Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 17.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема SpEsHna PoMoShT za DarPaNeTo na IgRiteнови  
АвторGirl (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 10:34



nqkoii she mi kaje ot kade moga da si izdarpam razerhivirishta programa za igrite i kak moga da razarhiviram igra she sam mu mnogo blagodarna.az moga da darpam samo igri s exe no drugite ne znam kak stava kakvo tochno trqbva da napravq.Sashto ako nqkoii znae ot kade moga da si izdarpam samouchitel po tochno ot data.bg no neznam kakvo e zaglavieto na samouchitelq za darpane na igri.Trqbva mi speshna pomosht molq pomognete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: SpEsHna PoMoShT za DarPaNeTo na IgRiteнови [re: Girl]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 14:58



да ти кажа как и откъде, ама ако не си на моя доставчик - няма да стане. щото което действа при един провайдер, при друг не работи. ти къде си?

виждам, че не знаеш за какво говориш, но не виждам, защо да коментирам точно тази ти некомпетентност


Тема Re: SpEsHna PoMoShT za DarPaNeTo na IgRiteнови [re: ha!]  
АвторGirl (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 15:23



moq dostavchik e unacs a tvoq ako e sashtiq kaji de???????????PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLS PLSPLS PLS PLS
PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS



Тема Re: SpEsHna PoMoShT za DarPaNeTo na IgRiteнови [re: Girl]  
Авторelf (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 17:27



eto ti razarxivirasta programa

http://www.rarlab.com/download.htm
dovolna li si????????????????????///



Тема Re: SpEsHna PoMoShT za DarPaNeTo na IgRite [re: Girl]  
Автор Bълk (Дремещ)
Публикувано25.05.04 00:53





-----------------------
гърбавия, ковчег ще го изправи

Тема Re: SpEsHna PoMoShT za DarPaNeTo na IgRiteнови [re: Girl]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано25.05.04 09:31



Ще питам нещо, ама сериозно :)

Защо пишете като идиоти с ГлАвНа-МаЛкА буква.

Да не изтървам нещо, ама убийте ме не виждам смисъл в това :(




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.