Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 22.09.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема FIFA 2002 kratko reviuнови  
Автор Maniac ()
Публикувано05.11.01 23:54



ami vzeh novata fifa vizualno igrata e po dobra i ot predi napulno realisticno :) ama samo kak spirat topkite golovete realisticni bez nekoi:) vsicko mnogo dobre pocvam si na profesional ama trudno mi e igraia igraia i reshavam malko WORLD cup kfalifikacii puskam bulgariai kvo gledam imame samo 5 igracA:) PETROV HRISTO i oshte 2 ma 3 ma ta se porazpisah i napravih sastava abe vse edno sega da izboirem + i -:0

+STRAHOTNA GRAFIKA
+SUPER MUZIKA
+MNOGO REALISTICNA
+MNOGO NOVI VAVEDENIA
+KRASIVI GOLOVE
+POVECE OTBORI
+SKRITI TURNIRI
+DObAR KOMENTATOR:)
sega s -
-NEZNAM KAK STAVA AMA KVO PRAVAT TEIA HORA CE MI VKARVAT OT CENTARA PONIAKOGA DA BE SERIOZNO VRATARIAMI V MALKOTO NAKAZATELNO I ONIA SI BIE I KVO GREDA ILI GOL:) [sravka padam 4-3 ot sweden na barajite sled kato 2 gola sa im ot 30 metra:)]
-ELEMENTARNO SE VKARVAT GOLOVE:)[ e stana elementarno sled 3 casa trenirane]
-sled malko training okolo 2 casa [ako si opiten kato men] pocvash da mackash s po 5 6 -0 na profesional
-LIPSA NA FALOVE da be seriozno prez celite kfalifikacia nemashe ni edin fal sreshtu men a i az ne bqh napravil:)
oshte + ce se setih
+UDARITE S GLAVA SA PO REALNI
+CENTRIRANIATA SA VURHA PROSTO
+IMA OPCIA za 1 2 tva e veliko:)
+FINTOVETE SUSHTO SA UBIEC
+IMASH SILA NA PASA
+PONIAKOGA REALIZMA TE OBIVA SHTOTO VECE NE E KATO VUV 2001 AKO IGRACATI E S GRUB TI DA NATISNES D i da zabodesh gola kolko mnogo propuski naparvih glupavi eptem kato v realnia futbol
+VECE TREBE DA STAVASH RAZNOGLED SHTOTO CESTO IGRACA NE USPIAVA DA VKARA OT KOFTI POZICIA i TREBE DOBAVKA
+STRAHOTNI REPLAY
+DUSPITE SA PODOBRENI OTNOVO
+ABE VELIAK E IGRATA

ABE IGRATA E VELIKA PROSTO S IZKLIUCENIE NA FALOVETE I GOLOVETE E TOLK OREALISTICNA CE MOJE DA SI POMISLIS CE IGRAES ISTINSKI MAC


VNIMANIE MNOGO DRAZNESHTO V IGRATA E CE KOMPIUTARA TE PRAVI NA IDIOT S PASOVE TOIA KOLKO PASA PRAVI DEEBA:)))



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: Maniac]  
Авторpixxx (Нерегистриран)
Публикувано06.11.01 16:47



Sega ako kaje6 i ot kude da q svalq napravo si super...



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: pixxx]  
Автор Maniac ()
Публикувано06.11.01 20:12



batka tova ne znam potarsi v GOOGLE napishi : "FIFA 2002 download free" no sloji i kavickite!!! i trebe da izleze



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviu [re: Maniac]  
Автор Jair ()
Публикувано08.11.01 09:49



а бе с google посмъртно няма да стане
най-лесния начин е чакаш някой да пусне линк във форума на фрее.техно-линк(ако нямаш връзка дотам кофти). напоследък специално за фифа-та има доста линкове. другия вариант е сам да си я търсиш, ама това си е живо изкуство и понякога отнема доста време



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: Maniac]  
Автор lronMaiden (Filth)
Публикувано08.11.01 12:13



Какви се тея изстрели от центъра дето описват парабола и влизат право в някой от горните ъгли на вратата?!

I love the night, it would murder my soul, should I ever fall blind...?


Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: lronMaiden]  
Автор Maniac ()
Публикувано08.11.01 12:45



tova i men me vbesiava batka v druugoto reviu sam go spomenal nemma ideia pisna mi da mi gi budat taka naucih se da igraia s pot na celoto s vraiataria i da usavarshenstvam umeniata si v defense no vseki 2 mac mi pisna da mi go rugat ot centara



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: lronMaiden]  
АвторRedondo (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 14:07



Gadnia puter igrae iako s falcove i zatova beleji dosta ot centyra. Az si potro6ih prystite da se opitvam da vkaram kato nego, no e mnogo trudno. Taka, 4e derzaite. Are uspeh.



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: Redondo]  
Автор Maniac ()
Публикувано08.11.01 18:38



e kak se pravat teia falcove a i az s epotroshih da vkarvam kato negho shtotto s po slab vratar kat sam e neshto ujasno da se igra toia izven nakazatelnoto i gol da ne govorime ce ako igraesh s real madrid ili neshto podobno no mercy kolko to i dobar s Q da sam stanal to kopeletata bezgreshni a i tova s centara me dokara do nerven sriv



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: Maniac]  
АвторRedondo (Нерегистриран)
Публикувано09.11.01 12:07



Mi za falcovete zadyrja6 ednovremenno kop4eto za falca i "D" ili "A". Oba4e e super neudobno. Smeniah si konfiguraciata na kalviaturata i stava o6te po-neudobno. A kak se pravi toia piniz s "Q"-to? Basi, 100 gola mi vkarah, dokato se opitvam, ama ni6to ne stava.
A drugoto det zabeliazah e, 4e tia praviat dosta fintove, taka 4e sigurno ima vyzmojnost i za tova da se pravi. 6tot me drazni kak samo podska4am okolo topkata kato niakakyv nedoklaten 6aman.



Тема Re: FIFA 2002 kratko reviuнови [re: Redondo]  
Автор Maniac ()
Публикувано09.11.01 21:40



az sas Q to sam pocti bezgreshen prosto slab otbor da mi vkara gol e pocti nevazmojno osven ako nemat 20 polojenie prosto minagi gi prinujdavam da biat v men ot 1 metar raztoianie i li da ne ulucat vratata:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.