Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 23.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ... към Nikam  
Автор color (непознат)
Публикувано10.05.04 22:35



Здравей Nikam,

искам да попитам, кой, кога, как и защо реши да възложи на теб създаването на този клуб и какво обуслови нуждата от поредното предоставяне на място за развихрянето на нечие ЕГО ?!
В какво се изразява целта на този клуб и като клуб на ЛГБТ-обществото, не би ли следвало дейността му да е тясно свързана с координиране на взаимоотношенията помежду им и решаването на проблеми касаещи както едните, така и другите ?! Първо това е едно много отговорно, деликатно, изискващо обективизъм, знания и лидерски умения начинание! Ти притежаваш ли ги и с какво си ги доказал, ако ги притежаваш?! И изобщо проблемите на едните вълнуват ли другите, ако не са общи ?!
Към настоящия момент този клуб с нищо не е по-добър от "Адам и Адам" , "Ева и Ева" в Дир-а и ред други ... Обясни моля, какво ще е това, с което този клуб ще е “по” или поне това, което показва необходимостта от такъв клуб ?

Един такъв клуб трудно ще просъществува, ако няма общи интереси и желание за диалог, както стоят нещата и с единната организация, за която говорите! Да идеята е ок, но е нещо трудно постижимо и което трябва да бъде сформирано от представители и на четирите “малцинства”, като помежду им трябва да има разбирателство и отвореност към всички отвън ( провинция или каквото щете го наричайте )!Просто не виждам за момента на “сцената” хора способни да направят това и по-точно хора имащи желание да го направят! Сближаване ще има само и единствено по интереси, било то риболов, спорт, шиене и прочие …”интереса клати феса”!



Тема Ха какво съвпадениенови [re: color]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано10.05.04 23:07



Ако знаеш, че доста хора се чудеха същото като нас на чии мозък му хрумна такава простотия... Никой обаче не даде сносен отговор, а мнението ни ще бъде изтрито...



Тема Re: Ха какво съвпадениенови [re: BBourgas]  
Автор dete (вълк)
Публикувано11.05.04 01:23



Баси якия пич на снимката! (тва сърчице само малко лигави фона.)
Сигурна съм, че си ти, нали?

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Ха какво съвпадениенови [re: dete]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано11.05.04 13:53



I am not...
Все още не съм



Тема Re: Ха какво съвпадениенови [re: dete]  
Автор by_effect (новак)
Публикувано11.05.04 13:56



Има какво да се желае още по въпроса за "якия пич"



Тема Re: ... към Nikamнови [re: color]  
Автор prinyo ()
Публикувано11.05.04 15:51



Какво още остана неясно по този въпрос - не знам...
Този клуб не е на Никам, модератор е Soldier. Тя беше и инициаторката за създаването му, която използва това, че е председател на Джемини за да накара Дир-а да го направят. Първоначалното име на клуба беше друго, но след кратка акция успяхме да убедим ДИр-а, че трябва да го преименува.
Не виждам с какво Никам е по-специален в този клуб отколкото който и да било друг постващ. Това, че е по-активен се дължи на него, а не на клуба
Фактът, че не се знае вече кой е модератир се дължи на факта, че Soldier не е използвала скоро привилегиите си, което от моя гледна точка е чудесно. Аз лично съм почитател на свободната дискусия и до сега като видя в някой форум постинг, коригиран от модератор, без значение защо, изпитвам желание да не пиша в този форум. Мисля, че никой тук не злоупотребява и не дава поводи за намеси.
Струва ми се, че този клуб вече успя да намери мястото си сред другите, за които споменаваш - той се занимава предимно с "организационни" проблеми, специално за Адам и Адам например остават по-човешките въпроси.
Мисля, че подобно разделение е от полза и за двата клуба, както и за всички пишещи или четящи.



Тема Re: ... към Nikamнови [re: prinyo]  
Автор color (непознат)
Публикувано11.05.04 18:50



Никоя от тук намиращите се теми не изразява организационния характер на този клуб! Най - малкото за такава специфика на дейността си може да пледира, ако има организирано някакво съвместно мероприятие, разрешен проблем, достигнато желание за диалог помеждя членовете на лгбт - обществото!И къде е това общество, има ли го, има хора с еднакви различни от традиционните сексуални ориентации, но не и общество, обществото са хора обединени под силата на общи интереси и цели ( нещо, което сега няма да обсъждаме )! Другата му дефиниция се съотнася към определен кръг от хора, с които общуваме, организации и дружества, изводът от който мисля е ясен ... отделни обособени общности "аз,ти,той,тя,то -ние",няма общество в така бленуван отопичен аспект!Поради какво е друг въпрос и също така на лична интерпретация!
Относно Никам,не ми пречи неговата активност,а характерът на изказванията му и големият му инат,че е прав във всяко едно отношение дори когато греши ... и няма да си го признае ( както и други ) !
Има нещо,които са обусловени от строго специфични нужди,този момент при него отсъства,което той светоусеща това е и за другия до него,да,ама не!За това говорех,а това,че всички говорим глупости понякога не ни отличава от него,както и от себеподобните ни като цяло!
От такова разделение би имало полза,само ако ... клубът функционира както е редно за клуб носещ наименованието "лгбт" с или без общество след него, и ти го знаеш много добре,защото сам изказа мнение,какво те е подразнило на конференцията на Джемени,е навярно не е подразнило само теб!Затова идеше реч като цяло!



Тема Re: ... към Nikamнови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано11.05.04 18:59



защо няма да коментираш?коментирай!какво ти пречи?



Тема Re: ... към Nikamнови [re: color]  
Автор prinyo ()
Публикувано11.05.04 19:07



Хм, напоследък се нслушах на сложни и завъртяни изрази, но това, което е в твоя постинг уби цялото ми филологическо самочувствие...
Какво точно казваш там? Честно, нищо не разбрах.



Тема Re: ... към Nikamнови [re: color]  
Автор jaytee (разсеян)
Публикувано11.05.04 19:20



Color, това е дискусионен форум. Той е такъв, какъвто го направим. Един дискусионен форум не може да има дейност, да изразява мнение или да решава проблеми. Той може само да предостави място за дискусии. Не може да се очаква, че ще има една централна инстанция, която да носи истината и да дава тон на всичко. Това би било против идеята на такъв свободен форум. Истината се ражда в спора и дискусиите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.