Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 19.04.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дойде време да се разделимнови  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано30.07.14 11:36



Обявявам офицалното си напускане на клуб Футбол и дир.бг.

Докато най-великият български отбор и емблема на страната в Европа - Левски София не участва в А група аз нямам за какво да пиша тук. Сега има някакви покемони и несретници, носят някаква фланелка, която незнайно защо е с логого на ВЕЛИКАТА СИНЯ ИНСТИТУЦИЯ, но отбор Левски няма.

Оставям феновете на вечните средняци и анонимници като свиня софия, кромитово, доко и т.н да си ги мерите на спокойствие.

Благдоаря за вниманието и естествено пожелания мнгоо курове в устата на Тройчо Зимбруто!





Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано30.07.14 15:12



Ще ми липсваш





Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано30.07.14 15:14



Ти обаче грам нема да ми липсваш, но ако видя негър или банан ше се сещам за тебе.

Имах идея да бойкотирам като гледам мачовете на най-простия режим на телевизора ми, а не на специалните режими пригодени за спорт обаче тва не е достатъчно.

Бойкот!


Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 30.07.14 15:14.



Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано30.07.14 15:40



стига бе, бъди МЪЖ

, посрещни трудностите ( в превод поредният КЗЛ ) с оптимизъм - един ден и на вашто пасище ще изгрее слънце, може пък да стигнете средата на таблицата в А група

Иначе за телевизора - не го продавай, вместо мачове на Левски пускай си мачовете на ЦСКА, все пак тогава ще се хвалиш из ВИП сепаретата в столичните чалга-заведения че - "Този отбор ( ЦСКА празнуващ след поредната победа ) настанен в съседното сепаре съм го гледал на ултра-ВИП телевизора си " - и всички около тебе ще ти завиждат



Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано30.07.14 17:18



Поредната новина, която не радва никого





Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: tonzosjustice]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано30.07.14 22:59



...абсолютно.....
Когато няма как да ебаваме последния мохикан... радостта е на половина... (тоест остава само радостта от това, че пак сме аналили говеждия отбор)

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ


Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано30.07.14 23:02



... седи бре...
Тамън имахме пример, че поне някой от лепиларската агитка на говедата знае да чете и пише... а сега ще остане вкус, че само мишоци са Лецкарите и неграмотници... Аааа и TCNQ ще остане сираче...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Дойде време да се разделим [re: Arhangela]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано31.07.14 10:16



Аз като съм унижавал прасета у форумите ти още си скачал на ластик пред панелката мойто момче.



П.С. Завинаги оставам аз Левскар, ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! Аз не ще го предада за нищо на света, за ЛЕВСКИ аз на всичко съм готооооов!



Тема баси 100йчо до къде ви докаранови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано31.07.14 16:25



следват масови самоубийства на телета чрез изпиване на галони синьо





Тема Re: Дойде време да се разделимнови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано31.07.14 16:26



E,щом на всичко си готов за ЛеЦки гепи за последно един КЗЛ и надувай бузите



Всеки народ заслужава царя си


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.