Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:45 28.09.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: CuO]  
Автор Witcracker (Certifiable)
Публикувано17.03.04 14:53



За кои единици става въпрос, че нещо не разбрах ?

Sum, quod eris, quod es, ante fui.


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: Val®]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано17.03.04 22:34



не се притеснявай и HMM5 ще има ама не се знае кога

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: Val®]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано17.03.04 22:56



кампанията с варварите е трудна само първата карта.

аз я минах така:

взех двете сгради за берсерки и се спуснах надолу по пътя там се присъединиха няколко кентаври а още малко по надолу има и две сгради за кентаври една та се взема лесно ама за втората стана голяма битка с пазачите отвън

и така малко по малко се добрах до морето(ама е по добре по бързичко щото тия гадини по цял ден само се е*** и се увеличават) с лодка има едно малко островче портата на входа пуска само теб, по точно армия водена от твоя герои там има герой с не малко армия биеш го вземаш каруцата с камъни и палатката и играта започва сериозно

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема абе не е таканови [re: Wood Elf]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано17.03.04 23:02



уж са еднакви ама не съвсем

разликата им е толкова голяма че говорим за две различни игри

но с един добре развит герой играта е много лесна

моя герой 30-32 левел сам самичък изби 143 титана без да го докоснат
повече няма да коментирам

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Как кои?нови [re: Witcracker]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано17.03.04 23:10



Осмите !!!

пак и командира е едно говедо не е истина

след 10 левел героя се разкарва по картата само с командир при това битките са на Quick combat

е те тва реално ли е ???

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Как кои?нови [re: Excellence]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано18.03.04 11:08



абсолютно и аз това имах предвид ... правиш прекалено силен герой за нула врме, после е само брауз по картата



Тема Хехенови [re: CuO]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано18.03.04 11:41



Абе не знам на кви карти играете, ама явно си генерирате random maps , или най-много са си WOG-ифайнете някоя стара, а така наистина е много лесно. Аз ви говоря за много яки карти от нета, дето много рядко ше имате командир, а ще видите 8-ми level същество само с/у вас,и такива работи, ама съм дала сайт, поразтърсете се и после ми кажете дали е безинтересно ! А може и сами да си направите карти, има ERM-script editor, малко е игра4ка де...
П.С. Btw, аз съм WItcracker...

I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.


Тема Re: Хехенови [re: Arch | Lamerka]  
Автор Val® (kewl)
Публикувано18.03.04 14:06



Уф, знаеш ли колко пъти съм почвал да правя карти, ама като нарисувам 1/4 и ми писва и се отказвам... Предпочитам някой друг да прави, а аз да генерирам само идеите, щото истински готините карти са не тези с яки битки, а тези, които са добре нарисувани и са с яки битки ;-) Проблема е явно, че съм много мързелив и си имам други по-добре заплатени занимания... Затова на 3-4 месеца претърсвам нета за нови карти и играя тези, които ми харесат.

Btw къде е сайта, който си дала, че нещо не мога да го намеря?

The road to hell is full of good intentions...


Тема Re: Heroes 3 или Heroes 4нови [re: DOKTOR NO]  
АвторHиk (Нерегистриран)
Публикувано19.03.04 09:12



Само ще отбележа, че Heroes IV е много дебалансирана относно магиите. Order бие всичко. Ако някой е против това мнение ще обясня защо е така.



Тема Re: Хехенови [re: Val®]  
Автор Witcracker (Certifiable)
Публикувано19.03.04 10:56



Ами да, аз за тва казах, че да правиш такива карти си е играчка... То и аз си имам работа, и не правя тва по цял ден, а и с много други игри се занимавам, но наистина по този начин картите стават супер яки ... То и да си направиш, после е малко тъпо ти да си я играеш, нали ? За тва идва на помощ Нета, където неуморни русначета и други фенове правят яки карти, а ние само им се наслаждаваме . Ето го сайта. Просто има няколко яки карти там, които не са за изпускане. Любимата ми е една WOG карта от един русняк, която, както казах преди, имаше в името си думата FIRE. А, сетих се - Reign of Fire . Айде, разгледайте го.




So many idiots,so few bullets...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.