Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 23.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За FIFA 2003 ..нови  
Автор webkid ()
Публикувано23.11.02 16:35



.. и има ли смисъл да си я купувам?

Някакви впечатления?



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Авторcobweb (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 01:32



Igrata e super iaka.Malko e trudno ot na4alo da sviknesh s kop4etata ,no tova e nai-iakata Fifa koiato e izlizala.A za kupuvaneto .... zavisi kolko pari ....



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: cobweb]  
Автор webkid ()
Публикувано24.11.02 11:41



На мен парите не са ми чак такъв проблем, пък и мога да си я запиша за 3-4 кинти от разни познати.. но исках да поразпитам първо, щото можеше и да се окаже някаква помия.

Кои първенства са включени?

И има ли възможност за нагласяне на клавишите?

Графиката как е? Стадионите ( публиката ) добре ли са изпипани, или има още какво да се желае?

Пак ли са сложили скучните коментатори, дет все ги изключвах?



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Авторcobweb (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 10:07



Grafikata e mnogo dobra.Licata na pove4eto izvestni igra4i sa kato istinski ,v smisul 4e mojesh da gi poznaesh kato gi vidish.Komentatorite sa sushtite ,no naistina mojesh da gi izklu4ish.Zvukut e na mnogo visoko nivo .Atmosferata e kato na stadion.4uvat se skandirania na imena na igra4i i dokolkoto 4etoh sa zapisvani avtenti4ni pesni na fenove.Kop4etata mogat da se promeniat i tova e plus ,no nai-goliamo vpe4atlenie mi napraviha dvijeniata na igra4ite.Abe ako haresvash Fifa vzemi si ia.I kato si pomislia kolko se kefih na Fifa 2002 World Cup sravniavaiki ia s Fifa 2002 ,a sega i dvete mi se struvat antiki. Abe vzemi si PC Mania tam sa i napravili podrobna kritika.



Тема Ясно..нови [re: cobweb]  
Автор webkid ()
Публикувано26.11.02 13:03



Купувам я!

Благодаря ти много за review-то :-)



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Авторzaeka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 20:03



Ima smisul az dneska si q kachih ima edna podrobnost obache kopchetata sa razmesteni deibish i kato se opitash da gi smenish dava nqkva greshka i nemojesh tichaneto sa ti e "E" i e super neudobno ei tva e problema inache sichko drugo e OK.



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: cobweb]  
Автор Robbie Fowler (god)
Публикувано28.11.02 01:30



Атмосферата наистина е яка, за графиката няма да коментирам, щото тя се подобрява с всяка изминала игра.
Но най-интересното ново е изпълнението на пряк свободни. Направо е оргазъм като вкараш.



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: zaeka]  
АвторFifa 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:06



MmM....ne znam az lichno si iztrih igrata...no sega s tezi vashi komentari pak moze da si q zapisha... :] a sprinta spokoino si se naglasq s "w"....pone az nqmam problemi...zabraih kak go praih ama ne e chak tolkova golqma filosofiq...



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Автор Falkenbach (анархо-комунист)
Публикувано30.11.02 15:32



igrata e strahotna ,verno 4e butonite sa razmesteni no s malko trening se svikva ,ina4e tova e nai-dobrata fifa do sega NEVEROQTNA E!!!

не е хаос , а свобода


Тема аз да добавя [re: Falkenbach]  
Автор Killmister (hailraiser)
Публикувано06.12.02 03:56



че играта е просто уникална. Общо взето всичко и е наред, но ще се спра само върху геймплея. Такъв досега не е имало, направо е уникален. Всеки който разбира от футбол смятам ще се съгласи. Можеш да приложиш изцяло идеята си за играта и за тактика и за всичко. Статичните положения са направени уникално. Само ме дразни, че няма БГ отбори. В момент националния отбор ни е един от най-добрите в Европа а даже и него го няма. Е ако ви успокоява може да си всемете Бербатов и Балъков от бундеслигата и така коментатора ги обявява с оригиналните им имена. И искам да ви питам намирате ли разлика между profesional i world class щото аз почти никаква не намирам
Айде поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.