Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 27.05.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Въпроси  
Автор prinyo ()
Публикувано16.03.04 15:05



Няма да коментирам появата на този клуб, но искам да задам два въпроса, на които се надявам да получа отговор, а не да ми бъде изтрито съобщението.
1. Знаят ли Дир.бг, че клубът се използва като ПР средство за един сайт?
2. По какъв начин неправителствената организация Джемини избра кой да направи сайта й?
Благодаря!



Тема Re: Въпросинови [re: Nikam]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.03.04 16:50




Аз си няам Адам и Адам , както и ти си нмаш клубове. Всички клубове са си на Дир-а. Не знам дали наистина е толкова сложно да осъзнаеш това. А както сам би могъл да видиш ако не се беше отдал на лични нападки, то влизането ми тук не е да коментирам клуба, а да задам два въпроса, което и направих.
Все пак не разбрах дали Дир-а си мислят, че са направили форум на Джемини или на един сайт. Но явно ще си ги попитам тях.
Но ми е по-интерсно как разбра че не членувам в тази организация? Имаш достъп до книжата и архивите й? Или както винаги говориш преди да мислиш? (това не е обида) А ми е любопитно дали наистина си мислиш че завиждам? На кого? За какво? Това че един сайт не може да си събере публика, а разчита на Дир-а не е за завиждане, дори напротив...



Тема Re: Въпросинови [re: prinyo]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано16.03.04 17:19



Здравей
Надявам се си прочел най-горната тема на клуба, където ясно пише за какво съществува той и какви са целите му.

Може би ти имаш някъкви други предположения, които се различават от написаната там информация, но уверявам те грешиш.
Нито Джемини, нито Гейнюз имат сключен договор за ПР услуги с дир-а. Надявам се с това тази тема се изчерпва.

По върпос 2 - не смятам, че клуб "Гей" е мястото, където трябва да бъдат разисквани подобни теми. Не мисля, че хората четящи и пишещи в клуба се итересуват особено много от това кой прави сайта на Джемини...
Може би по-добре би било да изпратиш просто едно имейл-че до ръководството на организацията и да изискаш такава информация, но имай моето уверение, че никой няма да ти я предостави освен ако не участваш пряко във вземането на решения във въпросната организация.

Надявам се тези два въпроса се изчерпват с моя отговор.
Ако въпреки това те не са ти достатъчни можеш да ми пишеш на и-мейл вместо да превръщаме клуба в една безкрайна дискусия безинтересна за повечето хора тук...

.....and let the sun shine....


Тема Re: Въпросинови [re: soldier of fortune]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.03.04 17:38



но имай моето уверение, че никой няма да ти я предостави освен ако не участваш пряко във вземането на решения във въпросната организация.
Аз си мислех, че Джемини е демократична организация, която отговаря на въпросите на всичките си членове, които се предполага, че и представлява, но явно всички неща, които чух напоследък са верни.
Мисля си, че ако човек, който е член на организацията и плаща членския си внос се поинтересува от подобен въпрос, то би следвало да получи отговор.
Що се отнася до това, че определен сайт ползва Дира за да се саморекламира по този начин, вече пуснах лична бележка до Фукла и смятам тези дни да поговоря с рекламния отдел на Дир-а, защото отняколко месеца плащам по 120 лева на месец за реклама, планирайки да ги увелича, а други се сдобиват с реклама безплатно. Тоест явно Дир-ът не желае да му плащат.. Но това е отделен въпрос. Така или иначе вече получих отговор на двата си въпроса и няма да притеснявам клуба с присъствието си.



Тема Re: Въпросинови [re: prinyo]  
Автор Fire walker ()
Публикувано16.03.04 19:00



А ти защо гледаш в паничката на ближния си?Какво те засяга кой за какво е палтил?На теб са ти дали условията за реклама в дира , ти си се съгласил и очевидно си доволен, щом искаш да увеличиш заявките.
Всяка компания има право да предлага услугите си безплатно на когото реши.И аз в работата си съм давала едно и също нещо на някой безплатно, на други палтено и никога не бих допуснала някой да ми държи сметка защо съм го направила и за кого съм го направила.
И това всичкото при положение,че Джемини наистна не е платила на дира за това, което не знаем, а най-важното не е наша работа.

