Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 25.04.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема Най-добрия космически симулаторнови  
АвторKosmonaft (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 08:40



Търся игра, която имитира космически полети и т.н.
Виждал съм нещо подобно, но нямаше ка да разбера името на играта. Помислих дори, че гледам някакъв филм



Тема Re: Най-добрия космически симулаторнови [re: Kosmonaft]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано05.12.05 10:40



пробвай
Freelancer !!!



Тема Re: Най-добрия космически симулаторнови [re: Kosmonaft]  
АвторSam Fisher (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 20:53



Или може би имаш предвид Х3?
това:





Тема Re: Най-добрия космически симулаторнови [re: Kosmonaft]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано15.12.05 15:13



Истината е Х вселената ... според това каква машина имаш си избери някоия от версиите - а ако започнеш от първата няма да сгрешиш, защото така ще имаш представа какво се случва в последващите продължения на играта ...

X - Beyond the frontier - първа игра
X - Tended - разширение
Х2 - The Threat
Х3 - Reunion

Последната си е съвсем прясна и доста тежичка - за мах настройки ти трябва видео карта 6800 (на 6600ГТ без АА на натоварени сцени запецва)

Играта ... ами изшиват те с гребна лодка в близкото космическо пространство и те оставят да се справяш ... първо почваш търговийка - трупаш парици, после можеш да строиш фабрики и цели технологични производтвени вериги ... сценария си е едно на ръка ...

По добро е от ФрийЛансер със сигурност но и изисква доста повече време от него.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Най-добрия космически симулаторнови [re: V. Grig]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано15.12.05 22:58



по-добра викаш от freelancer? треа я тествам начи



Тема Re: Най-добрия космически симулаторнови [re: Viper X]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано16.12.05 15:48



Зависи по какво си падаш ... Фрий изгъзицата е клонинг на тази ... може да се играе само с мишка, може да се приключи без да се напъваш много .. доколкото си спомням аз я превъртях за 3-4 дни най-много седмица дори без да ми се наложи да блъскам за по-силните кораби ...

За Х поредицата - без значение коя игра ще избереш (според мен по-добре почни от 2-рата ... в момента съм в началото на 3-та и не мога да разбера за какво говорят в сценария напълно щото не съм извъртял 2 до края) приготви се да я играеш с месеци ... ще ти отнеме близо седмица докато се ориентираш и свъртиш достатъчно кинти от търговия за да купиш първата проста фабрика ... после още време за да оборудваш фабриката с транспорти и да не се занимаваш лично с доставка на суровини и продажба на продукта ... после още и така ... много бързо ще стигнеш до идеята да оставяш компа включен с работеща игра за да прави кинти докато не си на джойстика лично ... а да ... и задължително приготви кинти за добър джойстик.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Най-добрия космически симулатор [re: V. Grig]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано19.12.05 13:33



и аз я превъртях за 5, 6 вечери, но сега продължавам да си летя из вселената :)

аз имам гейм пад ама сигурно няма да може да се играе с него добре.. и това, че отнема много време... хм, нямам такова напоследък много

все пак ще я тествам де




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.