Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 19.04.24 
Градове
   >> Габрово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови  
Авторянтpa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 15:31



В последните месеци ПФК Янтра изживява поредната за последните години криза. Пари няма! Ръководството в лицето на г-н Дандис явно няма намерение да продължи финансирането на отбора. Хилядите фенове на отбора в Габрово се питат пак ли ще играем със селца и супермаркети във В гр. Лично аз не съм чувал кмета на града да вземе отношение по този въпрос, въпреки, че една от срещите на феновете преди изборите две дами от щаба на ГЕРБ доста смело обещаваха светло бъдеще за габровския спорт!

Прочетох, че г-н Дончев е отговорил за липсата на заря в Габрово. Какво ли мисли за бъдещето на Янтра???



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: янтpa]  
Автор tomislavdonchev (непознат )
Публикувано12.01.08 16:14



По този сериозен въпрос, мисля че трябва да говорим наживо. Ще направя среща с футболисти, фенове и футболните деятели за да решим заедно какво МОЖЕ и ТРЯБВА да сторим.
Имам виждане по въпроса, но предлагам да говорим очи в очи с всички заинтересовани.
Да кажем, след около седмица. Ще имам грижата да уведомя и поканя всички.



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: tomislavdonchev]  
Авторянтpa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 17:14



Благодаря Ви г-н Дончев!
Уверявам Ви, че всички фенове ще очакваме с нетърпение тази среща. Надявам се с общите усилия на всички, да върнем старата слава на любимия отбор! http://bgsupporters.net/forum/viewforum.php?f=84



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: янтpa]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 11:41



Този отбор с приказки и увещания няма да се съживи. Тук трябват пари, и то много пари, а такива в Габрово няма. Щом като един отбор като "Берое" отиде в небетието, то какво остава за "Янтра". Така е в условията на пазарното стопанство - едни ПФК изчезват, други се появяват само, че на друго място...Ех съдба, жалко е.......



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: Kиko]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано13.01.08 11:58



Отговора е прост... обикновено със спонсориране на спорт на локално ниво се занимават бизнесмени от екс-мутренската дилгия.. визирам напр. Гриша Ганчев. (изключението е Видима).
В Габрово слава богу сме зле от към сериозни мутри... затова и сериозния ни бизнес тук не му се занимава със спорт... а без спонсориране... спорт няма, а няма защото не се печели от това...аз лично не бих спонсорирал умрял спорт в умрял град ако съм голям бизнесмен... (лично мнение).
То Берое няма вече вие за Янтра се чудите ;)



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: Sensation Blue]  
Авторянтpa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 17:35



Защо постоянно сравнявате Берое с Янтра? Като затриха футбола в Ст. Загора да се кефим и да сложим кръста на Янтра

Типично по български! Нашите "братя" от швейцарското градче Тюн, преди няколко години гледаха отбора си в Шампионската лига. ЗАЩО НЕ СЕ СРАВНЯВАМЕ С ТЯХ?



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: янтpa]  
Автор Andy.Модератор (Ронин)
Публикувано14.01.08 13:10



Габровският спорт не се състои само от футбол и футболният клуб.В града има 25 спортни клуба ,които развиват множество спортове и в които има световни, европейски, балкански и републикански шампиони.Габровските спортисти защитават успешно спортната чест на града. Не е редно да не се обръща вбимание на труда и успехите на стотици спортисти и треньори в Габрово а да се гледа само един единствен футбол.Още повече че футболът в Габрово така и така си е на махленско ниво и не е оправдано да се наливат баснословни суми в него за едното нищо.Футболният клуб е частен професионален клуб и не е работа на общината да се ангажира с финансирането му.
Поздрави



Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: Andy.]  
Автор manunegra (непознат )
Публикувано14.01.08 21:50



... футболистите както всички останали Професионалисти ... требе да се научат че пари се ИЗКАРВАТ ... не се дават ...

п.п. Футбола е обществен враг и требе да се изтреби ...





Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: manunegra]  
Автор bored (bored)
Публикувано15.01.08 09:14



напълно съгласен .. футбола трябва да се забрани със закон



icqist

Тема Re: Бъдещето на ПФК Янтра Габровонови [re: bored]  
Автор Sensation Blue (непознат)
Публикувано15.01.08 11:52



Браво съгласен съм.. откачените футболни запалянковци си мислят че света се върти около 1 шарена топка май, а не около слънцето ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.