Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 29.06.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Max Painнови  
АвторFaskoTX (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 17:01



I svurshva li igrata kato se kaca na nebostargacha i onaia lelka se kachi v Helikoptera i posle helikoptera me nadupchi....
mai tova e kraia....ili ima oshte.
Stigal li e niakoi do kraia



Тема Re: Max Painнови [re: FaskoTX]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 17:40



Това е единия финал, в който ти губиш всичко.

Но има втори финал, в който успяваш да победиш гадната леля-конспираторка. Да ти казвам ли как или ще се опиташ сам?



Тема ГХАХАХах [Некаф това не е край а умиране:) [re: FaskoTX]  
Автор Любo Пeнeв -Бor (ЧОРБАР)
Публикувано20.06.02 22:05



Верно пак е к рай ма не на играта:)


Пич а сети се бе близко е до мозъчетоти :)Помисли малко

ЦСКА 1948


Тема Re: ГХАХАХах [Некаф това не е край а умиране:)нови [re: Любo Пeнeв -Бor]  
АвторFaskoTX (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 22:14



Znam li...da ne pochva vtora generalna chast..ili tribva da kupuvam nov disk.
mejdodrugoto az ia igrah tazi igra na platforma Xbox...ne na PC...za 3 dena i gotovo...Plashtash v USA 50 $ i samo tri dena fan...
Tribva da ima niakakuv izhod...malko mi e opita..Ta ako me svetnete niama da e zle..:-)))



Тема Re: ГХАХАХах [Некаф това не е край а умиране:)нови [re: FaskoTX]  
Автор stanetzz (станец™)
Публикувано20.06.02 22:49



Нали виждаш,че най-отгоре върху сградата има антена-метален стълб,за който са опънати няколко въжета.Та ти трябва да стреляш в основата на въжетата(пробвай с по-яките оръжия),но имаш много малко време за това.Междувременно май изкачаха още няколко от лошите,които също трябва да очистиш.
Когато успееш да улучиш въжетата и те се скъсат........



.......Наслаждаваи се на финалната анимацийка

учение и труд,жизнерадост и дръзновение !!!


Тема Re: Max Painнови [re: FaskoTX]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано21.06.02 10:26



Ами да свършва си . Може и малко по-добре да свърши, ама пак ще е на това място.
За сега няма да ти казвам как да прецакаш хеликоптера, щото няма да ти е интересно ... бе то като гледам имаш още няколко отговора, така че най-вероятно някой ти го е казал вече.


Това си струва

Тема Re: Max Painнови [re: Лaнc Линk - тaйният]  
АвторFaskoTX (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 17:56



Amm...iasno...
E kato niamam opit taka e...:-))
A puk kolko se chudih na miastoto kudeto tribvashe da ucelia podporatat za remurketo ...nali posle puta mosta...:-))
Tupsan..
A spored vas ..edno drugo vuprosche..ta spored vas..igrite razvivat li te po niakakuv nachin...ili edinstvenata im cel e da se utrepe vreme i da se skarash s gadjeto si kolkoto se moje po dobre...A i priatelite koito ne igraiat te namrazvat..>:-))



Тема Хмнови [re: FaskoTX]  
Автор Любo Пeнeв -Бor (ЧОРБАР)
Публикувано23.06.02 01:54



Ми образов те отчасти примерно знам всичко за оръжията малко древна история научих от стратегий много доибре си осъвършенствах Инглиша..Научих се на някой хитринкин примерно преди 2 години въобще нямаше да се сетя , че трябва да прасна дървената подпора на камиона или да съобра колоната ма е са от рас го минах.


!

Учих спортна история от мениджарите и тъй нататак абе игрите ем са кеф ем за образование просто понякога се чудя на неподготвеноста на някой хора аи за финанси и секви неща се научаваш от тайкуните.За колите научих много

ЦСКА 1948


Тема Re: Max Painнови [re: FaskoTX]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано24.06.02 09:18



Макар, че това с хеликоптера го открих веднага на ремаркето се мотах доста, не обичам в екшъните да има елементи на кусет.

Все нещо развиват игрите, ама какво ще кажат психолозите. А пък определено не е задължително да се скараш с гаджето, а още по-малко с приятелите. Време има за всичко, остави гаджето да е с предимство, колкото и добър сваляч да си по-лесно е да свалиш нова игра от интернет, отколкото нова жена


Това си струва

Тема Re: Хмнови [re: Любo Пeнeв -Бor]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано24.06.02 09:22



И от митологията можеш доста да научиш, да не говорим, че знам 99% от митичните същества какво представляват
А пък моя английски ми е май предимно от компютрите ... аз затова не го знам.


Това си струва


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.