Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 19.04.24 
Футбол
   >> Футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ПО КИНАТАнови  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.07.14 11:08







Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: tonzosjustice]  
Автор MrN (The real)
Публикувано29.07.14 11:40



как мислиш - дали няма да е по-добре да го гледаме в Блуфена на неговия супер-вип модерен телевизор?



Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано29.07.14 12:10



Това е некво бледо копие и жалка имитация на оригиналната класика в 369 сезона и над 9000серии - "Няма край свинската мизерия".


Що се отнася до свръх-модерния ми, ултра-луксозен, мега-скъп и турбо-макенекски телевизор, какъвто в Африка нема дори на снимка искам само да кажа,че когато играеме Need for Speed с Дебелия има функция всеки да вижда от неговата си гледна точка с помощта на специални 3Д очила без да се разделя екрана на две както е при по-евтините и стандартни телевизори.

бикнвоените 3Д очила не ги ползвам макар и да получих 6 чифта защото надали някой си мисли,че може да сложа някаква проста пласмаса на главата си без да е с марка Армани,Версаче,Прада или Хром Хартс!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 29.07.14 12:11.



Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: MrN]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано29.07.14 13:14



Самопоканваме се, от нас барбекюто и пиенето





Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: tonzosjustice]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (член)
Публикувано29.07.14 13:17



Е вие хубаво се самопоканвате ама емигранта не виждам на ква длъжност да го назнача. Нямам бананови плантации, нямам негри...трудна работа!



Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: tonzosjustice]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано30.07.14 04:29



Идем да мачкам на Assassins' Creed просто не можете дори да си представите колко невероятно извънземно дОбър съм на тея игри,които като бройка гонят сериала Нема край Свинската...

Също така ще ви разказвам истории за съвременния спортен риболов и как понякога се налага да ставаме у 4 сутринта,защото ако окъснеем,некфи говеда и прасета са ни седнали на местата и требва да се обесняваме на висок глас...

Между другото,с цел да ми завиждате, вчера получих коплимент от един силно натокан МИЛФ, която ми каза че съм всестранно развита ренесансова личност,защото летоска карам мотор и колело и хода за риба,а зимата карам ски и пак хода за риба.

Същия комплимент убеден съм щех да получа и от трите малки коври с ролерите дето се въртат пред входа,ако само знаеха какво точно е ренесансова личност, но в техния случай и: Стига с тия риби,ай да ма возиш на мотора и да ти са оплача как не ми дават да са лакирВам....свърши работа...

Редактирано от El Capitan на 30.07.14 04:35.



Тема Re: ПО КИНАТА [re: MrN]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано30.07.14 08:22



той супер вип модерния кашон на БАТЕ-то Блукретен явно вече е дал фира...или супермодерните 3Д очила показват нещата като кривите огледала



Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: El Capitan]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано30.07.14 08:32



баси и коПлимента

ми то по цял свят цървуланковците дето нямат пари за автомобил летоска яздят велосипеди или моторетки, а зимата се пързалят по гъз по тротоарите или медитират в градския транспорт

а това, че освен чекиджия си и рибар, за в бъдеще ще ме накара да бъда по-толерантен към простотиите ти, защото най-старото определение за ВЪДИЦА е:
уред на единия край на който винаги има закачен по един глупав ИДИОТ, а на другия понякога се закачва риба

Все пак нали 21 век е времето през което трябва да сме толерантни с различните хора ощетени от съдбата

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: btr]  
Автор El Capitan (бел отел)
Публикувано30.07.14 23:28



И без да съм прочел кво си писал,отговора ми е: еби си майката умрела,селяк...



Тема Re: ПО КИНАТАнови [re: El Capitan]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано31.07.14 16:32



Бе то и един друг педал тука все споменаваше майка ми, ама май някое бостънско негро го прати на среща с нея там горе при ангелчетата...


Ама то от дришльовци като тебе ни тука ни там горе има някаква файда
така,че мушни си рибарската пръчка в задника и пали гумите на велЬОсипеда

Всеки народ заслужава царя си


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.