Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 10.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема Топ-РС ми прави проблеминови  
Автор mjuyhn (новак)
Публикувано29.05.08 11:49



Имам топ-енд конфигурация но, когато играя Crysis, ако пусна на по-висока графика от 1024х768 и с настройки различни от "Mininum" играта или блокира още на първата мисия или малко по-късно (а на "Maximum" графика въобще не зарежда нивата). Блокира и трябва да рестартирам компа. Освен Crysis, проблеми имам и с други игри. Плюс това, примерно последното NFS ми насича на най-висока графика. За капак на всичко, Windows XP-то ми зарежда супер-бавно (глупавия син слайдер в началото трябва да премине около 12-13 пъти преди да зареди екрана, където си пишеш паролата. Компютъра ми е с 2.0GB 1033 MHz DDR3 RAM, Intel Core 2 E6850 3.0 GHz, с перфектно дъно, 850W захранване и GeForce 8800 Ultra 768 RAM.

Въпросът ми е към хора с подобни конфигурации: на каква графика играете Crysis и да сте чували за подобни проблеми?

Редактирано от mjuyhn на 29.05.08 11:52.



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: mjuyhn]  
Автор MUFCМодератор (Kings of Europe)
Публикувано30.05.08 13:39



Никакви проблеми нямам с Крайзис, но аз съм с 4 гигабайта рам.



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: MUFC]  
Автор mjuyhn (новак)
Публикувано31.05.08 11:47



При 2 гигабайта препоръчителни (а не минимални), и с тая видеокарта да не мога да го пусна на по-висока от "minimum" графика... не разибрам?!



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: MUFC]  
Автор mjuyhn (новак)
Публикувано31.05.08 11:50



Откъде си го дртъпнал твоя кризис?



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: mjuyhn]  
Автор harry11111 (прегряващ)
Публикувано31.05.08 23:33



Оф,най-лесното решение-преинсталирай си бозата.Предполагам,че си с XP.format c и проблемите изчезват.Първо преинсталирай видео драйвера и крайзис и ако не стане не се мъчи-бозата.

Бръм-бръм-бръм.........


Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: mjuyhn]  
Автор MUFCМодератор (Kings of Europe)
Публикувано02.06.08 09:54



От Замундата. Опитай да си качиш последната версия на видео драйверите.



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: MUFC]  
Автор Cидиyc (запознат)
Публикувано02.06.08 15:44



С Виста ли си?Питам защото доставчикът ми на компютърни части спомена,че рам над 2048 Mb е безпредметна за XP.



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: Cидиyc]  
Автор MUFCМодератор (Kings of Europe)
Публикувано03.06.08 12:20



Експито ми разпознава до три гигабайта рам. Не съм сигурен, но предполагам екстра гигабайта идва от СП2 или СП3. Не съм много позитивно настроен към Вистата и засега избягвам да премина на нея.



Тема Re: Топ-РС ми прави проблеминови [re: MUFC]  
Автор naki (Power User)
Публикувано03.06.08 16:52



За да се ползва пълно 4ГБ РАМ, трябва 64-битов Windows, бил той XP или Vista... Ако е 32-битов, дори да показва, че имаш 4 ГБ, ползва само 3-3 и нещо от тях.




Тема Разрешен Проблем [re: naki]  
Автор 1639 (новак)
Публикувано08.09.09 13:45



Не бях монтирал правилно видео-картата. Бях забравил да отчупя тенекето отзад на кутията, под DVI-конекторите, което дефакто запушва охладителната система на GPU-то. Сега върви перфектно на макс, мерси за отзивите.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.