Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 22.09.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Закъсах в INDIANA JONES and the INFERNAL MACHINEнови  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано11.01.00 23:27



Стигнах до нивото, наречено храмът Шабала или нещо от сорта. Вървейки по единствено възможния път стигнах (още в началото на нивото) до нещо като етажерка, от която като се спуснеш, попадаш в тесен улей, завършващ със заледена стръмнина. Е, мама му стара, как да я преодолея тази стръмнина? Опитах кво ли не, скачах от къде ли не и пак не става :( Помогнете добри хора :)

Тема Закъсах в INDIANA JONES and the INFERNAL MACHINEнови [re: Григорий Нанев]  
Автор J ()
Публикувано12.01.00 08:43



I az ama oste w nacaloto ako mi kavesh kak da izlqza ot taq tymnotiq, pestera li e ne znam kakwo, move da imam po golqm uspeh ot tebe, i to gawa s udowolstwie ste spodelq s tebe

Тема dai podrobnostiнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Tarambuka 3500 ()
Публикувано14.01.00 11:01



che nesto ne se sestam za tova mqsto, inache sym go minal otdavna

Тема Закъсах в INDIANA JONES and the INFERNAL MACHINEнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Krischo ()
Публикувано15.01.00 11:51



Tryabva da vlezesh v chervenata "piramida", da se kachish na edin kvadraten kamak, ot tam da skochish na drug, i.t.n. Az go napravih, no po-kasno na sashtoto nivo igrata blokira. Neznam zashto. Ako nyakoi moje da mi kaje kak da preskocha na sledvashtoto nivo. Blagodarya.

Тема минах го, но запънах другаденови [re: Krischo]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано15.01.00 17:16



Намирам се в зала, доста висока, от двете й страни стърчат дебели греди, а от долу има вода. Трябва да ида до другата страна, ама не мога, някой от гредите са паднали :(

Тема и това го минахнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано15.01.00 23:28



Сега имам покълнало растение :(

Тема и това го минахнови [re: Григорий Нанев]  
Автор vasko ()
Публикувано16.01.00 00:29



kak ti se struva igrata , po li e hubava ot prednite (ako si gi igral?)

Тема slynce za rastenietoнови [re: Григорий Нанев]  
Автор Tarambuka 3500 ()
Публикувано16.01.00 11:02



ostavi si go tam vyv vodata i trqbva da se kachis na edno chudo tochno nad vratata na zalata, (za navyn) koeto otvarq prozoreca otgore

Тема slynce za rastenieto [re: Tarambuka 3500]  
Автор Sunny ()
Публикувано19.01.00 18:50



то това много хубаво, ама как да се кача????

Тема slynce za rastenietoнови [re: Tarambuka 3500]  
Автор Sunny ()
Публикувано20.01.00 11:05



опс, това го минах и самичък :)) ама оная ледена гадост дет все ме трепе нещо...?!?!? ХЕЛП ПОМОЩ POMOSHT HELP


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.