Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 22.06.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Heroes 3 или Heroes 4нови  
АвторDOKTOR NO (Нерегистриран)
Публикувано12.03.04 14:27



Моля ви кажете ми кой Heroes е по-добр:3 или 4!Предварително ви благодаря!



Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: DOKTOR NO]  
Автор martyr (CyberShit)
Публикувано12.03.04 15:24



Heroes 3,
4-ката е малко "детска"

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: martyr]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано13.03.04 13:02



Ако питаш дали Heroes 4 е хубава, може би ще се намерят хора които да кажат да, но няма да са много. Обаче на въпроса ти коя е по-хубава - не вярвам някой да харесва повече 4.

А какво чакане падна докато излезе, то не бяха дати, срокове и накрая както казваш - картинките като от детска книжка.



Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: Wood Elf]  
Автор Val® (kewl)
Публикувано13.03.04 20:09



Heroes 4 е МНОГО по-добра от Heroes 3 (поне според мен) във всяко едно отношение, с изключение на изкуствения интелект на компютрите и липсата на random map generator.
RPG елемент е вкаран с въвеждането в битката и на героите, има Hero classes, купища умения от които да се избират и т.н. Heroes 4 е една от малкото игри, където качеството е балансирано добре с количеството (армиите от по-високо ниво са много по-силни от тези с по-ниско ниво, като същото може да се каже и за героите с висок level). Системата на магиите е по-добра според мен от тази в Heroes 3. Картинките е нормално да са като от детска книжка - все пак всички персонажи са митологични същества - никой не ги е виждал (защото никога не ги е имало) и никой не може да каже как трябва да изглеждат. Това естествено са субективни заключения, другите вероятно ще кажат различни неща. От дрига страна НОММ3 ми е доста омръзнал след годините игра и новичките неща в НОММ4 са по-приятни, нищо че и него съм играл вече две-три години - не ми се връща към "стар" геймплей...

Жалко е само, че няма да има НОММ5...

The road to hell is full of good intentions...


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: Val®]  
Автор naki (DOS/Win32 guru)
Публикувано13.03.04 21:40



Не е вярно, ще има и 5-ца, имаше даже няколко screenshot-а вече... А какво значение има графиката, че била детска - ами зависи от гледната точка, според мене си е добра графиката, пък и важното е геймплея - а той си е добър...
Е минах само 2 кампании де, ама бяха доста интересни...
После почнах Might кампанията, и тя е толкова тъпо направена, че още 1-вата мисия няма минаване (почваш без град и с малко войски), ако някой ми каже, че може да се мине, ще кажа - добре, а на hard?




Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: naki]  
Автор Val® (kewl)
Публикувано13.03.04 21:45



Аз не можах да открия къде е проклетия "Cart of ore" и така и не си отворих града... А я започнах на Impossible ;-)
Вярно че ще има 5-ца - сега разглеждах дори screenshots... Надявам се да направят добра игра, която да ми е интересна поне 2-3 години, че този тип са ми любими, а напоследък не са много популярни сред фирмите, които произвеждат игри...

The road to hell is full of good intentions...


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: Wood Elf]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано15.03.04 09:29



Оттеглям си думите. Много малко поглед имам в/у Heroes 4, не ми хареса, а и от други хора съм чувал това. Но щом тези които са я играли с години мислят друго, значи не съм прав. Все пак въпросът беше коя е "по-хубава", но е прав и този който казва, че не иска да се връща към стара игра (щом новата му харесва).



Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: DOKTOR NO]  
Автор Witcracker (Certifiable)
Публикувано15.03.04 16:13



Защо не вземеш и двата да ги пробваш ,и сам да си решиш кой е по-хубав. Иначе всеки ще ти казва своето мнение, без да имаш някаква гаранция, че накрая това мнение ще съвпадне с твоето . На мен и двата Heroes - а ми харесват, а Heroes III WOG най-много ме кефи - но той се различава и от 3-ката и от 4-ката...

Sum, quod eris, quod es, ante fui.


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: DOKTOR NO]  
Автор Xarax (агресор)
Публикувано16.03.04 13:59



НММ4 спечели много нови фенове на поредицата , но за съжаление отблъсна голяма част от верните фенове на НММ3 . Лично според мен , 4та е боза . Нищо , ама нищо в нея не ми харесва повече от 3та .




Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: Xarax]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано17.03.04 10:09



аз съм фен на поредицата още от ХОММ1, истината е че 4-ката обаче не ми хареса, както и HOMM3WOG, там пък някои единици са прекалено силни и е малко безинтересна.

Ако ще я почваш сега тепърва, хващай една от двете, то е ясно че ще бъдеш фен или на 3-ката или на 4-ката :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.