Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 24.09.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Не ми тръгва Doom3нови  
Автор dedis (новак)
Публикувано12.09.04 00:24



След инсталирането не тръгва - все иска диск1 /той е сложен/.
Каква ли може да е причината?
10х



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: dedis]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 04:18



Причината е, че диска който слагаш в устройството е пиратски(99% съм сигурен). Така че се налага да използваш т.нар. crack. Това е един ".exe" файл, който "залъгва" компютъра да си мисли, че разполагаш с оригиналният диск на играта. Ако сам си си изтеглил и записал играта, би трябвало да си си свалил и този CRACK. Най-добре потърси за директория с името crack. Ако я имаш на диска, просто копирай от нея файла Doom3.exe в директорията в която си инсталирал играта, като го запишеш върху оригинално инсталираният файл Doom3.exe. Ако пък нямаш crack можеш да си го дръпнеш от тук:





Тема Re: Не ми тръгва Doom3 [re: S]  
Автор dedis (новак)
Публикувано12.09.04 14:18



Пиратски е. От бълг. фрий сайт. И с крака на диска и с този от твоя линк излиза за късо време някакъв текст и върху него се появява стандартното съобщение на Майкрософт за фатална грешка с предложение да им изпратя рапорта... и край.



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: dedis]  
Автор Бopиcлaв (sagittarius)
Публикувано12.09.04 17:38



Освен кракчето да си е наред обаче в твоята машинка нещо да не е наред? например Уиндоса да се е бъгнал или драйверите нещо да правят проблеми или DirectX да е по старичак...Сигурно си си сложил най новото от всичките тези неща? То не винаги най новото е и най доброто, но това вече е друга тема



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: Бopиcлaв]  
Автор dedis (новак)
Публикувано12.09.04 20:15



Интересно, че всичко друго върви. ФарКрай, Халло, и т.н. Марк01- 13000, Марк03 - 5000. ДиректХ9б и от този диск го преинсталирах - се тая.



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: dedis]  
Автор dedis (новак)
Публикувано13.09.04 13:21



При стартиране дава:
...............
...............
unknown command 'vid_restart'
..............
и излиза.



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: dedis]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано13.09.04 15:21



На каква конфигурация опитваш да го пуснеш ?



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: martyr]  
Автор dedis (новак)
Публикувано13.09.04 19:29



WinXP & SP2, 5900XT & 61.77, Epox8RDA+ 2.2, Barton 2500+, 2x512MB.
Със стария драйвер /53.03 май беше/ - съвсем същата история.
В командния ред на шорткъта прибавям или изваждам + - vid_restart - няма ефект.



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: dedis]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано13.09.04 20:32



Хе-хе dedis,
аз съм с абсолютно същата конфигурация, като твоята, с изключение на RAM-а. Моят е само 512 MB.
Ще ти кажа нещо друго. Това VID_RESTART е команда за рестартиране на видеото. Може пича дето е кракнал играта да е имал някаква "екзотична" видеокарта и да си е направил настройките в CFG файла преди да пусне играта по мрежата. Защо не опиташ след като си инсталираш Doom3 да изтриеш всички *.cfg файлове. Така ще тръгне "на чисто".
Опитай! Може да ти се реши проблема.



Тема Re: Не ми тръгва Doom3нови [re: S]  
Автор dedis (новак)
Публикувано13.09.04 21:47



В целия фолдер с Дум-а не открих *.cfg, а може да е свързано с това, защото последният ред на съобщението е couldn't load default.cfg. Дали да търся от някой такъв файл и къде да го завра?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.