Mens agitat molem

Тема Re: Въпросинови [re: Fire walker]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.03.04 19:33



Засяга ме, разбира се. Защо трябва да плащам ако има възможност да се рекламирам на аванта? А повечето хора не биха искали да си имат работа с фирма, която няма ясни правила за работа с клиентите. В крайна сметка ако Дир-ът има нещо против мен и предлага безплатно на конкурентите ми предимства, за които на мен взима пари, то аз ще започна да давам рекламата си в други портали, които предлагат същите условия.
Няма нищо лошо в това, че са направили форум на Джемини, но мисля че първо е трябвало да бъде уточнена целевата група и тогава да се измисли името. Всъщност аз бях заблуден от основния постинг на модераторката, където тя дава лъжлива информация за това, кои са модераторите на клуба и използвах този некоректен постинг за протеста си пред Фукла.
Дотолкова доколкото няма модератор, чиито ник е име на комерсиален сайт и при положение, че никъде не се твърди как еди кой си сайт стои в основата на този клуб, аз нямам нищо против Джемини да си имат клуб, макар и със заблуждаващо име.



Тема Re: Въпросинови [re: Nikam]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.03.04 19:53



Поздравления Никам!Най-накрая постигна това, за което пожертва толкова много безсънни нощи!


ЕВАЛА



Тема Re: Въпросинови [re: soldier of fortune]  
Автор BBourgas (дзверо)
Публикувано16.03.04 20:10



Виж и аз прочетох по горната тема и като видях какви са му целите за какво съществува, това ми заприличаха на други два клуба, които съществуват точно заради това.
И така като се понапънах и си помислих повече, ми мина през ума следното и взех да се питам, дали не беше нужно наистина да имате сключен договор с дир-а или просто ти е омръзнало да пишеш един и същ информационен постинг в два различни клуба, защото ти за друго не се вясваш тука? Така е доста по-практично, но дали хората ще ги четат?

С уважение Христо



Тема Re: Въпросинови [re: musha-busha]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.03.04 20:38



Последните ми два постинга имат за цел не да коментират клуба, а да отговорят на конкретни въпроси, защото не искам да оставям грешно впечатление за позицията си.
Дали форумът е на Джемини и ка се казва е въпрос, който касае Дир-а. Нямам желание да им се меся в работата. Тяхна е гордостта да имат единствения клуб с име "Гей" и модератор лесбийка в света. Макар че повечето хора просто ще се смеят, може би за тях това е хубаво.
Всъщност останах с впечатление, че на Фукла са й обяснили, че гей е събирателно понятие и всъщност става просто дума за недоразумение. Но това са си проблеми на Дир-а.
Моят проблем беше намесата в цялата тази работа на един частен комерсиален сайт. Сега, след като позоваването към него отпадна от официалното описание на клуба, очакам модераторката да поправи грешката в постинга си, където пише кои са модераотрите и да премахне изречението за "спомоществователството" от страна на този сайт. И това е всичко.
Тоест протестът ми е срещу опита да се използват клубовете за безплатна реклама.
Що се отнася до това защо работя с Дир.бг - когато започвах да рекламирам другият голям портал, който предлага вип-ове, имаше явно някакви технически усложнения и няколкото ми емайла в които пишех, че искам вип останаха без последствие. Дир-ът беше намясто с изградена сиситема и аз започнах рекламата тук и тук си останах. Причината не е в това, че си мисля, че от Дир има повече трафик отколкото от другия портал към виповете. Просто Дир-ът се държа адекватно и ме спечели като клиент. Очаквам тази адекватност да продължи.



Тема Re: Ти пък сега...нови [re: eлия]  
Автор soldier of fortuneМодератор ()
Публикувано16.03.04 21:01





.....and let the sun shine....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.