Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 28.04.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво е мнението ви за транссексуалните?нови  
АвторVyara__ (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 01:53



Здравейте и от мен!
Интересно ми е да споделите какво мислите за т.нар. ''травестити''-аз лично съм абсолютно толерантна към хората с ''по-различна'' ориентация,но конкретно транссексуалните не ги разбирам...Наистина са по-особено явление,което,разбира се,заслужава внимание.Попадали ли сте сред травестити и как приемате поведението им?Шокира ви или сте равнодушни?
И още нещо-кое ви е по-лесно да приемете-женския или мъжкия хомосексуализъм?По мои лични наблюдения жените по-лесно приемат отношенията между жени,отколкото между мъжe.
P.S. Kъм Soldier:лично те поздравявам за това,че не се срамуваш от себе си и се бориш както за своите,така и за правата на всички,които са по-различни в сексуалната си ориентация.Бих се радвала да общувам с чoвек като теб!



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: Vyara__]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано02.05.04 12:26



кое не разбираш у травестите?

лично аз в поведението им не харесвам това, което не харесвам и у гей компаниите - интригантско-промискуитетното поведение и контроверсията страх + агресивна демонстративност.

но не всички гейове имат това поведение, зрелите (духовно) хора не се различават от останалите в социалното си функциониране.

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 02.05.04 14:44.



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: Джeйн]  
АвторVyara__ (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 14:36



Просто ми е трудно да възприема визуално същество,което е нещо средно между двата пола-гледката наистина не е никак естетична;виж,оперираните и напълно преобразени в жени травестити са друго нещо.И не знам защо е тая тяхна агресия-кои и за какво им е виновен???Иначе и те са хора,естествено и аз нямам нищо против тях като такива.



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: Vyara__]  
Автор dete (вълк)
Публикувано02.05.04 16:33



Първо - нямаше ли разлика между травестит и трансескуален?
Не беше ли травестит този, който се стреми външно да наподоби другия пол - дрехи, поведение, грим, излъчване. А не беше ли транссексуален този, който не се възприема в тялото си и желае операция за смяна на пола/или вече го е направил? Или тук се объркват нещата, или аз не съм в час още?

Второ - агресията е предизвикана от агресия, която предизвиква агресия.... затворен кръг. За да сменят пола си, хората през какво ли не са минали... трябва крехкият баланс да се търси, а не да се стига до виктимизация обаче.

неосъзнато...ще крещя...от оранжево и очи през стъкла


Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: dete]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано02.05.04 17:44



в човешкото общество винаги има агресори и жертви. това не е свързано само със сексуалната ориентация и сексуалната идентичност.

IMAGINE...


Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: dete]  
АвторVyara__ (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 17:47



Dete,права си-аз смесих понятията,може би е по-правилно да задам въпроса си така:какво е мнението ви за транссексуалните и травеститите?



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: Vyara__]  
Автор Hopтттчe (1.8)
Публикувано02.05.04 21:36



Не познавам лично нито един травестит или транссексуален, поради което не мога да кажа нищо (не мога да имам "мнение"). Но дори и да познавах, надали щях да обобщавам излишно характеристиките на един човек и да ги превръщам в стереотип за цялата "група", както ми се струва правят повечето.

Иначе се намират материали в нета, които обясняват кое какво е. Но каквито и да са подробностите, те са само подробности...



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: Vyara__]  
Авторaquaman (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 22:09



ХАЙДЕ МАЛКО ТЕОРИЯ-КАКВО Е ТОВА ТРАНССЕКСУАЛЕН ЧОВЕК?-ТОВА Е ЧОВЕК,ПРИ КОЙТО ИМА НЕСЪОТВЕТСТВИЕ М/У ФИЗИЧЕСКИЯ ПОЛ И ПСИХИЧЕСКОТО УСЕЩАНЕ ЗА ПОЛОВА ПРИНАДЛЕЖНОСТ,Т.Е. АКО СИ СЕ РОДИЛ МЪЖ СЕ ЧУВСТВАШ ЖЕНА И ОБРАТНО-АКО СИ СЕ РОДИЛ ЖЕНА СЕ ЧУВСТВАШ МЪЖ.В ПЪРВИЯ СЛУЧАЙ ГОВОРИМ ЗА "MTF"/ОТ АНГЛ. MALE TO FEMALE/ВЪВ ВТОРИЯ СЛУЧАЙ ГОВОРИМ ЗА "FTM"/FEMALE TO MALE/.ОСВЕН ТОВА НЕ СЕ ПРАВИ САМО 1 ОПЕРАЦИЯ-А НЯКОЛКО.МНОГО ПО-ЧЕСТО СРЕЩАНА Е ОПЕРАЦИЯТА ОТ МЪЖ КЪМ ЖЕНА ОТКОЛКОТО ОБРАТНОТО,ТАКАВА Е СТАТИСТИКАТА.В БЪЛГАРИЯ СЪЩО СЕ ПРАВЯТ ТАКИВА ОПЕРАЦИИ-НО КЪДЕТО И ДА СЕ ПРАВИ ОПЕРАЦИЯТА Е МНОГО ТЕЖКА И СЛОЖНА.АКО ИМА НЕЩО ДРУГО,КОЕТО ИСКАТЕ ДА ПОПИТАТЕ ЕДИН ТРАНССЕКСУАЛЕН-ДАВАЙТЕ



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните?нови [re: aquaman]  
АвторVyara__ (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 22:48



aquaman,приятно ми е да се запознаем-ще ми бъде интересно да общувам и с представител на транссексуалните



Тема Re: Какво е мнението ви за транссексуалните? [re: Vyara__]  
Авторaquaman (Нерегистриран)
Публикувано02.05.04 22:52








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.