Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 21.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към лесбийкитенови  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано20.03.04 01:08



При условие, че не съм такава, защо постоянно ми се лепят???

Редактирано от soldier of fortune на 22.03.04 10:57.



Тема Re: Въпрос към лезбийкитенови [re: the Goddess]  
Автор The Radiant One (remember!)
Публикувано20.03.04 03:29



Пише се със "с" - лесбийка.Идва от гръцкия остров Лесбос.

А иначе....ме забавляваш истнски как навсякъде вдигаш патърдия за това колко адски много те харесват и свалят и как ти ги режеш...То не бяха мъже по нета, не бяха лесбиики не бяха приятели на гаджето ти, не беше чудо....

Не знам за колко тъпи точно смяташ читателите в тези клубове, но те уверявам,че са по-малко тъпи отколкото явно предполагаш.Няма ли кой да ти вдига самочувствието на живо,че тука правиш театро?

Какъв отговор очакваше?"Защото си най-красивата на света"?Огледалато моли за извинение, но има една принцеса, дето живее в една гора с едни джуджета, която е по-красива от тебе.



Тема Re: Въпрос към лезбийките [re: the Goddess]  
Автор Hopтттчe (2.0?)
Публикувано20.03.04 04:39



Ако по някаква причина те си мислят че си лесбийка, това те прави привлекателна за тях, най-малкото защото голяма част от хетеросексуалните мъже се възбуждат от гледката/идеята за лесбийски секс.



Тема Re: Въпрос към лезбийкитенови [re: the Goddess]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано20.03.04 11:05



Ми много просто: татуирай си на челото "Не съм лезбийка" и повече няма да ти се лепят, те са разбрани момичета и ще ти влезнат в положението.

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Нищо подобно!нови [re: The Radiant One]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано20.03.04 13:00



Това, че не можеш да ми дадеш компетентен отговор на въпроса, не значи, че трябва да ме нападаш затова, че питам!
Не съм казвала, че ме харесват всички хора на света,а конкретни такива. Не е ли възможно да те харесват? Толкова ли ти е чудно това или може би на теб не се случва кой знае колко често, че ти се струва абсурдно, невъзможно да се случва това на друг?

П.С Зная, как се пише лесбийки и откъде идва. Правописна грешка по невнимание. Или и това ти се струва невъзможно???




Тема Sorry за правописната грешка!нови [re: the Goddess]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано20.03.04 13:03



Не е било нарочно, а по невнимание!
Ако на модератора му се занимава, моля да я поправи!




Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано20.03.04 13:08



Права си, тя няма как да разбере, че не съм такава, но знаеш ли какво се случва всъщност! Значи съм на купон да речем, и аз обичам да се веселя на макс и друго момиче също купонджийка, се надушваме,почваме да си танцуваме заедно да си говорим, знаеш как е! Обаче се оказва, че тя е лесбийка и като й покажа, че аз не се интересувам, тя се сърди, че само съм я използвала или нещо подобно, а на мен целта ми въобще не е била такава!



Тема Re: Въпрос към лезбийкитенови [re: Hopтттчe]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано20.03.04 13:11



Да,аз и затова обичам да танцувам с жена, защото на мъжете им омекват колената, но пък от друга страна рискувам да я обидя, ако тя е лесбийка!



Тема Re: Въпрос към лезбийкитенови [re: Keфиc]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано21.03.04 19:07



Това ми напомня на една гей дискотека в Холандия, където хетеросексуалните от персонала носеха блузки с надпис STR8 Явно не само аз намирам барманите и охранителите за секси.


Leah LaBelle

Тема Re: Въпрос към лезбийкитенови [re: Jupiter]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано21.03.04 19:19



Освен и аз една такава блузка да обличам!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.