а криеш ли винаги какъв си, за да не те разбират погрешно, то точно и така ще те разберат - погрешно ще сметнат че щом постоянно се криеш , това не е на добре...

Ако имаш подходящата нагласа, интересните проблеми сами ще те намерят


Тема Re: нямало бифобия, а?нови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано23.05.04 20:42



Много си странен. Не мога д ате разбера как очакваш от бисексуален мъж да остави семейството си/ако е женен/ и да остане при теб. Излишно е да говорим, че при такива обстоятелства тис и виновният, защото другият мъж много добре е преценил-той търси нещо неангажиращо и разнообразяващо в теб, след което пак ще се върне при жена си. Некоректно изобразяваш ситуацията.положението е същото както при женен мъж, който си има любовница.

Каза, че никога не си имал за цел да разваляш семейства, което предполага че си знаел за какво става въпрос в такива връзки-мъжът те търси само за сексуални развлечения, а някакви по сериозни взаимоотношения са просто невъзможни, така че се чудя за какво се правиш на тъп?

Освен това твоята сатисика със седемте бисексуални мъже ми изглежда смешна и нереална, и изобщо не може да я даваш за пример, чрез който да си изградим някаква представа за бисексуализма.

Затова се и чудя, какви проблеми имат бисексуалните женени мъже, та и те трябва да бъдат причислявани към ЛГТ-обществото. Както и да е
не е нужно да имаш някакви проблеми, за да можеш да си част от някаква общност. колкото и да не ти е приятно бисексуалните съществуват. А за каква бифобия говорим ли?Ами с мнението си ти даваш точния пример, а израза си е точно този.

Всъшност това не е ли лоша реклама?!?

Редактирано от BBourgas на 23.05.04 20:44.



Тема Re: КПД на мозъка = 0%нови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.05.04 00:04





IMAGINE...


Тема казах ти вече на друго мястонови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.05.04 00:07



на провокативните ти въпроси няма да отговарям. ти ги задаваш с цел да използваш отговорите ми като повод за нападки срещу мен.

IMAGINE...


Тема освен агресивна, си била и страхливанови [re: eлия]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.05.04 17:46



да, бе, пак се изявяваш като говорител на "другите". в Ева и Ева взе да ме разпитваш провокаторски от името на другите, сега го правиш и в този клуб. чудя се дали ако пропиша в клуб Счетоводство, няма да цъфнеш и там да говориш от името на съвкупните счетоводители? а ако пропиша в Бази данни, кво? от името на базите данни ли ще говориш, муахахаха

който задава добронамерени въпроси, му отговарям.

а какво говори достатъчно е ясно - нападките ти към мен във всеки клуб, в който пиша говорят сами за себе си. аре стига си говорила от името на другите, а имай веднъж смелостта да кажеш "аз те мразя и искам да те унижавам". ама де толкоз мозък и смелост у теб.

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.