Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 20.04.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема Heroes of M§M IV  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано10.06.03 06:32



Здравейте.
Играя един от експенжъните на HOM IV - Wings of War. В един от сценариите играете с варварина Mongo. Хубаво, минах първата мисия, но във втората има една стена, която се разпростира по средата на цялата карта. И няма пролуки. Избих всичко в горната част на картата, но стената все така си стои непробиваема.
Ако някой знае как се минава това ниво - моля да помага.
Благодаря!

Ех как искам да съм Галус Галус Доместикус!


Тема Май никой не знае.нови [re: abettor]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано14.06.03 14:49





Ех как искам да съм Галус Галус Доместикус!


Тема Re: Heroes of M§M IVнови [re: abettor]  
Автор Firefox (ICQuchka)
Публикувано16.06.03 11:13



пусни един гугъл за "heroes 4" +walktrough
преди малко докато ровех за карти видях един сайт с такива за НоММ4, но сега ме мързи да го изровя пак.
бтв, пробвал ли си се да си правиш сам карти с мап едитора? имах някакво добро желание, но нещо май нищо не става, а така и не намерих свестен хелп... пробвах с познати - и те имат същия проблем - записваш картата, но не може да се плейва. ако някой има идея как се правят custom карти и кампании, help plz!

All Men Are Animals, Some Just Make Better Pets.


Тема Re: Heroes of M§M IVнови [re: Firefox]  
Автор Val® (kewl)
Публикувано18.06.03 13:27



Предполагам, че си пропуснала да поставиш нещо на картата. Когато преди доста време бях решил да направя the ultimate single player карта нямах подобни проблеми. Единствения проблем беше, че когато направих първата 1/4 от картата реших че ми е омръзнало много и се отказах... Смятам, че е доста досадно да се рисуват картите. Преди на StarCraft беше къде, къде по-лесно да се направи landscape-a...
Ако мога да помогна с нещо, питайте - аз ще изровя диска с Heroes-а :)) Ще се радвам да споделим идеи и ако се получи добра карта, с удоволствие ще я играя няколко пъти.

The road to hell is full of good intentions...


Тема Re: Heroes of M§M IVнови [re: Val®]  
Авторmitaka (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 09:20



na4i pi4 nqkade ti dava 2 katapulta i imas nesto kato hylm s zname otivas tam i s tqh razru6ava6 stenata, oba4e trqbva da sa 2 ako izgubis ediniqt ne stava
tva e :)



Тема Много ти.....нови [re: mitaka]  
Автор abettor (миуо мишуенце)
Публикувано23.06.03 04:54



.....благодаря, Митак!
Стана!


Ех как искам да съм Галус Галус Доместикус!


Тема Re: Heroes of M§M IVнови [re: abettor]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 20:51



Zdraveite,
i az sam mnogo zapalena po Heroes/vapreki,4e Heroes 3 mai mai-beshe po-dobra/
Sega igraq Heroes 4 i imam edin vapros-kak se polzvat predmetite,koito geroite vzemat/naprimer tiq kolbi4ki s potion/?
A az mai neshto oshte na parviq campaign se zahecnah-unishtojih gi vsi4ki ,oba4e ne moga da mina natatak.
Moje bi edno savet4e?
10x



Тема Re: Heroes of M§M IVнови [re: abettor]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 11:00



ama taq igra savsem me pobarka,
sega pak questa beshe da izbiq vsi4ki i da vzema vsi4ki zamaci,e dobre-napravih go,ama igrata ne svarshva.
Nqkoi znae li zashto?



Тема Re: Heroes of M§M IVнови [re: lva]  
АвторKpacu (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 11:12



Ами поне напиши кой HeroesIV - първия, Wings of War или някой друг , коя кампания и кой епизод. Щото това "тука някъде избих всичките и не ме пуска нататък" на мене нищо не ми говори.
Имаше един бъг в първия HeroesIV (за Wings of war не знам не съм го играл) който въпреки че си елиминирал някой от играчите компютъра продължава да му дава ходове и не счита че е елиминиран. Виж дали след твой ход дава ход на друг. Решението - записваш играта и зареждаш записа, на следващия ход компа се осъзнава и пише че еди кой си е елиминиран.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.