Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 17.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема NFS 6нови  
АвторWinRG (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 19:15



Някой играл ли я е? Впечатления? Какви са и изискванията?



Тема Re: NFS 6нови [re: WinRG]  
Автор VaXa (xenocide)
Публикувано30.05.03 22:05



хаха ... ми то я има от 100 години.
някой казват, че била боза, ама на мене ми харесва. Все пак всеки има право на мнение.



Тема Re: NFS 6нови [re: VaXa]  
АвторWinRG (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 21:25



Az znam che q ima ama ot izwestno wreme sam bez sobstwen computer i nqmam wyzmozhnost da igraq kakwoto i da bilo. Ta zatowa pitam. NFS 5 wyrweshe i na stariq mi celeron 400@500 i 128 RAM, ama za NFS 6 ne znam i zatowa pitam dali mi trqbwa nqkakwa super mashina s mnogo qka wideokarta i mnogo ram. Sega imam wyzmozhnost da si wzema nqkakyw computer i zatowa pitam



Тема Re: NFS 6нови [re: WinRG]  
АвторCOOL (Нерегистриран)
Публикувано31.05.03 21:52



Da pi4 ste ti trqbva dosta po dobra konfiguraciq ot tazi tvoq 6taiga. Az ima sa6tata 6taiga, no s po dobra karta GeForce 4. No mi nasi4a mnogo qko. Trqbva ti 1GHz i 256MB Ram.



Тема Re: NFS 6нови [re: COOL]  
АвторWinRG (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 22:07



GeForce 4 MX 440 s 64 MB she mu stigne li? Protzesora mislq da e Athlon 2 - 2,4 GHz i 256 DDR.



Тема Re: NFS 6нови [re: WinRG]  
АвторNeedles (Нерегистриран)
Публикувано01.06.03 23:16



eeeheheheheeee spoko be kuf e toq athlon na 2,4 ?!?! nqkak si ne vurvi sus taq umrqla MX....



Тема Re: NFS 6нови [re: WinRG]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано01.06.03 23:42



Purvo igrata q ima ot mnogo vreme i da ti kaja ne mi haresva makar 4e igraq mnogo igrite s koli kato Gta3 i vuobshte kato stignem do hard truck no ne mi haresva nfs6



Тема Re: NFS 6нови [re: Needles]  
АвторWinRG (Нерегистриран)
Публикувано02.06.03 20:36



Компютъра няма да го ползвам предимно за игри а за други работи и не искам да се изръсвам с 4 цифрена сума. Игрите ще са за свободното време, което за съжаление не е кой знае колко. За сега си мисля за Athlon на 2,2GHz. Та въпроса ми е дали тая карта е достатъчна за повечето игри или ще ми трябва нещо по-сериозно. Харесвам предимно симулаторите и знам че те искат повечко хардуер.



Тема Re: NFS 6нови [re: WinRG]  
Автор FunkyTechHouse (www.Ragi.Tk)
Публикувано03.06.03 09:14



Da ti kaja 4e imash mnogo dobro mnenie za kompiutrite tozi e dobar no neznam dali shte ti kara tam igrite bi trqbvalo



Тема Re: NFS 6нови [re: WinRG]  
Автор spider4o™ (паяк унищожител)
Публикувано05.06.03 23:25



Супер си е играта. Най-важното: сред колите има и Опел!..аз за тва си я взех. Също има возила, които могат да се срещнат и в Бг, М5, Z8 и Мерцедес "Аз Съм Местният гъзар" (АМГ). Един месец и ще ти писна, ама си е яка. Само дето има по-високи изисквания, ама на моя звяр върви перфектно със всички детайли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.