Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 21.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема колко народ тук има конзола в къщи и каква?нови  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано08.09.11 21:52



колко народ тук има конзола в къщи и каква?

ей тва ми е любопитно. няма значение каква е конзолата - плейстейшън, Х-бокс, Ви...каквото и да е. ако имате нещо такова у вас, драснете какво точно имате и кой модел, примерно ако е плейстейшън, дали е 1, 2, 3 или портабъл (ПСП) и така нататък и коя игра джиткате най-много на него

нещо съм се замислил дали да не си купя няква ма още не съм решил... оф доиграло ми се е Теккен или Соул Келибър. друго си е олд-скуул тупалка



Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква?нови [re: OgnenDemon]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано08.09.11 22:32



Абе не точно конзоли, ама имам 2:
* iPod Touch - много ме кефят SameGame игрите - има над 30 сигурно в App Store, всяка със сходни, но все пак различни правила и игра. Имам и Angry Birds на него, ама играх само 15-20 нива. Има също така неколко Tower Defense игри. Papi Jump е много яко също...
* Android OS 3.x tablet (10.1" екран) - ама е отскоро и още не съм пробвал да играя. Има некъв Need for Speed вграден!!






Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква?нови [re: Naki]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано09.09.11 17:49



я обясни за айПода - чувал съм че има игри, ама тва нали е мп3/4 плейър де факто - как играеш то има само няква тъч-пад повърхност доколкото знам за контролер... викаш Енгри Бърдс има на него, е то нали екрана не е тъч-скрйн, сигурно е трудно за игра само през тъч-пада...ако нещо греша поправи ме просто ме мързи да чета спецификацията на айПод. а иначе Бърдс-а си е як. Аз на мойто ХТЦ държах и Бърдс-а и Сийзънс-а на Енгри Бърдс, джитках яко, даже Бърдс-а ми остана само последния епизод/сезон/квото се казваше да мина ама ми писна жестоко (бях сериозно зарибен и джитках часове по едно време) и делнах и двете. Рио не съм го виждал ама видиш един Бърдс и си ги видял всичките. а и от оригинала по-яко няма (Супер Артилери за Епъл 2)



аз иначе почти се бях решил на Уи. падам си леко хардкор Нинтендо-фен. едно време имах SNES в нас което беше хит на сезона тогава - 16 бита, як дигитален звук и имаше яки игрици, сега ги джиткам с емулатора и един Logitech гейм-пад. почти същото е, с удобството че емулатора прави снапшот когато си поискаш та по-яко и от сейв-гейм. та Уи-то ме кефеше ама пролетта тук имаше промоция на Кинект на централния площад. викам си я да видим какво е а проблема ми е че съм луд на музикални игри и там няква игра Just Dance, пуска някви хитове, аз специално тествах с Poker Face na Lady Gaga, нищо не държиш, джиткаш, яка работа. по-миналата седмица сварих промоция на Just Dance 3 и честно казано тая игра ми е основна мотивация за конзола (за съжаление последните Тони Хоук игри са доста променени и не ме кефят). има я и за Уи ама да държиш контролери и да се движиш няма да е толкова приятно.

а сега и цените падат ама ще видим...



Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква? [re: OgnenDemon]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано10.09.11 16:19



Има си пълен touchscreen iPod Touch-а, не е само тъч-пад, така че - грешиш!
Също така, има акселерометър, и може да се управява със накланяне и въртене на устройството също (както и клатене)...



iPod Touch-а фактически е iPhone без телефонните функции.
Само че моят е доста стар модел - най-стария, 1st Gen.




Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква? [re: OgnenDemon]  
Автор Dark Templar RushМодератор (Rush №1)
Публикувано12.09.11 23:35



Xbox 360 и Wii. За ексбокса съжалявам, тъй като съ мизиграл точно една игра. Уиито е доста приятно, макар че ставащите игри са сравнително малко. А останалите хем са скъпи, хем кратки, хем и не толкова интересни ..

The void claims its own]


Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква? [re: Dark Templar Rush]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано19.09.11 19:01



а какво не му харесваш на Ексбокса? дай подробности че съм любопитен. и с Кинект ли си или без? а дето казваш само 1 игра си играл в смисъл не си взел други или други не ти харесват или?



Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква? [re: OgnenDemon]  
Автор Dark Templar RushМодератор (Rush №1)
Публикувано22.09.11 15:43



Не, само с класическия контролер. Просто не ми допадна, може би твърде време съм прекарал зад компютър с клавиатура и не можах, да свикна отново на класическия гейм контролер. Едни и същ игри (NFS, Gears of War 2 и още няколко) ги пробвах едновременно на конзолата и на ПСито. Доиграх всичките на ПСито.

The void claims its own


Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква?нови [re: Naki]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано02.06.12 10:27



какъв андроид таблет имаш? Галакси таб ли? От известно време обмислям да си взема. Доволен ли си. Как се справя с различни формати видео? Има ли плеър, който може да лоудва субтитри?

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква?нови [re: Sandino]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано02.06.12 14:33



На андроиден телефон съм. Нямам таблет. И никога не съм пробвал да гледам филм със субтитри та не мога да отговоря. За доволен - да. Андроид е готина ОС. Но телефона е със слаб процесор, та не мога да си пусна какво бъде видео. Пробвах няколко плейъра и се отказах. Само 3gp филми си пускам. Имам и няколко музикални клипа дето са май на avi и работят но не всичко. Но както казах телефона ми е със слаб процесор.



Тема Re: колко народ тук има конзола в къщи и каква?нови [re: Sandino]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано02.06.12 16:01



Не, нямам Samsung Galaxy Tab - моят е Acer Iconia Tab A500.
Не знам за субтитри - не съм пробвал, ползвам го за снимки, игри, и работа само.
Доволен съм от таблета иначе, да!
Но моят модел няма 3G/SIM карта, само WiFi.
OS-а беше 3.0 първоначално, после постепенно излезоха 3.1, 3.2, 3.2.1, а сега е вече 4.0.3.


Редактирано от Naki на 02.06.12 16:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.