Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 19.06.24 
Игри
   >> Геймъри
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема FIFA 99нови  
Автор zerg ()
Публикувано10.09.99 16:34



Търся да джиткам FIFA99 Multiplayer . Така че ако има желаещи да ми пратят един е-mail. Добре е да кажа, че играта не поддържа свръзка чрез IP т.е. свързването на двата компютъра става като се набере телефонния номер на противника, което ще рече, че моя опонент трябва да е от София, щото аз не съм луд да плащам космически суми. В същия дух е добре да спомена, че е хубаво притежанието на цифрова линия - за по-доброто качество на играта. Ще ми капне мед на душата ако някой пише за стратегии, номерца, финтчета, сайтове и каквато и да е информация близка до играта. Така че не се помайвайте и пишете здраво. Накрая ще спомена култовия сайт на FIFA99 www.fifa99.net. Ще чакам да пишете. Чао.

Тема FIFA 99нови [re: zerg]  
Автор Milen ()
Публикувано11.09.99 01:32



razgledai *.nfo fileovete kogato imah igrata mai namerih neshto tam ama ne si spomniam i ne sam sigoren a iproweri li w dlh98 na pcmania mai imashe fintowe taktikite gi znaesh predpolagam s kopcheta z,x,c,v;imashe izkustwena zasada i dugi

Тема FIFA 99нови [re: Milen]  
Автор vvv ()
Публикувано14.09.99 23:32



най-играната офис игра. колко добри бяхме станали с колегата. особено аз. дали има някой по-добър от мене ?

Тема FIFA 99нови [re: vvv]  
Автор zerg ()
Публикувано15.09.99 17:37



Е ако считаш, че можеш да ми се противопоставиш, ICQ ми е 46049250 за да уточним подробностите около футболната среща.

Тема FIFA 99нови [re: zerg]  
Автор Mihael ()
Публикувано16.09.99 12:43



Милене и аз много изкам да играя на fifa99.

Тема FIFA 99нови [re: zerg]  
Автор ZDRAVKO ()
Публикувано16.09.99 13:13



Абе мога да играиа ама не ги знам толкова финтове.

Тема FIFA 99нови [re: zerg]  
Автор vvv ()
Публикувано16.09.99 22:58



разбира се че считам, но скоро не съм тренирал така че може да не съм във форма (отдавна не сме играли в офиса). обещавам в най-скоро време да влезна във форма и да уточним кой кой е. а пробвал ли си с модем? дали ще се държи добре?

Тема FIFA 99нови [re: ZDRAVKO]  
Автор Jim27 ()
Публикувано27.10.99 01:52



ima li nqkoj koyto da e bil Barselona na World clas??

Тема FIFA 99нови [re: zerg]  
Автор Evgeni Jordanov ()
Публикувано28.10.99 10:41



Нямаш проблеми.Само кажи кога си готов да эагубиш.

Тема FIFA 99нови [re: Evgeni Jordanov]  
Автор Old Gamer BG ()
Публикувано29.10.99 10:40



abe maistori kakvo shte kagete za FIFA2000 ?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.