Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 18.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема кои мморпг играете?нови  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано12.03.12 23:29



да направим анкета



Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: OgnenDemon]  
Автор Cheaterblood2 ()
Публикувано13.03.12 09:43



Никои. Тъпи са, защото нямат край.

Редактирано от Cheaterblood2 на 13.03.12 14:09.



Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: OgnenDemon]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано16.03.12 08:01



Fiesta Online до преди 2 години в европейските сървери (Bijou)

Паралелно с фиестата:

Maple story. Но не ми се гриндеше като no-life докато стигна level cap и ми втръсна.

И естествено

Lord of the rings online. (LOTRO) В сървер Withywindle. Напоследък гилидията ни Khazâd Union е малко позамряла, но излиза нов expansion и ще се правят Kinship skirmishes по цяла нощ :)

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: Cheaterblood2]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано16.03.12 08:03



Е, те и начало нямат



Не, не ме интересува, че знаеш!

Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: martyr]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано17.03.12 01:13



дам, за LOTRO-то съм чувал хубави неща. брата все още защитава и WoW, въпреки че чувам че заради безплатните конкуренти губи играчи сериозно. на мен фентъзито винаги ми е било скучно, както и прекалената икономика която влагат в някои игри, затова играя само

Pirate Galaxy на сървър Askone

- икономиката е точно колкото в игрите тип Command & Conquer - събираш пари само за да се ъпгрейднеш. търговия или заменка на неща с други играчи е невъзможна. абе като Dark Orbit е ама балансирана - не може ти да си едвам нов стигнал 8-ми левъл и да дойде лайненце 17-ти специално дебнещо новаци че не му стиска да бие някой от неговия ранк и да те убие. тука PvP се активира със специален бутон само ако ти пожелаеш. ако не го направиш цялата игра може да я изкараш на PvE, евентуално и със clan conquests ако си в клан (гилдия).



Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: OgnenDemon]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано19.03.12 07:30



Същото важи и за ЛоТРО. Дуел само по взаимно съгласие.

Фиестата има области, които са разрешени за ПвП, а в Maple Story тотално не може. (но има трикове, като блъскане на монстери към теб, които те трепят).

Такива игри с прохождащи чек*джии на 13 годинКИ напомпани със тестостерон и мен не ме привличат.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: OgnenDemon]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано20.03.12 15:17



Не съм ги играл, ама дали не са добри тези:
Mu Online
Ultima Online
Conquer 2:


?


Редактирано от Naki на 20.03.12 15:18.



Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: Naki]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано20.03.12 21:48



за Ултимата няма да се изкажа, не съм я виждал, но съм чувал хубави неща. обаче Му-то е супер старо и ужасно изпипано, доста народ покрай мен го играеше и бяха луди. казаха ми че имало и БГ-сървър където играели безплатно. тъй че пробвай



Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: OgnenDemon]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано20.03.12 22:42



Ааа, не - аз предлагах само, аз MMORPG не играя! Играя си Heroes VI сега. Като го мина, ще видя, но не съм фен на RPG, нито MMORPG игрите.




Тема Re: кои мморпг играете?нови [re: Naki]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано21.03.12 06:44



не се изказвай без да си тествал, срамиш бранша


тествай го пък го плюй после колкото искаш.

и аз виках не играя мморпг, докато не пипнах тва галакси. едно време виках че и рпг не играя - да уточним че има доста разлика - делят се грубо на хардкор рпг и софткор рпг (хардкор - Baldur's Gate, Neverwinter Nights, D&D - тия все още не ги играя; softcore - Final Fantasy, Pokemon и повечето игри за конзоли особено gameboy) - та виках че не играя рпг докато не пипнах Покемон, някъде около 2000г.

( в исторически план се оказа че съм играл втората игра от поредицата и я играх на емулатор под ДОС на тогавашната ми 486ца (нямаше кинти за ъпгрейд, но всичко ново за геймбой летеше, та така налетях на 1 камара хитове) . тогава време в БГ почти никой не беше чувал за Покемон)

говорейки за Покемон, преди някой да се изхили щото повечето народ в БГ съди само по филмчето, заглавието възниква като игра, първата е екшън, втората е рпг вече и оттогава 99% е рпг. тааа вервайте ми аз такава маниакална игра проектирана за машинка (първия геймбой) с екран 3х3 монохромни пиксела и пискалка 1 идея по-добра от пц-спийкъра не бях виждал. и играх цяло лято без чийтове и я минах. нашите се чудиха (до тогава играех все куейк). точно това е основната сила на играта която се запазва в поредицата доста (играл съм ги до средата, но новите не съм) - изключително зарибяващ геймплей. като програмист още тогава се възхищавах на гейм дизайнера.

подобен принцип заляга и във Файнъл Фентъзи поредицата (някои ги има и за пц) - горещо препоръчвам. дам - същото това файнъл фентъзи после стана на двата филма та кът-сцените в игрите изглеждат като от филмите а геймплея е подобен на Покемон

таа отплеснах се да се върна на думата - всичко това го казвам да подчертая че и аз за много неща казвах че не ми харесват и не ги играя, но като го тестваш лично е друго.

по същия начин миналата година се влюбих в "Just Dance" ама играна с Кинект интерфейс - имаше промоция на Кинект и случайно минавах оттам та докато гледах реших да пробвам - грешка. верно още нямам хбокс ама специално заради тая игра ми е мерак, още повече имам мегдан пред тв-то.

впрочем това последното мога да го покажа лично, ако имате 16 излишни минути, видеото съм снимал лично и бях нервен малко а играта я има на демо на 12та минута, ама повечето неща тьй или иначе са си маниашки та го гледайте от начало:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.