Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 27.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: ... към Nikamнови [re: prinyo]  
Автор color (непознат)
Публикувано11.05.04 19:25



Накратко бошлав работа!



Тема Re: ... към Nikamнови [re: jaytee]  
Автор color (непознат)
Публикувано11.05.04 19:25



Напълно споделям мнението ти!Не ми е и цел да променям или изисквам постигането на нещо,аз си имам собствено кредо!



Тема Re: ... към Nikamнови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано11.05.04 19:25



добре, че не всички мислят като теб

Какво общо има другия клуб и защо го намесваш?



Тема Re: ... към Nikamнови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано12.05.04 00:48



А тогава би ли ми обяснил, защо преди време, когато пишеше в Адам и Адам, ни обясняваше какво трябва да правим по време на полов акт и как да се предпазваме от болести, а не пусна своята обява?

Да сега всички разбрахме, каква е целта на новия клуб, която не беше особено ясна, преди да започнат да се включват и други хора и да се дебатира. Нещо повече, първоначалната ТИ идея беше за създаването на клуб ГЕЙ?!?/спомни си постингите ти в "предложения за нови клубове". Представям си какво щеше да бъде, ако не беше предложено/разбира се не от теб/, преименуването на клуба на ЛГБТ, още повече, че Б-то беше изцяло отхвърлено от теб. И може да замълчиш малко, щото по точ начин-Та затова си позволих да дефинирам, например Адам и Адам и от днес насетне, да си знам, че ако закъсам, ще си пусна обява там, и ще чакам, контактно търсене от някой гей. Така всеки, който търси партньор, или предлага платени секс-услуги, влиза в Адам и Адам , дава обява и контакт-инфо и работата става.

обиждаш хората, които го посещават и са доста над твоето ниво/не визирам себе си/-апропо - същото касае и Ева и Ева!



Тема Re: Ха какво съвпадениенови [re: eлия]  
Автор dete (вълк)
Публикувано13.05.04 01:59



Дете... алоооо... да не си изгубиш сексуалността!!!
Сакън!

Тя сексуалността се не губи... (нищо, че в клуб 'Матрицата' им се представих за Асексуална, но това за прикритие)....Ама как може сексуалност да се изгуби..

Мани... признавам си, че съм мъж, ето-издадох се

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: ... към Nikamнови [re: color]  
Автор dete (вълк)
Публикувано13.05.04 02:03



Ти па един философ се извъди! И се пише 'Утопично'!!!

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: ... към Nikamнови [re: Nikam]  
Автор color (непознат)
Публикувано13.05.04 18:26



Извинявай Никам, но в първия постинг никъде не е правен опит да се дефинират клубовете "Ева и Ева" и "Адам и Адам", направеният от теб коментар, мисля е следствие от твоята субективна интерпретация! Аз се позовах на тях именно въз основа на упражняваната до и към настоящия момент от тях дейност, която не включва в себе си запознанствата като приоритетна задача!Това,че самият клуб е в раздел запознанства е друг въпрос!Така че не смесвай нещата!
НЕ знам, защо реши, че като запазиш мълчание по конкретно формулираните от мен въпроси, ще постъпиш целесъобразно,но навярно не ти е допаднал тонът ми, е той си е такъв и няма да се промени заради едното благоволение на някого да ми отговори, а постъпката ти за мен е израз на липса на ясна позиция или каквато и да е заинтересованост по засегнатите въпроси,което не считам за някакво особено достойнство на притежателя му, особено,ако същият претендира за пряка ангажираност към разрешаване проблемите на гей-обществото!
И престани да се позоваваш на логиката на color, защото ти не си той и очевидно изобщо не ти се отдава да я следваш !




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.