Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 25.09.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема gta 4  
Автор kube (jako pakostnici)
Публикувано23.08.04 20:28



Свалих си я от Kazza.Пишеше пълна версия,но не иска да се пусне.Хатискам два пъти ,изкарва ми малдо 4ерно прозор4е,мисли 2,3 секунди и из4езва.И това е ,после нищо.Големината е около 170 МБ.Дали съм свалил играта,и ако да как да я стартирам.

луд сам мамо,ям паркет


Тема Re: gta 4нови [re: kube]  
АвторHAHA (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 20:20



ehhhhh koga vie smahnatite 6te razberete 4e GTA 4 NE SA6TESTVUVA!!!!!!!!
Ima samo GTA Vice City koeto e edinstvenoto dosega sled GTA3 no tova ne zna4i 4e se pada 4!!!!!!!
Zna4i GTA Vice City e na 2 diska po 650-700 MB i si go svali ot www.data.bg kato prosto napi6e6 v tarsa4kata GTA Vice City.

Osven tva za GTA poredicata- ima 5 igri dosega i se prai 6ta a 54te sa:
1.GTA 1
2.GTA London 1956(mai 4e be6e taq godina ne sam siguren no poprincip i vikat samo GTA London)
3.GTA 2
4.GTA 3
5.GTA Vice City
i v momenta se prai sledva6ta za koqto moje6 da vidi6 v 1 druga tema pak tuka




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.