Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:23 23.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как реагирате на нападките?  
АвторVyara__ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 17:57



Когато си различен,все ще се намери някой недоброжелател,независимо от различията.


Споделете като хомо,би или транссексуални какво е отношението на другите към вас,как ви приема обществото,изпадали ли сте в конфузни ситуации и,разбира се,как се справяте със агресията и обидите към ЛГБТ???



Тема Re: Как реагирате на нападките?нови [re: Vyara__]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано05.05.04 18:12



би съм и досега не съм имала проблеми с хората около мен. не защото съм го крила. за близките ми хора разбирам, обаче за познати? може би излъчвам някаква агресивност, която ги въздържа... не знам.

така че нито в конфузни ситуации съм изпадала, нито се е налагало да отговарям на нападки.мислила съм обаче за нападките и знам, че ако някой ми каже нещо, така ще се озъбя в отговор, че ще съжалява

което съвсем не значи, че обществото ни е окей в това отношение, вероятно при мен е резултат както на случайности, така и на факта, че трудно допускам хора близо до себе си.

IMAGINE...


Тема Re: Как реагирате на нападките?нови [re: Vyara__]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано05.05.04 20:23



Погледни в клуб "Българи за България" и виж как се справям.



Тема Re: Как реагирате на нападките?нови [re: Vyara__]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.05.04 00:48



От роднини - майка ми, сестра ми и леля ми... те не мога да ги определя като нападки, но разни реплики от сорта, че да 'вляза в правия път'.

Иначе от приятели, всичко е окай. Много хубави реакции съм имала. Дори сега по-близките повече ми се хвърлят на врата..аз го раздавам шах-мат :) едно момиче ме пита-аз секси ли съм? успокоих се, че поне ти няма да искаш да ми вземеш гаджето... друга ми вика - ах, това е много готино!
Май повече такива неща имам.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Как реагирате на нападките?нови [re: Vyara__]  
Авторaquaman (Нерегистриран)
Публикувано06.05.04 08:53



С близките е най-трудно,непрекъснато ти натякват,"че ще си съсипеш живота,а покрай твоя и техния.."Иначе със случайни хора се оправям някак си..е има и такива,които ми късат нервите,но всеки си носи кръста.Важното е да имаш истински приятели.



Тема Re: Как реагирате на нападките?нови [re: aquaman]  
Автор mizrahi (непознат )
Публикувано08.05.04 14:09



Не съм имал проблеми с това което съм. Най-смешно ми става, че имам познати, които приемат мен, а в същото време твърдят че мразят гейовете. Това разбира се е идиотско, но хора всякакви.
Само веднъж съм се натъквал на хомофобия и то от страна на някакъв дъртак. Страхувам се че бях малко грубичък, защото повече не се мерна около блока ни, а хората ме питат какво съм му бил направил.../е това си е само нашата малка тайна :§§§/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.