Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 17.06.24 
Непрофесионални
   >> ЛГБТ, БДСМ
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: bluefan]  
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано02.04.04 13:42



Левскари
Гейове
Бисексуални
Траснссексуални /кени маккормик/



два са малко. поне 20-30 клуба трябват




Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: bluefan]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано02.04.04 18:08



щото тука сме и полу-педалите

и разликата е, че тук не се сваляме помежду си, а биваме Сериозни и Тежки и обсъждаме Политически и Правни Проблеми

даам...
добре дошъл

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Loretta]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано02.04.04 19:39



В отговор на:

...че тук не се сваляме помежду си, а биваме Сериозни и Тежки и обсъждаме Политически и Правни Проблеми...



...като "Травми по женките полови органи", "Анален секс-първият път", "Ерогенните зони на мъжете", "Леглото на любовния акт", "Безумните закони на секса", "Няколко техники за мастурбация", "Дължината на пениса", "Спермата"....... по-сериозни и тежки от това просто няма накъде, а проблемите, които обсъждате са толкова правни и политически, колкто вуйна ти Мара се е разхождала на луната.



Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Jupiter]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано02.04.04 20:31



добре, коригирам се!

...че тук не се сваляме помежду си, а биваме Сериозни и Тежки и обсъждаме Политически, Правни, Медицински и Сексоложки Проблеми...





From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Loretta]  
Автор Jupiter (moto)
Публикувано04.04.04 16:59



Забравила си да пишеш психиатрични също...



Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Skywalker]  
Автор hendy (jedi-master)
Публикувано05.04.04 18:57



eми колкото повече, толкова повече
нека има


Sporting Clube de Portugal

Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Loretta]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано05.04.04 19:29



То не че Адам и Адам е доминиран от свалки. Нямам нищо против създаването на няколко клуба. Не ми харесва обаче как се характеризира Адам и Адам като обяви във вестник. В Адам и Адам има далеч по-разнообразни теми, много от които са отразени и тук. Например темата за кино. Темата в Адам и Адам стои със стоци филми, но редовно пишещият тук Никам сметна за необходимо да си замълчи.

И сред толкова много политика, да не забравяме да се веселим, все пак.

Gaudeamus igitur. Juvenes dum sumus.
In vino veritas.



Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Boian]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано05.04.04 19:44



даа може би не съм права да ги квалифицирам така
човек оначе реагира по някакъв начин на формалностите като например, че Адам и Адам и Ева и Ева са в графата "запознанства", докато ЛГБТ е в "общество", следователно този клуб се различава по проблематика и подход от горните два

а иначе естествено че "вътре" в клуба ще е същото - нали същите хора влизат, до голяма степен...

иначе аз не влизам нито в А&А, нито в Е&Е, затова лично за мен е добре, че има друг клуб :)

пък и чета допреди малко интервюто на Моника Писанкънева (пейстнато от Никам в другата тема) и си мисля, че тя е много права, че разните булевардни издания се интересуват повече от еротичния живот на ЛГБТ, отколкото от социалните им проблеми - и според мен би било хубаво да се наблегне именно на социално-политическите дискусии в този междинен (обединяващ) клуб... например тази за сауната в СУ и за това откъде почва дискриминацията... мисля, че е полезно да се коментират такива неща

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: някой да ми каже веднаганови [re: Loretta]  
Автор Boian (старо куче)
Публикувано05.04.04 19:59



Съгласен съм. Колкото повече организации и клубове, толкоз по-добре. А този е и първия бисексуален клуб в смисъл, че включва мъже и жени. Допреди си имахме мъжки клуб (А и А), женски клуб (Е и Е), а сега вече и обединен клуб.

Отдавна сме казвали, че А и А е добре да се премести другаде. Щото той не е клуб за запознанства.



Тема Я СИ *нови [re: Skywalker]  
Автор kenny mccormick (Viva la Ken!)
Публикувано06.04.04 10:55



В клуб "ЛГБТ" са забранени теми, включващи, непосредствено публикуващи или обсъждащи въпроси като:

* подигравки с членове и посетители на клуба заради пола или сексуалната им ориентация и изказвания изразяващи дискриминационно отношение;

* вулгарни постинги, обяви и постинги с обидни квалификации;

Редактирано от soldier of fortune на 06.04.04 12:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.