Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 20.04.24 
Градове
   >> Габрово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 100 вести  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 08:37



Весник 100 вести от няколко семици е цветен,но от скоро се издава на по-пльтна и дебела хартия. Цената на ежедневника излизащ от понеделник до сьбота не се промени и не е 0,35 лв. Няма и конкуренция между областния всекидневник "габрово ДНЕС" който не се издава цветно и не излиза в сьбота. Смятате ли че цената на весник "100 вести" трябва да се повиши от 0,20 лв и не ви ли допада повече предишното офрмление от преди седмици? Дали е необходимо весник "Габрово ДНЕС" да е цветн сьщо? Достатьчни ли са рекланите и обявите за работа и каква е промяната в недвижимите имоти? Дали имаме достатьчно инфомация за телевизиите?



Тема Re: 100 вестинови [re: Hиkи]  
Авторkиpил (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 10:04



Смятам че вестника е уникално тъп.Особено статиите на Ружа Любенова /май така се казваше/ написани в стил соц-реализъм.Относно цената -що за въпрос?Та кой би искал да плаща повече за нещо което струва по малко.Както всичко в Габрово ,така и този вестник лъха на провинциях и то дълбока.



Тема Re: 100 вестинови [re: kиpил]  
АвторJotunheimar (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 18:03



както всичко?
кое всичко ти лъхало на провинция?

Пантоммайнд и Остава на провинция ли ти лъхат?

айде стига софийски комплексарщини

не ни вълнуват



Тема Re: 100 вестинови [re: Jotunheimar]  
АвторHeли (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 19:38



Лично аз бих искала да публикуват много повече критични материали-има какво да се иска от местните власти.Но засега публикациите са просто излагане на фактите, без коментари и изводи.



Тема Re: 100 вестинови [re: Heли]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 12:18



Не е интересно, когато някоя медия служи за подлога на властта. Доколкото мога да си спомня соц-времената и тогава вестниците не бяха интересни като сега. Това е отскоро. Толкова наболели проблеми има в града, толкова несправедливости и гафове, правени от управляващите, а вестникът, макар и частен е безучастен към тях. Аз вече не си го купувам, защото ми е безинтересен.



Тема Re: 100 вестинови [re: Moни]  
Автор eдинПeтъp (...не повече)
Публикувано13.02.07 21:09



В цялата страна няма разследваща журналистика, ти искаш Габрово да е изключение.
Докато всички ние треперим за мизерната си службица, от която можем да изхвърчим с помръдването на нечий властимеющ пръст, ще е така.
Жалко е че само таксиметраджиите могат да протестират.



Тема Re: 100 вестинови [re: eдинПeтъp]  
АвторMoni (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 20:39



Прав си, забелязвате ли какви са новините по 3-те национални телевизии, като едно време - скучни и блюдолизки. Питам се също защо в никой габровски вестник не се появи информация за "Течи", в 168 часа имаше цяля страница статия за това , че собственикът е следствен за далавери с ДДС и прочее. Това е много жалко за нашите журналистчета, да "пропуснат" такава новина, при липсата на нещо интересно в този град със затихващи функции, а преди време сринаха със земята една известна личност от Габрово, писаха седмици наред лъжи и клевети, сега нищо не казват, защото времето доказа, че са лъгали, но тогава тази личност беше и сега още е в опозиция на управляващите в града и им беше много, ама много неудобна. Не мога да уважавам такива хора. И ми е мъчно, че съм в Европа, в 21 век, а живея в соц-време и соц-градче.



Тема Re: 100 вестинови [re: Moni]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:39



На мене пък ми е безразлично.Както на 98% от младите хора в това село.



Тема Re: 100 вестинови [re: Aни]  
АвторJotunheimar (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 11:40



е то това е селската психика
вече знам кои наричат града си "село"

дойдоха тук от села и паланки полендраци всякакви и сега им било безразлично



Тема Re: 100 вестинови [re: Jotunheimar]  
Авторposledovatel (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 14:26



съгласявам се с теб напълно!
макар че проблемът според мен е другаде - няма значение, дали са полендраци и от села и паланки. всеки може да се роди където се случи.
аз например съм чистокръвен колибарин и много се гордея с това


но лошото е, че попаднали в по-големия град, не се стремят да се възползват от повечето възможности - и културни, и образователни, и като кръчми, ако щат и да се облагородят. а правят опити и нас да теглят към дъното.
но...ние няма да се дадем лесно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.