Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:43 18.04.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Казийски и Бербатов  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано09.08.12 08:36



Не си ли приличат според вас?

Дезертьори с претенции и гоУеми звезди!

Отборът е колектив и ако не се впишеш в него, ако не играеш и не даваш всичко от себе си, ако се намесваш още като играч в теми извън игрището, то със сигурност ще изпаднеш в ситуация подобна на тея двамата, изолирани и неразбрани.

Важното е, че момчета без лидери успяха да покажат, че волейболът е национален спорт! Дори и да паднем от руснаците и да не вземем медал ни дариха с незабравими емоции!

Браво!

А на Камило Плачи трябва да му се издигне паметник! Видно е, че той дърпа конците.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Казийски и Бербатов [re: falkenbach]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано09.08.12 10:12



Ако Казаийски беше на терена, то нямаше да блесне Цецо Соколов. Мисля че вчерашните изяви на Цецо Соколов го правят незаменим на този пост. Казайски да отиде да играе едно сентасе с ментето Бербатов.



Тема Re: Казийски и Бербатов [re: falkenbach]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано09.08.12 10:22



Камило е велик. Огромна разлика в отбора на Световната Лиги и на Олимпиадата.

За другото не си прав.



Тема Re: Казийски и Бербатов [re: falkenbach]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.08.12 10:44



Не, не си приличат. Аре стига с тия хули към Казийски - човекът си каза нещата и си отстоява позицията. Ти изобщо имаш ли идея що за простотии стават във волейболната федерация? Само един пример ти давам - системата с откупване от тая федерация, за да се излезе зад граница - младите и талантливи играчи плащат като попове на Лазаров и ко. Сега с очертаващия се успех на Олимпиадата просто ще бетонираме оня плужек Лазаров, което в перспектива е голямо зло за българския волейбол. В момента волейболът ни е готов да тръгне по пътя на футбола след 1994 година - едва ли и ти би искал това.




Тема Пхаххаха [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.08.12 10:46



Я, бате, земи си говори само по темата ЦСКА - Левски. Нямало да блесне Соколов заради Казийски - ей по това си личи колко разбираш от волейбол. Ограмоти си малко - Цветан Соколов е диагонал, а Матей Казийски е посрещач - два коренно различни поста във волейбола. Ма нищо де, важното е устата да хлопа колкото вятър да става.






Тема Re: Пхаххаха [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано09.08.12 10:57



Гледай си тениса баце и ми изкарай един мач в който са играли заедно Казийски и Соколов, пак казвам гледай се Надал, Федерер, Медерер и толкоз





Тема Re: Пхаххаха [re: tonzosjustice]  
Автор alessandron ()
Публикувано09.08.12 11:02



Играха сума години в Тренто най-малкото, ама ти дори не си го чувал тоя отбор, освен в Спортал. В национала също имат куп мачове заедно. Имаш навика често-често да изпадаш в полюции, но най-малкото е смешно, когато не знаеш какво говориш :) Все едно да кажеш, че в ЦСКА на Антон Карачанаков му пречел Борис Галчев, та затва вторият го продаваме в Румъния. Толкоз, пък ти ако щеш слушай какво ти говоря.

п.п. Матей Казийски можеш сам да видиш, ако знаеш къде, колко награди има за волейболист номер 1 на Европа например. Еквивалент на Златната топка във футбола, само да поясня. Пък ти сравнявай човек, спечелил всичко на клубно ниво във волейбола, с Бербатов - хахахахах




Тема Re: Пхаххаха [re: alessandron]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано09.08.12 11:08



Виж сега, не ми говори за отличия,


Бербатов нищо голямо не е печелил;

Казийски пропуска един голям велик момент, който може да не се повтори.

Фалка изрично е написал мотото на темата, ти го обръщаш на спортал и тн. Бягаш от темата. Човекът иска да каже с темата, че големите "звезди" просто развалят дисциплината с мрънкането си.

Вземи да попрочетеш малко спортни медии и коментари. На 90 % хората казват, че след като ги няма Радо Стойчев и Казийски, то отборът се сплотява, концентрира и свива в юмрък.

Онзи от Благоевград пък не ми се коментира негото позьорство и неуспехи





Тема Re: Казийски и Бербатов [re: alessandron]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано09.08.12 11:10



Не защитавам Лазаров, напротив смятам, че е престъпник и мошеник!

Обаче не е работа на Казийски да се меша в тези неща и да има претенции. От него искаме да се раздава за отбора и да не бойкотира.

Сигурен съм, че и Стилян Петров и Мартин Петров недолюбват Перуката, но това значи ли, че трябва да да бойкотират националния??

Не съм съгласен с твърдението ти, че волейболът е на ниво футбол от 1994-та. По простата причина, че отборът ни е твърде млад все още, докато онзи беше вече в зряла спортна възраст.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Пхаххаха [re: tonzosjustice]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано09.08.12 11:11



Правилно си ме разбрал!

Звездите, които се дуят, повече пречат отколкото помагат.

За съжаление мисля, че Радо Стойчев подведе Казийски. Дано реши да се върне, но не му прави чест че се отказа, факт!


NO GODS, NO MASTERS!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.