Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 20.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Тема Светофара на Сев Брокерснови  
Авторбaбa Гичka (Нерегистриран)
Публикувано02.03.08 20:23



Здравейте бабини момчета и момичета.
То и кмета заслужава да го поздравя ама ако оправи светофара на Сев Брокерса че баба ви неможе да пресече на остсрешния тротоар, че съм се натоварила с една камара чанти и натискам бутона да спра потока от многобройните автомобили ама

нище да задейства светофара да светне това пусто червено.. та казвам ви че ме заболя пръста да натискам този бутон и нищо не става. А сега да се намери някой да оправи този бутон ,че немога да вися и да чакам да се свършат автомобилите.
Та това бутонче се намира на другия светофар срещу Сев Брокерса.
Айде бабини момчета и момичета да наравите нещо по моя въпрос пък баба ви ще ви опече баничка .



Тема Re: Светофара на Сев Брокерснови [re: бaбa Гичka]  
Авторkaka Пичka (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 10:21



Ти кво искаш, светофара да бачка по твоя поръчка ли?
Ти знаеш ли аз от кога съм си заръчала един Remote Control, дето като шофирам да си цъкам зелено на светофарите ама йок!
То не бяха баници, прасета, рушвети...
Не става така бабиното.



Тема Re: Светофара на Сев Брокерснови [re: kaka Пичka]  
АвторЧoвek oт нapoдa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.08 13:38



А бе какви сфетофари, какви копчета, какви дистанционни, какви петиции, какви ли не още глупости!!! Как един не се сети да каже на днешния ден:
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК БЪЛГАРИ!!!



Тема Re: Светофара на Сев Брокерс [re: kaka Пичka]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано03.03.08 20:41



... аз пък от край време искам да тегля една майна на всички олигофрени ... който поради факта че са инвестирали някакви пари ... в някакви автомобили ... си мислят че от там нататък ВСИЧКИ са им длъжни ... че цялата държава трябва да работи за тях ... че те са най - ...

та ... АБЕ ЩО НЕ СИ Е**ТЕ МАЙКАТА....




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.