Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 24.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема В България все още има съвестни хора!!!  
Авторmarthitto (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 20:56



Здравейте!
Казвам се Марта и днес изгубих телефона си в едно такси....може би се е случвало на много от нас...да изгубят някоя ценна вещ и да не я намерят....След като час и половина стоях на дъжда и чаках да мине същото такси....то мина ,но следа от моя телефон нямаше....
Вече бях изгубила надежда....мн ми беше мъчно...защото телефона ми е една от най-ценните ми вещи...прибрах се вкъщи и ...за последен път звъннахме на телефона и....късмет...от другата страна се чу женски глас...дамата обясни, че е намерила телефона, но го оставила в хола и не чула как звъни....готвела в другата стая....разбрахме се да се срещнем и...тя ми върна телефона :) Не можех да повярвам !!!!!!!!! Жената се казва Пепа иии живее на обръщалото на Русевци( Габрово ), нищо друго незнам за нея...от вълнение дори не я попитах... Бог да я пази и да и дава добро - на нея и на цялото и семейство!!!!!
В България....все още има съвести хора!!!!!!!!!!



Тема Re: В България все още има съвестни хора!!!нови [re: marthitto]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 09:37



Остави ли и поне 20 лева? Ако не си си патка.



Тема Re: В България все още има съвестни хора!!!нови [re: Dido]  
Авторultra (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 01:13



Ami, to ostana i za edin telefon da se ciganim. Az do sega sym vyrnal 3 telefona i 4 portofeila. Nqma da zabravqa kak slizam ot taxito i do Katiu6a 1 na "Mladost" namiram edno portmone. Otvarqm go az i vytre 2 li4ni karti i poznaite........ smetka za doma6en telelfon. Vidqh nomera na 4oveka i mu se obadih. Toi se upla6i. Uredihme si sre6ta s nego i mu gi predadoh. 4oveka be6e mn 6tastliv, za6toto be6e na okolo 65 godini i trqbva6e da pla6ta globi i da si izkara novi dokumenti, a i na babata bqha tam. Kato se vidqhme se razplaka i posle mi razkaza za istoriqta:
Oti6yl toi za pensiqta na po6tata na "Mladost" i q vzel. Edna 4ast ot neq ostavil vyv vytre6niq djob, a okolo 50 leva ostavil v portmoneto. Zasqkul star priqtel po pytq i re6ili da se po4erpqt po kafe vyv "Flirta". Sednali horata, pili si kafeto, ama na dqdoto mu padnalo portmoneto bez da razbere. Imalo u4enici ot 12-to na sysednata masa. Edna u4eni4ka si protegnala kraka i mu drypnala portmoneto. Posle si vzela kintite i hvyrlila portmoneto. Za 1 4as policiqta q nameri koq e, no kakto i da e. Nai- vajnoto v slu4aq be6e, 4e 4oveka si polu4i li4nite karti i be6e mn 6tastliv. Za kusmet ima6e smetka za telefona ot koqto az vidqh nomera i se obadih. Da sa jivi i zdravi babata i dqdoto. Mn bqh 6tastliv, 4e im pomognah i im spestih kup qdove. 4estno kazano nito imeto zapomnih, nito ni6to. Vajnoto e da sa zdravi.

p.s. Sorry za latinicata, ama ne sym na kompa si:))



Тема Re: В България все още има съвестни хора!!!нови [re: ultra]  
Авторjotunheimr (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 20:36



поздравления!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.