Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 24.04.24 
Футбол
   >> Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Българските коментаторинови  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 20:13



Абе кво им става направо се едно гледам театър.

http://www.youtube.com/watch?v=Zyz_e384D0k

Само го чуйте тоя как се дере и къв кеф е ако си им фен. Като стане гол за български отбор дори не съм сигурен, че е гол такива са реакциите на коментатора



Тема Re: Българските коментатори [re: HYanev]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано27.07.12 20:30



Това им е най-малкият проблем. По-сериозните са, че им липсва футболна култура и не коментират обективно.



Тема Re: Българските коментатори [re: HYanev]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.07.12 20:56



Тая тема я коментирахме още вчера с Jdefoe - коментаторът по Диема беше пълен катил и крещеше на головете на Сараево. Това не му е висшата лига да ми коментира и да ми се пеняви - като играе БГ отбор трябва да си пристрастен, ясно се.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 27.07.12 20:56.



Тема Re: Българските коментатори [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано27.07.12 21:35



А ти що не си пристрастен когато играе Бг отбор и да пожелаеш успех на ЦСКА?



Тема Re: Българските коментатори [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.07.12 21:38



Тва па кво общо има?! Като играе цецас ше викнат да коментира Кени применро нема да ме викнат мене. Въпроса е,че не са ни нужни безпристрастни коментатори на клубните мачове в Европа. Да, може да е дразнещо за феновете на другия отбор ама е по-добре така отколкото реакция тип Алекси Сокачев при гол на противника.



Тема Re: Българските коментатори [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор MrN (The real)
Публикувано27.07.12 21:45



един коментатор трябва да е безпристрастен. Българските запалянковци на Левски, ЦСКА, и др. нека си подкрепят Бг отборите - Левскари да подкрепят армейци и обратното, но ролята на коментатора е да коментира, не да бъде пристрастен.
не те знам къде си отрасъл и в какво училище си учил, но имаш страшно грешни разбирания за света около тебе , ако е верно това дето говорят тука във форума че живееш зад некакъв висок зид, тогава разбирам защо имаш такива изкривени разбирания



Тема Re: Българските коментатори [re: MrN]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано27.07.12 21:47



Образованието ми е много по-силно от твоето мойто момче. И да, зидът ми е висок и голям.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 27.07.12 21:51.



Тема Я лапай кура ма [re: MrN]  
Автор HYanev ()
Публикувано27.07.12 21:51



Кво се заяждаш ни в клин ни в ръкав .

Дееба селяка



Тема Re: Я лапай кура манови [re: HYanev]  
Автор MrN (The real)
Публикувано27.07.12 21:59



ти въобще разбираш ли какво се говори в темата или само приказваш колкото да излиза въздух от устата ти?



Тема Re: Я лапай кура манови [re: HYanev]  
Автор MrN (The real)
Публикувано27.07.12 22:00



А, и селяк ще викаш на сина на майка ти, кво кат живееш в софия, да не мислиш че и ти не си същия селянин като другите българи? Или викаш софиенци сте гражданя?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.