Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 30.06.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови  
Автор Maniac (ЧОРБАР)
Публикувано19.02.02 02:12



който иска да помогне със сайта мисля разбра


nukegames@hotmail.com


е адреса на който пращайте имейла сайта е доста в прилично състояние и мисля че ще успеем надявам се ТЕРМИНАТОР И ЛИНКИН ФЕНА да не се откажат сега лооппак се обади на имейла ми


айде

ЦСКА 1948


Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: Maniac]  
Автор loopback (разбирач)
Публикувано19.02.02 10:28



Пьрво искаш да станеш модератор на клуба а сега расправяш че го напускаш...



Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: loopback]  
Автор Maniac (ЧОРБАР)
Публикувано19.02.02 15:47



ми то се разбра , че няма да стане а ми писна 2 години да си пиша форума тук съм бил най много от всички и съум изписал най много , но кво ми пука неакф скапан форум на който му остава само последния пирон в ковчега

ЦСКА 1948


Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: Maniac]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:28



leko momche, ne se iadosvai, aaa... poplachi pri maminka, che golemite loshi batkovci ne te iskat v скапан-ia форум i she ti olekne:)))...
a i i kaji kolko mnogo si napisal, i se umni neshta, daje moje i da citirash, i ako ne ti razbie nosa, si go razbii sam;).



Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: haha]  
Автор Linkin_Fan (минаващ)
Публикувано20.02.02 14:28



ne6to neshva6tam za6to 6te napuska6 foruma ama tvoq si rabota>...ako znae6 kolko takiva slu4ai s hora koito napuskat razni forumi 6toto se qdosali ne6to ima 4e nqma da se opitvam da te razubejdavam,mislq 4e sam 6te se varne6>...


pak pi6a gluposti ama pak sam se napu6il i zatova ne mi obra6tai golqmo vnimanie 6te ti kaja samo 4e ima6e edin forum v koito bqh napisal 47% ot postovete i admin-a mi iztri nick-a ako tova ne e gadno kaji koe e>?

Linkin Park Street Soldier


Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: Maniac]  
Автор lronMaiden (Dethroned)
Публикувано21.02.02 21:56



Излиза, че 2 години си давал мнения тук с една единствена цел - най-накрая да станеш модератор..?!

My fate is preview of a derelict Hell...


Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: lronMaiden]  
Автор Maniac (ЧОРБАР)
Публикувано21.02.02 23:47



ако тва ми беше целта щях да го искам на втората седмица от престоя ми тук:).Целта ми беше този форум да заприлича на нещо днеска на чаша бира обсъждахме клубовете с други дираджий и модератори и те казаха , че геймъри е е дин от най мизерните клубове и си е така ! Виж идиоти като МУУХАХАХ или ХАХАХ се подвизават без наказание

ЦСКА 1948


Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: Maniac]  
Автор Linkin_Fan (минаващ)
Публикувано22.02.02 18:16



podvizavat se bez nakazanie za6toto tzqlata strana(da ne kaja tzqlata planeta)e palna s takiva idioti>...

Linkin Park Street Soldier


Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: Maniac]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 14:40



problema e che takiva neshtastnici se opitvat da "nakazvat", za tova sme na tova deredje. a ti si edin malyk pypchiv puber, koito mai dosta se e komplexiral, che e dosta typ i psuva naliavo-nadiasno;). a az sym idiot, prav si, ama ne mi i dreme. po-dobre idiot otkolkoto nezadovolen puber:). pak ti kazuvam begai da si biesh chekii i ne misli po globalni problemi, da ne zeme da ti grymne glavichkata.



Тема Re: АЗ НАПУСКАМ ФОРУМАнови [re: Linkin_Fan]  
Авторhhahhaaha (Нерегистриран)
Публикувано24.02.02 14:41



wow, genii si ti! nepriznat, no i tova she stane niakoi den! evalla komshu mashalla;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.