Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:37 21.05.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Тема POMOGNETE TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAYSTATIONнови  
Автор kaker ()
Публикувано16.01.00 20:55



TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAY STATION MOJA KAJETE KADE MOGA DA NAMERIA PREDVARITELMO BLAGODARIA

Тема POMOGNETE TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAYSTATIONнови [re: kaker]  
Автор archi ()
Публикувано17.01.00 17:26



Hmmm...Ne sam mnogo siguren,shtoto mi kazaha w slucaen razgowor,pak i nqmam playstation,no!-Nqkade okolo TZUM trqbwalo da ima magazin za SEGA-igri,za PC,za PSX.Tam kazaha ce se slagat cipceta.Moze i na slaweikow da pitash nqkoi pirat,a w spisanie "Igromania" na kraq ima dosta interesni obqwki.Ako na mestata,izbroeni po-gore,nqma,she se postarq da razpitam i prowerq licno.Mislq,ce moga i igri da ti namerq,ama trqbwa da mi kazesh imeto za da prowerq,dali she stane i na kwa cena:)

Тема POMOGNETE TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAYSTATIONнови [re: kaker]  
Автор archi ()
Публикувано17.01.00 17:31



Hmmm...Ne sam mnogo siguren,shtoto mi kazaha w slucaen razgowor,pak i nqmam playstation,no!-Nqkade okolo TZUM trqbwalo da ima magazin za SEGA-igri,za PC,za PSX.Tam kazaha ce se slagat cipceta.Moze i na slaweikow da pitash nqkoi pirat,a w spisanie "Igromania" na kraq ima dosta interesni obqwki.Ako na mestata,izbroeni po-gore,nqma,she se postarq da razpitam i prowerq licno.Mislq,ce moga i igri da ti namerq,ama trqbwa da mi kazesh imeto za da prowerq,dali she stane i na kwa cena:)

Тема POMOGNETE TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAYSTATIONнови [re: archi]  
Автор Efi ()
Публикувано19.01.00 18:12



Виж сега , не ти трябва такъв чип , а си вземи X-plorer или нещо подобно - това са карти които се прикрепват към играта и съдържат чийтове , хинтове и други. Освен това ти е необходим и един оригинален диск - например Демо диска , който се продава към машината. Извеждаш си ключе за изключване на играта без да се налага рестарт и следваш процедурата: 1.Слагаш демо диска и стартираш. 2.Излиза ти меню, откъдето можеш да пуснеш играта с кодове , без кодове и пр. Интересува те първото меню. 3.С ключето спираш диска и отваряш (но не си рестартирал , така че менюто си стои). 4.Сменяш диска с пиратския , затваряш и тръгва! Този начин е добър , защото няма да се наложи да се сменят или добавят чипове , а и се сдобиваш с възможност да използваш кодове за игрите. Надявам се да съм ти от полза с това писание , но имай предвид че това са ми го обяснявали и съм виждал как работи , но не съм го правил сам. Ако нещо се закучи , ще кажа на момчето , в което съм го виждал да ти пише. Поздрави! Ефи

Тема POMOGNETE TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAYSTATION [re: archi]  
Автор Kalin ()
Публикувано21.01.00 00:47



Mojesh da si namerish na adress Бъдапешта 23 А Атлас Компутерс!!! Kaji che ti e kazal saseda im po E-MAIL I te she ti kajat!!! P.S.- Telefona e 987-54-64

Тема POMOGNETE TURSIA PIRATSKI CHIP ZA PLAYSTATIONнови [re: Efi]  
Автор Chhhhhhhhhh ()
Публикувано24.01.00 18:53



Moje da namerish V kompiutaren klub Cyber Zone na rakovska Blizo do slaveikof Zenata e 25lv.Priatno jitkane chao


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.