Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 30.04.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови  
АвторDigweed (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 20:27



dalgoto 4akaneto nai posle zavarshi. Half-Life2 e ve4e v magazinite kakto i na servera na Steam. Az niamah vreme mnogo da ia igraia, oba4e ostanah s izvestni vpe4atlenia.
Grafikata e dobra, oba4e ne mislia 4e e po dobra ot tazi na Doom 3. Igrata mi varvi dobre na 800X600 s detaili na High. Komputara mi e Athlon xp 1.47Ghz. 512 ddr ram,
Ati Radeon XT 9600.
Aide kato imam pove4e vreme shte drasna pove4ko.



Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови [re: Digweed]  
Автор ManOwaR (YEAHH)
Публикувано19.11.04 14:51



ne6to ne ti e nared az sum s Athlon na 2,0Ghz 512Ram i MSI FX5700 i mi vurvi na 1024x768 vsi4ko na maxx + AA 2x moje i 4x ama ot vreme navreme nasi4a tam

I come with peace



Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови [re: ManOwaR]  
Автор Mumko (Човек)
Публикувано28.11.04 22:47



Mnogo mi haresa , no q nqmam v kushti vse oshte ... chakam brata da q prevurti i posle shte mu q iskam ,neznam dali shtemi vurvi vupreki che sum s PIV 2800 512 ama videoto e geforce 5200 malk oe slabo ama shte vidq.
Inache igrata e mnogo dobra.
Mitko



Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови [re: Mumko]  
Авторthe second (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 12:08



shte ti vyrvi super, daje pochti vsichko shte ti e na max. az sym s duron 1800, geforce 2 mx4 karta i vyrvi super na 800x600, povecehto nastroiki na minimum, no vse pak izglejda iako:). e i bez hardwareno uskorenie za dx9, no tvoita mai ima takova. igrichkata e mnogo iaka!



Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови [re: the second]  
Автор Morrowind (разрушителят)
Публикувано05.12.04 15:54



Без проблеми ще му върви...Аз съм с P4 1,5GHz, 512DDR RAM(400MhZ), FX5600 и играя с всичко на max и мога до 4xAA да пускам без да ми забива.
Като се има предвид, че с този комп и DOOM III подкарвам на High без да ми сече, а на Ultra ми сече при 2-3 противника......бих казал, че в близките година и половина-две имам да правя ъпдейт само на процесора....Та мисълта ми е, че енжините и на HL2, и нa D3 не са чак толкова страховити, колкото изглеждаха преди да излязат игрите...

Дават ли ти-яж, гонят ли те-бягай.


Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови [re: Morrowind]  
Авторthe second (Нерегистриран)
Публикувано07.12.04 00:12



ami te sa strahoviti, adski strahoviti! samo che i mashinkite veche sa dosta moshtnichki...



Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2 [re: Digweed]  
АвторGordon Freeman (Нерегистриран)
Публикувано12.12.04 18:52



Я сега тогаз да ви питам за един проблем. Машината е Athlon XP 2.2+, 512 MB DDR, Gigabyte Radeon 9200... защо след като съм спрял играта и си я пусна на другия ден нито една единица от изкуствения интелект не помръдва и не реагира на появяването ми. Какво имам предвид - всички стоят като замръзнали и не ми обръщат внимание - мога да убивам NPC-тата или разните моткащи се роботи, но те не предприемат никакви действия срещу мен. Някой ще каже "какво по-хубаво от това..." - е, да, но този явен непукизъм е обхванал и хората, които трябва да ми помогнат да мине отнякъде... Help, brothers



Тема Re: Parvi vpe4atlenia ot Half-Life 2нови [re: Gordon Freeman]  
Автор Digweed (Red_Devil)
Публикувано13.12.04 07:14



Niamam predstava kakav ti e problema. Az tozi problem go niamam. Na men ne mi haresva 4e Gordon Freeman ne obelva dumi4ka kogato NPC-ta me naputstvat. Ne zadava nikakvi vaprosi, se edno vsi4ko mu e iasno!
Toi e na principa "govori si ne mi pre4ish, i az znam vsi4ko" :)
Abe vse neshto lipsva na igrite. Idealna igra niama.

MAN U - Arsenal 6:1/5:1/6:2/5:4/6:2/4:0/6:1/5:2/5:0/5:1/5:1



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.