Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 25.04.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ..... Сняг и....  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано26.10.14 19:21



.... синя тишина.....
Мустака се е скатал като мишка, вместо да разтури циганския катун от гетото Подхуене... Да метне добитъка на заколение и да остави Говньо да направи поредната етническа мангалска партия, като приобщи към каузата мургавата агитка от наркомани... Този цирк трябва да се закрие, за да не петни името на Апостола. Същия Говно този път не се изцепи че е доволен.... и каза, че нямало как да даде на играчите си своето сърце... а то било синьо.... но не знам защо не иска да им даде и сините си венци


Чета в ХУЛИГАНС.... ми те са се насрали кравите бре... Неадекватни и дори не мъцат...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: Arhangela]  
Автор MrN (The real)
Публикувано26.10.14 20:10



Даже и Блуфена се е скрил - не дава никакъв коментар за мача





Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: MrN]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано26.10.14 21:49



.... ми то гоУемия телевизор е предавал 3Д - 3-те кура за Уевски.... та как да се обади :)
Иначе съм сигурен, че чете... :) И му е вътре яко.... но то вече няма какво да каже... Дори Говньо вече не твърди, че са играли добре



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ 6-ти път подарък от Тройчо

Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: Arhangela]  
Автор federer (Mean Machine)
Публикувано26.10.14 23:23



чух че Ел Капутан е спрял да пише в клубовете защото няма пари да си плати нет-а, аде малко сериозно и му съберете пари на момчето за една прима карта а



Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: Arhangela]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано27.10.14 17:28



КурзалевскиотСтойчоМладеновЕбачътнаМръснитеСиниГоведа



Шест поредни КуРА аХАХАХАХхххахаАххххххххааааааааа


КурфорЛецкиалеееееееееееееееееееееееееееее



Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано27.10.14 21:18



Сините готвят коварен удар за ЦСКА през пролетта! Те са решени да не се класират в 6-та и по този начин ЦСКА няма да има гарантирани 6 точки! Подла постъпка…"





Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: federer]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.10.14 22:24



... бе едва ли капитана толкова го е закъсал... И аз не знам що се изнесе... За Блуфи е ясно... да не го ебаваме... ама кептъна не знам..?



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ 6-ти път подарък от Тройчо

Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: MrN]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано27.10.14 22:28



... най-подло е да си вземат обратно Божинели.... Направо могат да ни се разтреперат краката от шубе...


Вчера викам да видя какво прави този куц кон... Разцъквам Гугъл и какво да видя... Заглавие от сорта "Божинов се върна, Тернана пак губи"...
В статията пише че играл като титуляр до 60-тата минута... и бил сменен... а за времето в игра направил удар към вратата и после получил жълт картон...
Така е когато Тернана не иска да вземе Говньо за тренер...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ 6-ти път подарък от Тройчо

Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: Arhangela]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано29.10.14 15:23



Ми той мангала Говньо добре го каза преди мача, че ЦСКА 15 години му носил радост

, само дето забрави да се похвали след мача че ЦСКА продължава да го радва и да му доставя удоволствие

3 /три/ КЗЛ в косматия му мангалски задник наистина са си голяма радост и велико удоволствие за педалите от Гейарена

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: ..... Сняг и....нови [re: MrN]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано29.10.14 15:28



След последния резил на телетата от Гейарена може да е яхнал летящата чиния на неговите приятели извънземните - тия дето ги гони с ес класата по околовръстното



Всеки народ заслужава царя си


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.