Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 20.06.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За FIFA 2003 ..  
Автор webkid ()
Публикувано23.11.02 16:35



.. и има ли смисъл да си я купувам?

Някакви впечатления?



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Авторcobweb (Нерегистриран)
Публикувано24.11.02 01:32



Igrata e super iaka.Malko e trudno ot na4alo da sviknesh s kop4etata ,no tova e nai-iakata Fifa koiato e izlizala.A za kupuvaneto .... zavisi kolko pari ....



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: cobweb]  
Автор webkid ()
Публикувано24.11.02 11:41



На мен парите не са ми чак такъв проблем, пък и мога да си я запиша за 3-4 кинти от разни познати.. но исках да поразпитам първо, щото можеше и да се окаже някаква помия.

Кои първенства са включени?

И има ли възможност за нагласяне на клавишите?

Графиката как е? Стадионите ( публиката ) добре ли са изпипани, или има още какво да се желае?

Пак ли са сложили скучните коментатори, дет все ги изключвах?



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Авторcobweb (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 10:07



Grafikata e mnogo dobra.Licata na pove4eto izvestni igra4i sa kato istinski ,v smisul 4e mojesh da gi poznaesh kato gi vidish.Komentatorite sa sushtite ,no naistina mojesh da gi izklu4ish.Zvukut e na mnogo visoko nivo .Atmosferata e kato na stadion.4uvat se skandirania na imena na igra4i i dokolkoto 4etoh sa zapisvani avtenti4ni pesni na fenove.Kop4etata mogat da se promeniat i tova e plus ,no nai-goliamo vpe4atlenie mi napraviha dvijeniata na igra4ite.Abe ako haresvash Fifa vzemi si ia.I kato si pomislia kolko se kefih na Fifa 2002 World Cup sravniavaiki ia s Fifa 2002 ,a sega i dvete mi se struvat antiki. Abe vzemi si PC Mania tam sa i napravili podrobna kritika.



Тема Ясно..нови [re: cobweb]  
Автор webkid ()
Публикувано26.11.02 13:03



Купувам я!

Благодаря ти много за review-то :-)



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Авторzaeka (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 20:03



Ima smisul az dneska si q kachih ima edna podrobnost obache kopchetata sa razmesteni deibish i kato se opitash da gi smenish dava nqkva greshka i nemojesh tichaneto sa ti e "E" i e super neudobno ei tva e problema inache sichko drugo e OK.



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: cobweb]  
Автор Robbie Fowler (god)
Публикувано28.11.02 01:30



Атмосферата наистина е яка, за графиката няма да коментирам, щото тя се подобрява с всяка изминала игра.
Но най-интересното ново е изпълнението на пряк свободни. Направо е оргазъм като вкараш.



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: zaeka]  
АвторFifa 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 12:06



MmM....ne znam az lichno si iztrih igrata...no sega s tezi vashi komentari pak moze da si q zapisha... :] a sprinta spokoino si se naglasq s "w"....pone az nqmam problemi...zabraih kak go praih ama ne e chak tolkova golqma filosofiq...



Тема Re: За FIFA 2003 ..нови [re: webkid]  
Автор Falkenbach (анархо-комунист)
Публикувано30.11.02 15:32



igrata e strahotna ,verno 4e butonite sa razmesteni no s malko trening se svikva ,ina4e tova e nai-dobrata fifa do sega NEVEROQTNA E!!!

не е хаос , а свобода


Тема аз да добавянови [re: Falkenbach]  
Автор Killmister (hailraiser)
Публикувано06.12.02 03:56



че играта е просто уникална. Общо взето всичко и е наред, но ще се спра само върху геймплея. Такъв досега не е имало, направо е уникален. Всеки който разбира от футбол смятам ще се съгласи. Можеш да приложиш изцяло идеята си за играта и за тактика и за всичко. Статичните положения са направени уникално. Само ме дразни, че няма БГ отбори. В момент националния отбор ни е един от най-добрите в Европа а даже и него го няма. Е ако ви успокоява може да си всемете Бербатов и Балъков от бундеслигата и така коментатора ги обявява с оригиналните им имена. И искам да ви питам намирате ли разлика между profesional i world class щото аз почти никаква не намирам
Айде поздрави



Тема Fifa 2003нови [re: Killmister]  
Авторzaeka (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 15:55



Veche sviknah s butonite sega machkam i na profesional, a na world class oshte nesum prevkluchval da vidq kakvo e, shte stigna i do tam...



