Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 23.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Незаконна сеч на Градище!!!нови  
Авторraбpoвeц (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 09:15



Вчера забелязах, че много млади и хубави иглолистни дръвчета биват рязани. Мисля че става въпрос за незаконна сеч, т.к. беше на спокойно място вътре в гората, а дърветата се отнасят до пътя и транспортират веднага с камиони. Може би заради дългия уикенд бяха оставили няколко десетки дървета неприбрани до пътя. Имам снимков материал на телефона си!

Става въпрос за пътя за Градище и по-специално отбивката вдясно при трафопоста, 200-300м. след зоологическата градина. Може би 200м. след трафопоста е незаконната сеч. Мисля, че пътя е за с. Пройновци, но не съм сигурен.

Надявам се кметът или медиите в града да предприемат съответните мерки!!!



Тема Re: Незаконна сеч на Градище!!!нови [re: raбpoвeц]  
АвторKlKO (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 11:32



Не се сече само там. Сече се навсякъде където има гори в района на Габрово!Например, гората над гробищата в кв. Велчевци вече цялата е изсечена. Преди 2 години от там дървата се извозваха с камион. Сигнализирал съм полиция и горските, но всички се спотаиха и взаимно си прехвърляха отговорностите. Сега се изсича предимно гората над река Синкевица в същия квартал. Сече се от горния край на гората, откъм Бакойския баир с моторни резачки. Дърветата се смъкват към квартала с коне където се нарязват. Там почти всички къщи се отопляват с дърва, но само няколцина си купуват. Ако продължава така, при цени, които гонят вече 100 лв. за кубик, до десетина години горите в Габрово ще останат само спомен!



Тема Re: Незаконна сеч на Градище!!!нови [re: KlKO]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано04.03.08 21:37



...то щото не сте виждали какво става към Мазалат ...

... ако видите ... ще ви се доплаче ...



Тема Re: Незаконна сеч на Градище!!!нови [re: manunegra]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 21:54



aZ vednyj hodih na MaZalat i naistina mi se doplaka, seshtash li se?



Тема Re: Незаконна сеч на Градище!!!нови [re: mutant]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано05.03.08 19:32



... ти си ходил на Мазалат ... ? ... е тва не може да е истина





Тема Re: Незаконна сеч на Градище!!! [re: manunegra]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 20:18



Da ama e iZtina, sigurno cial jivot shte me presledva toZi koshmar






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.