Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 18.06.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема FAR CRY-Помощнови  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 14:31



Има ли начин да стана безсмъртна(в играта де),стигнах до големия кораб и не мога да се справя с проклетия хеликоптер.Ако има начин ,моля обяснете по-подробно какво да направя,защото не съм експерт като вас.Абе блондинка,какво да ви кажа.



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Haдя]  
Автор Bълk (много лош)
Публикувано19.02.05 17:03



има читове, потърси из интернет, щот хеликоптера е бял кахър, има много по-гадни неща в последствие.



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Bълk]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 17:12



Вълчо помагай,не мога да се оправя.



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Haдя]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 17:18



www.dlh.net
Потърси там.



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Max]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 20:00



Няма код за безсмъртие.поне аз не разбрах как става



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Haдя]  
Автор Bълk (много лош)
Публикувано19.02.05 20:11





god mode



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Haдя]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 20:40



http://dlh.net/chtdb/chtdl.php?lang=eng&id=30160

Аз ползвам този и става. Обаче трябва да не забравиш да пуснеш играта с параметър "-devmode".



Тема Re: FAR CRY-Помощ [re: Max]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано19.02.05 22:53



А как се пуска с този параметър



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Haдя]  
АвторMax (Нерегистриран)
Публикувано20.02.05 00:46



Абе момиче, толкова време прекарахме в писане, за колкото 5 хеликоптера щеше да си свалила....
Значи сваляш си файлчето от сайта. Разархивираш (трябва ли да обясня как се разархивира?) и копираш онова файлче дето завършва на .lua в директорията където ти е играта (задача с повишена трудност: открий директорията). След това идва най-сложният момент: намираш си иконката с която пускаш играта (това май е ончи пич с шарената блузка, мноу му е яка и аз имам такава, ех лято....май се отплеснах), кликваш с десният бутон, избираш "Properties" и в полето където пише .....\FarCry.exe ( май "Target" беше ), добавяш най-отзад -devmode. Пускаш играта и ако когато натиснеш Backspace (горе вдясно на клавиатурата, над този големият клавиш) се появява съответен надпис и ставаш като Нео в Матрицата (този куршем от уево или от десно да го пусна...), значи си успяла....



Тема Re: FAR CRY-Помощнови [re: Haдя]  
Автор Apeg (Someone)
Публикувано21.02.05 16:20



Този момент се минава лесно и без чийтове, стреляш по хеликоптера с онзи късия автомат, дето прилича малко на узи, този, дето дава най-малко откат. Гледаш мерника да свети червено. Кораба като почне да потъва се качваш някъде по високите му части и продължаваш да стреляш. Ако ти свършат патроните, минаваш на ракети. По принцип може и само с ракети да се мине, ама трудно се улучва хеликоптера, че много се движи.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.