Тема Re: Fifa 2003нови [re: zaeka]  
Автор Killmister (hailraiser)
Публикувано06.12.02 20:58



Ще видш, че почти няма разлика, просто изпозлзват по-добре просдтранствата в защитата ти. Само не играй срещу Реал, щото има един момент когато Зидан взима топката от центъра и просто не мое се спре. Бе да те питам ако знаеш, как се правят главичките по време на игра, в смисъл както компютъра си ги бие когато си поиска, а не само при центрирания или при борба. Айде чао и не се плаши на world class-a:))



Тема Re: Fifa 2003нови [re: Killmister]  
Авторcobweb (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 11:04



Glavi4kite se praviat s W.



Тема Re: Fifa 2003нови [re: cobweb]  
АвторXapoн (Нерегистриран)
Публикувано07.12.02 19:40



Абе играта е уникална знацхи с 'В' се прави глава само ж борба за топка или жисока топка инацхе ако искасх да пражисх глави те са аввтоматични което е уникално и стархотно. Има плонжове всичко при това ако ти е добар паса с 'А' просто си ги прави сам играча. В играта ме дразнят само две неща
1. Дори на най-високо ниво компа е многоооооооо слаб нещо което не беше присащо на вторарата фифа2002
2. играта реално с клавиатура не могат да и се ползват и половита от вазможностите като гаме плай. Аз играя с джой пад и в нас си ми е харабиика или като играя някаде кадето има усб портове ама има зали дето няма усб-та или не дават да се включват падове и това си е супер ограничение е играя с клавиатура тогава но играта с клавиатура е мнооого по бедна от тази с джой пад просто няма място за сравнение



Тема Re: Fifa 2003нови [re: Killmister]  
Авторzaeka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 18:09



Darjish W i ponqkoga udra s glava, ama v povecheto sluchai komputera mi q vzima na profesional kopeleto gadno. Skoro vreme she pusna na world class da gi vidq kolko struvat



Тема Re: Fifa 2003нови [re: zaeka]  
АвторHaron (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 18:20



abe tva s 'w' e samo za borba za visoka topka i ne se natiska deset pati i to vednaga shtom e iztrelqna topkat zashtoto s 'w' se skacha i udrq i e vajno koga shte skochish i dali shte se preborish, a ako stava vapros za udar s glava v nakazatelnoto pole kam protivnokovata vrata veche ne si govorim za 'w' :) inache world class sa tapa rabota dalech sa ot klasata na world class na fifa world cup kogato kompa otbelqzvashe ot kadeto si poiska



Тема Re: Fifa 2003нови [re: Haron]  
АвторFifa 2OO3 (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 21:37



ti dobre li si?!?!tuka na world class..pone mene ma biqt super qko....100 pati izlizam sam s/u vratarq i dori da e nai slabiq pak mi izbiva topkata [ da ne govorim za kahn ]...drug primer... ako strelqm po diagonal vinagi izliza topkata v aut...prosto nqma kak da vkaram gol....kazete mi nachini za da vkarvam gol...nai dobriq otbor..i nai dobrata shema spored vas...nai veche iskam da pitam haron...shtom tolkova mu e lesna fifa 2003..tehnite golove sa ili po flangovete..ili kato izlqzat sam s/u vratarq...bi mu maikata...are pichove vesli praznici....
a i po povod fifa 2002 world cup...tam s italiq na world class..nemam problemi pochti s nikoi otbor [ izkluchvam france, spain..koito sa sashto mnogo silni]



Тема Re: Fifa 2003нови [re: Fifa 2OO3]  
АвторHaron (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 22:11



da ama dokato na fifa2002 mojeshe da ti vkara ot vsqkade world class tuka osven ako ne q iztrelq ot 2 metra raztoqnie nqma kak po drug nachin pone pri men ne vkratvat po drug nachin ako vyobshte vkarat zashtoto sa super slabi naistina.
Shte ti dam samo edin savet ne bqgai kogato izlizash sam sreshtu vratarq ili pone spri kogato vidish che shte izlezesh inache estestveno che vratarq shte ti q izbie.
A dokolkoto kak se vkarva ot vsqkade mojesh moje s centrirane ot strani moje s pas mejdu centralnite zashtitnici moje i izvan nakaratelnoto pole a po diagonala vlizat spokoino.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.